Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż mnie nienawidzi

Polecane posty

Gość gość
Autorko czytając twój topik aż sie zdenerwowałam jacy ci faceci są beznadziejni. Mój też miewa podobne zachowania ale awanturuje sie z nim dopóty dopóki nie zabraknie jemu argumentów. Potrafie wymusić przeprosiny lub ostrzegać na poważnie, że jestem w stanie odejść. Nie pozwolę sobie na lekceważenie mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze, że mąż traktuje ją jak g****o a tymczasem etatowe kretynki radzą jej, że ma dziecko upchnąć u babci jak niepotrzebny mebel , pajacowi wyznać miłość , kolacyjka może jeszcze ma zdjąć panterkę i zrobić striptiz? Ja prdl. Nawet mój stary ryknął śmiechem jak mu przeczytałam te rady nie od parady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna jesteś , śpią osobno sexu nie ma , jego miejsce zajął mały .. niech raz sprubuje co jej radzą i nie zobaczy co stanie się z facetem ... szczęśliwy facet to kochany facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wizawi...szczęśliwa żona to szanowana żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on zrobił by ona trochę odpoczęła? By mogła poczuć się kobietą, partnerką a nie wiecznie matką, bankiem mleka, opiekunką, sprzątaczką, kucharką, służącą? On robi 8 h a ona 24 h bo ciągle coś, i jeszcze jest poniżana, krytykowana, obrażana. Logiczne, ze skoro ona jest w domu, a on pracuje to ona winna robić więcej, ale nie wszystko! Dziecko też jest wspólne. A mąż ma obsługę full serwis, jak dla mnie to ona jeśli nie ustawi go do pionu rozmowami, przykładami, argumentami, działaniem, to albo odejść albo żyć jak lokatorzy. Ona do pracy, rachunki na pół, obowiązki na pół, i niech buc odczuje jak to jest, nooo, żonka będzie miała czas na zadbanie o siebie i seksik, tylko, ze jaśnie pan będzie musiał robić wszystko po połowie, sprzątanie, pranie, prasowanie, układanie/segregacja ubrań, gotowanie, zmywanie/nastawianie i wyładowywanie zmywarki, mycie okien, podłóg, opieka full serwis nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale "buc" nie jest przecież taki od wczoraj. Nie wiemy jaki był przed pojawieniem się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym by pana męża ustawic do pionu.Ona tez potrzebuje chwili dlasiebie.Niech zostawi malego na kilka godzin pod opieka meza.Pan maz niech zobaczy jak to fajne 24 na dobe opiekowac sie dzieckiem.Mezus nie dorósł dobycia ojcem.Nie podoba mi sie to ze on pracuje a po pracy ona ma skakac nad mezusiem i mu dogadzac.Powinni o siebie wzajemnie dbac i pomagac sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie ja jestem z tych pań o których mówi się już babcia i teściowa i jedno wam powiem.... Niektóre z was to takie idiotki że aż strach się was bać. Kobieta ma męża Lewusa, buca incuama i to wszystko w jednym. A wy się jak pies kota czepilyscie co niektóre a to pisowni a to tego sexu. Za moich czasów kiedy to ja miałam dzieci lat temu już przeszło 30 też byli mężowie i też sex był i dzieci było kilkoro i o zgrozo mój stary też spał na innym wieku...ba na innym piętrze domu i jakoś sex nie ucierpiał na tym. Czy wy myślicie że jak się nie śpi obok siebie to nie można już sexu uprawiać? Swoją drogą a ten sex to ma być dla kogo dla niej czy dla męża chama? Rady zrób z siebie najpierw kuchta nagotuj mu żarcia a potem zrób z siebie dziwkę żeby mąż cham się poczuł dowartościowany to może mu przejdzie, są tak śmieszne jak wy same z tym ciągłym sexem. Sex jest ważny ale nie jest najważniejszy. Jak ona ma.miec ochotę na sex po całym dniu i nocy zpaiprzanu przy dziecku w domu? Ona jak czytam bierze prysznice