Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

Leć, a ja w tym czasie przeniosę Tomaszów Mazowiecki pod Kielce. Formalnie tylko, bo mam zbyt mało władzy. Niesłusznie, bo dużo polotu. Ja bym to wszystko inaczej zrobiła, ale brakuje mi berła i korony ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sprowokowałaś mnie do tych testów" x Wzięłam je sobie bardzo głęboko do yyy... serca i przez Ciebie przeniosłam Tomaszów pod Rzeszów. Jak przyjdzie czas, to bekniesz za to, Mały. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ważne żeby mieć dostęp do drukarni" x Do drukarni NBP? Nie ma lepszej fuchy. Wiadomo, że i tak każdy kradnie z pracy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak przyjdzie czas, to bekniesz za to, Mały" x Niedługo wybieram się do Rzeszowa, nie planowałem trasy przez Tomaszów...;) Obawiam się, że ten czas nadejdzie szybciej niż się spodziewasz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do drukarni NBP" x Miałem na myśli drukarnię kartograficzną:) Chociaż teraz dochodzę do wniosku, że przydałoby się jeszcze dojście do Departamentu Obrony USA i namieszanie w GPS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niedługo wybieram się do Rzeszowa, nie planowałem trasy przez Tomaszów" x Przez co jeszcze nie planowałeś trasy. Wymieniaj, notuję... Mam ochotę porządnie Co oddać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociaż teraz dochodzę do wniosku, że przydałoby się jeszcze dojście do Departamentu Obrony USA i namieszanie w GPS" x Wreszcie myślisz jak ja. Znaczy jak rasowa kobieta. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przez co jeszcze nie planowałeś trasy. Wymieniaj, notuję... Mam ochotę porządnie Co oddać" x Nawet ogień piekielny nie zmusi mnie do przyznania się, że nie planowałem jechać przez Nienadówkę, stację paliw Orlen 7386 i zajazd Stokrotka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawet ogień piekielny nie zmusi mnie do przyznania się, że nie planowałem jechać przez Nienadówkę" x Tylko przez którą Nienadówkę nie planowałeś? Jak znam życie, to jest a z siedemnaście w całej Polsce. Rzeszów i tak już leży (sama kładłam) na Półwyspie Indyjskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorsze, że spod mini wystają mi jaja i pepesza" x Jak tak się głębiej zastanawiam, to stwierdzam, że to wcale nie jest najgorsze. :-O Myślenie mi dziś widać nie służy. Waż słowa, bo nie nadążę z oddawaniem. Tfu, z przenoszeniem. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko przez którą Nienadówkę nie planowałeś? Jak znam życie, to jest a z siedemnaście w całej Polsce". x No przez tę, która niedawno była pod Rzeszowem;) xxx "Rzeszów i tak już leży (sama kładłam) na Półwyspie Indyjskim". x No to się ktoś zdziwi jak zamiast Karego znajdzie w stajni słonia... I skończy się przeganianie Mućki przez DK 97 na pole, teraz będzie siedziała przy stole...;) Rozumiem, że masz do mnie żal, ale co Ci zawinili obcy ludzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to się ktoś zdziwi jak zamiast Karego znajdzie w stajni słonia... I skończy się przeganianie Mućki przez DK 97 na pole, teraz będzie siedziała przy stole" x :-D x "Rozumiem, że masz do mnie żal, ale co Ci zawinili obcy ludzie?" x Cel podobno uświęca środki. A tak już serio, to na każdego się coś znajdzie. Zobacz ile sobie zadaję trudu żeby zrobić Ci źle. Doceń to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak tak się głębiej zastanawiam, to stwierdzam, że to wcale nie jest najgorsze" x Jakby Cię pepesza obcierała to zmieniłabyś zdanie;) A mogłabyś po starej znajomości przenieść Kraków do Sopotu i Wrocław do Lublina? A całość najlepiej upakować gdzieś w centrum kraju, najlepiej koło Puszczy Białowieskiej, mógłbym za jednym zamachem zamoczyć nogi w morzu na Dolnym Śląsku i popijając żubra odwiedzić smoka wawelskiego w Lublinie:) Poza tym dzięki takiej zmianie Bałtyk byłby cieplejszy, a Kraków uniknąłby smogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zobacz ile sobie zadaję trudu żeby zrobić Ci źle. Doceń to" x Doceniam, że teraz bez paszportu nie dotrę do Rzeszowa, może dzięki temu uniknę tego wyjazdu;) Ostatnią wizę jaką miałem zamieniłem na mastercard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky dzieciakiem sie zajmij a nie na forum gnijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mogłabyś po starej znajomości przenieść ..." x :-D Oczywiście, że mogłabym, to dla mnie pestka. Tylko najpierw musiałabym chcieć. Chyba, że wolisz mnie zmusić... wtedy oddam itd. Widzisz co narobiłeś? Drażnienie kogoś na moim stanowisku może sprawić, że jutro obudzisz się na Wenus. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może dzięki temu uniknę tego wyjazdu" x Jeśli chciałeś uniknąć, to nic z tego. Od dziś wszystkie sklepy z alkoholem są właśnie w Rzeszowie. Jakoś tak samo wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×