Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest normalne że w ciąży nie mam apetytu ?

Polecane posty

Gość gość

Hej jestem w 5 tyg ciąży nie mam w ogole apetytu, w pracy nic nie moge przelknąć, nie czuje smaku jak coś jem ani jakiejś większej potrzeby choć dzisiaj miałam ochote zjeść coś ale jak wrociłam do domu straciłam apetyt... Czy to normalne ? Tyle się słyszy że w czasie ciąży ma się zachcianki a ja nie mam w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to normalne, zresztą 5 tydzień to co to jest? Jeszcze na dobre hormony się nie rozkręciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest to normalne że łatwo jest mnie zdenerwować ? Czuje się bardzo rozdrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na poczatli ciazy chodzilam gorzej niz rozdrazniona. Bylam wkur... i to prawie non atop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo irytuje moj partner niemal ze wszystkim że aż mam ochote mu coś zrobić ;) A czy piersi w czasie ciąży muszą boleć ? Bo mnie nie bolą ale powiększyły mi się i trochę mnie martwi że może być coś ze mną nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne, na poczatku ciązy zazwyczaj sie zreszta chudnie. ze Cie wszystko wnerwia tez nic dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bola od 6 tc. Teraz jestem w 15 tc i wciaz bola nie tylko same piersi ale i sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×