Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam nadwage. Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
jesli ktos tu jest chory to ty. Wystarczy przeczytac twoje tematy, zeby sie zorientowac ze to ty. A jeszcze jak moge sprawdzic****adres, to wszystko jasne. Moze powinnam sie skontaktowac z twoimi blislimi, zanim znowu sobie zrobisz krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze widzę podobieństwo do tej schizofreniczki co odstawia leki wbrew lekarzowi - bo chce zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja! chce schudnąć żeby mieć miejsce w brzuchu dla dziecka i słyszałam ze bez miesiączki też tego nie osiągnę. Tamte wątki nie ja pisałam tylko moje alterego ale wy nie macie pojęcia o tym co to jest. Ja wcielam się w różne postaci. I moja wcześniejsza postać była szczupła a teraz po lekach gruba i chce wrócić do tej szczupłej. Wniosek? Nie brac leków ponieważ zaburzaja one naturalny proces rozwojowy kobiety i co za tym idzie nie mogę mieć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek? Idź porozmawiaj z lekarzem. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz dziecka mi nie zrobi. Dietetyk tak samo . Leki to zło i dieta. Ja sie dobrze ubieram i mam prawo do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest odchudzać się jedzeniem bo głodówki to nic dobrego. Grunt to też dobrze dobrany catering dietetyczny. Bardzo smaczny catering dietetyczny znalazłam z dietboxa. Bardzo mi się podoba u nich to, że można sobie wybrać opcję -dietę bezglutenową, bez laktozy, dla wegetarian, dla sportowców. Z tego co się zorientowałam dla mam karmiących i kobiet w ciąży też są dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
A próbowałać pilnować pięciu posiłków dziennie o regularnych porach, łatwo nie jest ale efekty sa widoczne. Mi sie udaje dzieki temu że zamawiam Wygodną Dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko psychicznie jest schudnac. Bo fizycznie to latwe. Ale silna wola potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Warto zacząć od zdrowego odżywiania. Ja sama nie mogłam się zmobilizować i w końcu zainwestowałam w catering-teraz zamawiam WygodnąDietę już kilka miesięcy i jestem im bardzo wdzięczna za pomoc bo efekty są widoczne a i ja sama polubiłam zdrowe jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam nadwagę, przez co moje szanse na zajście w ciąże były marne bo miałam nieregularne miesiączki.. udałam się do dietetyka (wszystkie diety z internetu powodowały tylko zaparcia u mnie :/), który ułożył mi dietę i polecił dicopeg 10g na uregulowanie pracy jelit i pozbycie się zaparć, do tego dużo ruchu. Schudłam 15kg i po pół roku udało mi się zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, dieta i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to warto się wybrać do dietetyka żeby rozpisał Ci odpowiednio dietę. Później wiadomo, siłownia i wiele wyrzeczeń. Głodówek nie rób i staraj się jeść wszystko, tylko w odpowiednich ilościach, wtedy Twój układ trawienny nie przeżyje szoku. Ale dodatkowo to myślę że i tak warto sobie sprawić Intestę. Ona będzie dbała o prawidłową pracę Twoich jelit i całego układu trawiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrób wszystkie badania, szczególnie tsh, ft3 i ft4 oraz glukoza. Czasem za nasze tycie odpowiedzialne są jakieś czynniki chorobowe. Z diety powinnaś wyeliminować wszystkie niezdrowe przekąski i każdą żywność wysoko przetworzoną. Mi pomogło.Pij dużo wody i ruszaj się. Ruch przyspiesza nasz metabolizm, a wtedy chudniemy, lub przynajmniej nie tyjemy. Możesz też wspomóc się jakimiś suplementami, które wspierają walkę z nadwagą. Może to być coś z białą morwą i chromem (ja używam doppelherz). W odchudzaniu pomocna jest także czerwona i zielona herbata. A i nie podjadaj między posiłkami, co najwyżej marchewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaukota

Czy ten doppelhertz wpływa jakość na obniżeniie poziomu cukru we krwi, dużo dobrego słyszałam o morwie, ale niestety ciężko mi było się przekonać do jej picia, w ogóle za ziolami takimi w naparach nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2018 o 12:19, Gość kaukota napisał:

Czy ten doppelhertz wpływa jakość na obniżeniie poziomu cukru we krwi, dużo dobrego słyszałam o morwie, ale niestety ciężko mi było się przekonać do jej picia, w ogóle za ziolami takimi w naparach nie przepadam.