bo nie ma.czasu na kąpiele a.mezus po kąpieli odpoczywa opatulony w ręczniczki bo się tak biedaczek zmęczył myjąc swe jajca. Żal mi was że dajecie jej rady istne z rynsztoka. Za moich czasów brało się takiego na rozmowę i wóz albo przewóz. Albo jesteś mężem i ojcem albo fora że dwora. Argument że.mezus pracuje zawodowo a ona w.domu i że to on zarabia są płytkie. Bo zapewne powinno być że to ona powinna jeszcze zapieprzac na pełen etat a mężuś niech odpoczywa dalej a to po kąpieli a to po jedzeniu a to po spaniu czy sraniu. Przecież nią można wręcz pole.orac bo ona przecież TYLKO w domu siedzi z dzieckiem a on pracuje. Ktoś tu napisał jaka mądra inaczej że traktuje go jak bankomat... Sorry moja droga tego chama nie stać by było że swej pensyjki na opłacenie usług sprzątaczki,praczki, niańki i kucharki... Plus do tego podwójna stawka nocna. Ja jestem już stara trochę w życiu widziałam i jedno wam powiem jak to się skończy... Mianowicie autorka odchowa mlucha,pójdzie do pracy , pozna ludzi, zaprzyjaźni się z kimś,pogadają podmiejskie się i zostawi męża chama. Bo nie da się żyć z takim chamem chodzby nie wiem jaki sex ich łączył czy co innego. A.autorka to zapewne kobieta.mloda bo pisze o małym dziecku więc świat przed nią stoi otworem. I co najwazniejsze lubi porządek, co jej kilka razy zostało wypomniany przez jakiegos brudasa co u siebie podłóg nie myje więc uważa że i inni nie muszą a wręcz nie powinni bo przecież sex jest najważniejszy. Pozdrawiam wszystkie młode i myślące mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Punkt za tę wypowiedź :) Zaśmiałam się kilka razy, bo zabawna, a prawdziwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, przeczytajcie, on się zamknął w sobie, ma ją w d***e... Jeśli ona będzie dalej tak szła to skończy się rozwodem, bądź autorka założy temat "czemu qrwa mąż mnie zdradza" a temu bo qrwa nie ma sexu i jest mały. Jeśli do niego nie dociera, kobiety ach kobiety, płeć piękna mądra, a tak głupia czasem że szok... Jak pisałem małego oddać do dziadków, ubrać szpilki spódniczkę, wypić z nim winko i pójść do łóżka porozmawiać po wszystkim, jestem pewny że jak mężczyzna pan mąż, przypomni sobie że ma super kobietę to nagle wszystko się zmieni.. A pani żona nie musi do qrwy nędzy codziennie szorować podłogi itd... Powinna też przypomnieć mężowi czym jest żona.. To Wy rządzicie nami, ale widać pani żona nie chce aby pan mąż za nią skakał i przypomniał sobie kim jest mężczyzna oraz tata, jak znam życie to pewnie robi wszystko bo on i tak zrobi to źle itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie to by się przydała choroba albo kontuzja wykluczająca cię na kilka dni z opieku nad dzieckiem i domem. Tak trzy tygodnie. Ale by pajac zleciał z hukiem z konika, gdyby musiał to wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajac znajdzie kochankę, bądź da sobie spokój z nią i ona sama zostanie z dzieckiem.... A gdzie tu praca.. qrwa czy Wy kobiety jesteście aż tak głupie??? Ona nie pracuje ma małe dziecko, sypie jej się wszystko. Kobieta ma tyle atutów, a tam gdzieś siedzi mąż przy laptopie (jak to czytam to mnie skręca!!!)... Czemu nie siedzi z nią na niej, w jej objęciach, tylko przy laptopie.. Zarejestrował się na sympatii.pl czy innym takim? Nie chce mi się pisać, chcę naprawdę pomóc, ale z kretykami się nie dogadam. I NIE PISAĆ MI ŻE MĄŻ TAK SZYBKO ZREZYGNUJE Z ŻONY, jesli żona przypomni sobie że jest kobietą (szpilki pończochy itd...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielmieni
