Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie przez caly dzien?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jak ktoś czegoś nie napisał, to sobie dopowiem i może zrobię góownoburzę, co nie? Nie, nie czuję się lepsza, ani gorsza. Nasze dzieci mają po prostu zupełnie inne charaktery i tyle. Zwykły fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość567891 wczoraj a moze Taki ktos po prostu jest lepiej zorganizowany lub ma wiecej energii? wedlug mojej szwagierki tez mam lepiej, bo pracuje w biurze, bo moje dziecko jest grzeczne, bo moj maz nie jest syfiarzem, bo moje mieszkanie jest przestronne i tak urzadzone, ze latwo je posprzatac, bo, bo, bo, bo .... Prawda jest taka, ze pracuje z ludzmi i mam stresujaca prace, dziecko jest grzeczne, bo je tak wychowalam, maz nie robi syfu, ale tez nie sprzata (pracuje dluzej niz ja i zanim wroci, wszystko jest juz posprzatane), mieszkanie jest tak urzadzone, bo je tak zaplanowalismy (ona rowniez sama wybierala meble i sprzety do swojego).... zamiast sie ciagle tlumaczyc, chyba lepiej byloby wziasc sie do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej rozwalaja mnie odpowiedzi w stylu: 'te co posiadaja tylko jedno dziecko, niech sie nie wypowiadaja' albo 'wszystko macie ogarniete, na pewno maz, tesciowa, sasiad wam pomagaja' tak trudno uwierzyc, ze niektorzy tak planuja dzien, ze sie z wszystkim wyrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.13 Fajnie, że jesteś tak zorganizowana, ale dobrze by było, gdybyś znalazła też czas na naukę ortografii (WZIĄĆ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem Taki mam plan dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja robie caly dzien ? zaraz wychodze do pracy i wroce okolo 19 do domu , w pracy jestem caly dzien a w domu mam balagan i wisi mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko jest spokojne ale potrafi rozrabiac jak coś muszę robić. Męża nie ma cały dzień bo w pracy jest i nie mam pomocy od nikogo, wszystko sama robię. Mam posprzatane, zawsze obiad mam ugotowane ale nie zawsze mam czas na inne rzeczy. Mam czas żeby wyjść na dwór ale nie chodzę 2-3 godz bo na tyle to juz nie mam. Tak jak ktoś mówił wcześniej zależy od charakteru. Są takie dni że moje dziecko nie chce się bawić, muszę go trzymać i tulić. Jak budzi się nocą to ja z nim jestem bo maz rano do pracy. Czasem jestem niewyspana ale jakoś daje sobie radę. Chcę mieć drugie dziecko też to zobaczymy jak wtedy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak, że im więcej obowiązków, tym lepiej potrafię się zorganizować. I wtedy na wszystko mi wystarcza czasu. Za to kiedy mam zbyt dużo wolnego to się rozleniwiam i organizacja siada. Często wtedy okazuje się, że minął cały dzień a ja w zasadzie nic konstruktywnego nie zrobiłam. I owszem - raz na jakiś czas taki dzień się przydaje, ale nie za często - bo wtedy czuję, że tracę czas bezsensownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,leżę,wstaję,czytam gazetę,gotuję,jem,sprzątam,leżę,wstaję,jem,oglądam telewizor,wchodzę na kafeterię,leżę,śpię,wychodzę z psem,leżę,czytam,śpię ,wstaję ,jem,odpoczywam,patrzę w okno,oglądam telewizor,leżę,wychodzę z psem,wracam,oglądam tv,wyłączam,włączam komputer ,facebook,kafeteria,wyłączam,idę spać ,wstaję ,jem śniadanie,oglądam tv,leżę,śpie,i tak dalej Taki mam plan dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×