Zawarte w tym preparacie chrom i morwa biała wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Należy jednak pamiętać, żeby przyjmować preparat regularnie co najmniej przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno się po prostu dopasować dietę pod swój stan zdrowia, styl życia i ogólnie preferencje żywieniowe. Nie ma jednej sprawdzonej diety cud, która na każdego działa tak samo i przynosi tym samym takie same cudowne efekty. Mozna powiedziec ze mają mianownik pt., ilośc posiłkow, częstotliwość, picie wody i ruch, a reszta to już kwestia indywidualna. Mi tu https://www.przychodnia-sikornik.com/# bardzo pomogli za co jestem wdzięczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2019 o 09:33, Aśa napisał:

Zawarte w tym preparacie chrom i morwa biała wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Należy jednak pamiętać, żeby przyjmować preparat regularnie co najmniej przez miesiąc.

nie wiesz czy nawet nie mając cukrzycy można ten doppelhert aktiv dla diabetyków można go brać? Kieyś miałam problemy z cukrem i też często mnie niestety do słodkiego ciągnie, lekarz kazał uważać i szukam pomysłów jak sobie poziom cukru obniżyć i też zmniejzyć apetyt na słodkosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2019 o 22:25, alesja12 napisał:

nie wiesz czy nawet nie mając cukrzycy można ten doppelhert aktiv dla diabetyków można go brać? Kieyś miałam problemy z cukrem i też często mnie niestety do słodkiego ciągnie, lekarz kazał uważać i szukam pomysłów jak sobie poziom cukru obniżyć i też zmniejzyć apetyt na słodkosi

Oczywiście, że możesz stosować w ramach tzw. profilaktyki. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania jest okres ciąży i to tylko dlatego, że zwyczajnie koncerny farmaceutyczne nie robią testów na kobietach w ciąży i karmiących piersią. Ja pomimo, że karmię stosuję doppelherz z morwą dla wyrównania cukru. Jego skład jest bardzo podobny do tych suplementów, które zaleca się mamom karmiącym. Jedynym dodatkiem jest tu morwa i chrom. Pytałam pediatrę i mi pozwoliła, ale w zastępstwie tego dla mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Witam. Dziewczyny czy doppelherz z morwą białą mogą też stosować osoby w podeszłym wieku, biorące inne tabletki np. na nadciśnienie tętnicze? Pytam bo myślałam o tym, żeby kupić mojej babci na dzień babci, która walczy z nadwagą od lat, a jako osoba starsza nie powinna trzymać się ścisłych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa

Lekka dieta to jest wyzwanie. Ale ja się wspomagam sokami z sportfoodsoki.pl. Są pożywne i sycące. Czasem nawet posiłek mi zastąpią. I dzięki temu naprawdę lekko i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2017 o 18:17, Gość gość napisał:

Zawsze miałam niedowage. Kilka lat temu zachorowałam, dostałam leki. W 2 miesiace przytyłam 30kg. Zmienili mi leki. Zatrzymała sie miesiaczka - przytyłam kolejne 7kg. W tej chwili waże 86kg i mam 167cm. Postanowiłam odstawić leki. Czekam na miesiaczke. Byłam w klinice leczenia otyłości. Rozpisali mi diete. Ta dieta jest bez sensu, musiałabym całe dnie spedzać w kuchni i gotowac. Śniadanie, drugie śniadanie , obiad , podwieczorek ,kolacja.CODZIENNIE coś innego. Musiałabym zwolnic sie z pracy i gotować. Nie stać mnie na ta diete ani pod wzgledem finansowym ani pod wzgledem czasu. Jem bardzo mało. W pracy w ogóle nie jem. A waga albo stoi w miejscu albo waha sie 1-2kg . Jak wam sie udało schudnac i ile to trwało u was?

Zapraszam, jestem dietetykiem moje diety sa proste smaczne i przyjemne chetnie pomogę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaK

W moim przypadku idealnie podcvzas odchudzania zadziałał Foreverslim. Od moementu jak zaczęłam brac te tabletki obok diety, to waga zaczęła systematycnzie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunika

Ja jestem zadowolona z detoksu z sokami kupionych w sportfoodsoki.pl – są smaczne i pożywne i szczerze mówiac bardzo lekko się po nich czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia 33

Mi akurat podczas odchudzania bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Wiem jedno, bez tych tabletek na pewno bym nie dała rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Ja też postanowiłam wspomagać proces odchudzania suplementacją, siostra poleciła mi zastosowanie Foreverslim, który sama wcześniej też sama stosowała i u mnie on tez sie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowajolka

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem była dieta pudełkowa, bo po 1 nie miałam czasu gotowanie, a po 2 nie do końca wiedziałam co gotować aby schudnąć. Z racji tego, że mieszkam w Krakowie wybrałam Optimal Fit, i w sumie jeżeli ktoś też jest z tych okolic to mogę polecić. Jadłam bardzo smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki, do tego bardzo dużo sportu ( tzn. biegałam i chodziłam na basen)- dzięki temu schudłam ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziewczyny mówią, przede wszystkim podejdź do sprawy indywidualnie i nie bierz się za tak zwane diety cud które tak naprawdę albo mogą na ciebie nie podziałać albo podziałaja i za chwilę będziesz miała efekt jo-jo. Polecam Ci kontakt z doradcą żywieniowym i skomponowanie diety dopasowane do twojego stylu zycia, zdrowia i tego co lubisz jeść. Ja tak zrobiłam i cieszę się bo naprawdę to działa. Czuję się lepiej i wpadłam w rytm zdrowego żywienia. Korzystam z ich usług https://diet4u.pl/ zarówno właśnie pod względem doradztwa żywieniowego jak i tego że dostarczają mi przygotowane posiłki prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×