Autorko, jestes wspaniala dziewczyna, dobra matka. Nie wiem co Ci poradzic. Na razie nie masz wyjscia, bo jestes uzalezniona od meza, ale moze sprobuj go wlaczac w zycie rodzinne. Te pretensje meza, jak prosisz zeby zajal sie dzieckiem bo chcesz sie wykapac, znam z autopsji. Wiem ze to trudne ale musisz meza wlaczac w rodzinne obowiazki. Dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 jestem kobietą a w zupełności się z Tobą zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję,, przed nią wszystko, on już się poddał, skoro woli laptop-a od żony... Żona wręcz powinna przeostrzyć swoje pazurki, wbić się w sukienkę, spódcznikę itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, zawalcz za niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby nie było, to jego synek, więc zostaw go z nim. Nie zrobi mu krzywdy, wiem pani autorka tematu na pewno, zadba o niego lepiej, ale przecież pan tata, ma synka, Ciężko znaleźć tatę co nie zadba o swojego synka.... Zostaw ich samych ze sobą, on nie zrobi mu krzywdy wręcz przeciwnie. Tylko odważ się i zostaw ich samych!!!! p.s. tak wiem i tak przebierz mu pieluchę lepiej czy ... ale to synek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka, tematu odpadła, widocznie znowu myła podłogę, a pan tata zarwał pannę z internata... Kobieto nie bądź kuchtą i ogarnij się, pokaż mu że jesteś super żoną, dziecko do babci i dziadka!! Sama wbij się w pończochy szpilki spódniczkę koniecznie wino, niech on przeżuci się z laptopa na Ciebie, bo w tym laptopie to inne harpie zaraz go wezmą, a później będzie lamęt, został mnie, a przecież tak dbałam o dziecko i dom o on mnie został dla jakiejś lafiryndy.. żenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się staram robić tak aby mąż chętnie wracał do domu. Ale tego samego oczekuje od niego. I to się sprawdza. Mąż wrócił z pracy po 21. Szybko coś zjadł i poszedł usypiać naszego synka. Ja w tym czasie zrobiłam obiad na jutro. Teraz chłopaki śpią ja się kąpię. Wbijam w sexi piżamkę i budzę męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi mąż powiedział, że mnie nienawidzi, to ostatnia rzecz, na jaką miałabym ochotę, to wbijać się dla niego w pończochy i szpilki. Chyba nic bardziej poniżającego nie mogłyście jej zaproponować. Naprawdę uważacie, że w małżeństwie tylko kobieta ma się starać, a facet to pan i władca, który jak nie dostanie tego, czego chce, to może sobie iść na d****i? Kogo wy z siebie robicie? Trochę godności kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co? ze niby facet ma się tylko zawsze starać? Tak mamy wpojone e w naszych kobiecych głowach. Jeśli autorce zależy na małżeństwie to musi zrobić pierwszy krok. Musi zadbać o prawidłowe relacje i powoli małymi kroczkami angażować faceta do pomocy przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma sensu, kobiety and, autorka tego tematu (pewnie ma 1.6m i 90kg wagi) że pan mąż woli laptopa niż ją... Jest to słabe, kobieta jeśli nie jest grubym spaślakiem, wbije się w szpilki i pończochy, nie uda się tylko to jak on już na tym laptopie znalazł sobie inną... Ale kobiety są "mądrę", przecież to cham knurr leń itd., kretynki, a później zakładają tematy "mój mąż to świnia, to śmieć zdradził mnie z qrwą" itd.... Dobrze, nie trzeba pomagać bo to jest bez sensu.... Skoro mały śpi w żoną, a Pan tata, hugo gdzie śpi... Pan tata został zamieniony, on kocha dziecko synka, a żonki którą widział i pragnął nie ma.... Powalczy o dziecko i znajdzie sobie parę innych. Piszę to z AUTOPSJI GŁUPIE KOBIETY, oj głupie jesteście, macie takie walory i takie atuty, aby tak pan tata Was nosił i jadł wam z rąk, ale ślub a później to mu alimenty.. Spokojnie, kolejna samotna mamusia trafi na portale, randkowe.... Tatuś już się nauczył, ma dziecko.. Szkoda strzępić ryja, TERAZ WY DEBILKI, bo on to knurr, bo się nie stara, bo coś tam i tak nie wybrał naczyń ze zmywarki sexu nie ma :) a on WOLI LAPTOPA NIŻ żonę, czemu... czy NAPRAWDĘ , kobiety są TAK GŁUPIE, tak upośledzone? obrączka i jest już wasz?? To tak nie działa, on woli laptopa, Więc jeśli autorka tematu przypomina kobietę, nie jest gruba lochą, żaden normalny mąż nie żuci się w wir innej, nawet jakie by nie ubrała pończoczy, anal-a czy z połykiem... Wszystko przed panią żoną, która zrobiła z siebie praczkę i sprzątaczkę, tylko zapomniała że męża ma, bo jest mały, a mąż Pan Mąż, wybiera laptop-a... bo tam inna mu pokazała, a żonka jest pokój dalej.... Głupia ta żonka, albo bardzo gruba i zapuszczona.... cu in next life!!!! Teraz durne matki polki, tak po co ma się starać, itd.. zostanie sama, dowalą alimenty, pan tata się nauczy "wazeko" zrobi sobie i będzie miał już spokój, same to z nas robicie!!! good night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem, kobietą, ona ona o nim zapomniała, zgadzam się z tym gościem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Cię pokocha, ale to nad użycie nazywać CIę grubą świnią. W końcu jesteś kobietą, masz spódniczki, zapomnij majtek pod nią, pokaż mu co tam masz. Wyposzczony mąż, powinien się wręcz rzucić na Ciebie, jak tego nie zrobi, sprawdzić czy w laptopie inna jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co, przecież jest mały, niech on zajmie się laptopem! Pewnie sympatia i inne są już pełne jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na temat "mąż mnie zdradził" urodziłam dziecko.. Na portalach randkowych, niestety nie ma za darmo jak na dyskotekach.. Stereotyp, samotna mama (romantyczna teraz) pozna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego gnoja ubierać, szpilki a nigdy!!! tak i tego się trzeba trzymać, autorka tego tematu pewnie jest grubsza i nie robią takich szpilek, a mąż woli laptop-a aniżeli ją. To dojebać mu alimenty, nagle mąż traci pracę itd..... Ech kobiety, takie piękne takie śliczne a tak głupie!!! Jak facet wychodzi z domu z pełnym brzuchem i pustymi jajami, bardzo szybko wróci po więcej (i teraz autorka tematu, uczy pana tatę co i jak, a sama w tym czasie pokazuje mu nowe szpilki czy pończoszki, a pan tata...........)..... *zakładając że już inna mu nie pokazała i nie musi się narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan tata, zacznie bawić się inną panią.. Przecież wybrał laptop-a, co w nim takiego jest. Laptop nie chodzi w szpilkach, nie ma spódniczki. Naprawdę czekam na temat, mąż mnie zdradza!!! Nie w zasadzie to już pewnie zdradza, bo po co żona która, której po prostu nie ma a jest podłoga czysta i jest obiad.. huj z czystą podłogą a obiad można zamówić, nawet z mariott-a, a mały zje gerber-a ze słoiczka .... żona widać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:25 jesteś super babka na drugiej stronie chciałam przekazać to samo w swoich postach niestety nie ujęłam tego tak dobrze. Pozdrawiam Cie serdecznie. Lubię takie wartościowe babki a nie te sfrustrowane lalunie co doopskiem chcą zatrzymać męża debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i radzilabym autorce robić to co ja robiłam gdy niedogadywalam się z mężem.. Zawsze chowalam sobie zaskorniaki typu 100zl/msc czasem więcej czasem mniej... Czasem kosztem lepszego żarcia dla tego pajaca :D i przez kilka lat uzbieralam niezla sumke w razie wu..i bardzo mi się to później przydało szczególnie przy rozstaniu To tak A propos zależności od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×