Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dbacie o swoją skórę?

Polecane posty

Gość gość

Jakieś maseczki, kremy, zabiegi? Czy nie stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludmilka4
Bardzo ogólne pytanie ;) Generalnie to tak, staram się dbać. Na co dzień to dla mnie oczywistość, ale też od czasu do czasu staram się zafundować sobie jakiś profesjonalny zabieg w gabinecie medycy estetycznej. Mój faworyt ostatnimi czasy to osocze bogatopłytkowe. Teraz się raczej sporo o tym mówi, ale jakby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej to polecam poczytać: http://misjame.pl/services/osocze-bogatoplytkowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim starannie dobieram kosmetyki :-) Staram się kupować je na promocjach, co ułatwia nasza apka Moja Gazetka. Polecam wypróbować ❤ Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam :) Ja uważam, że podstawą utrzymania dobrej kondycji są dwie rzeczy - peeling i mezoterapia :) Mezoterapię robię z kwasem hialuronowym, aby utrzymać jędrność skóry. Jak kogoś temat interesuje, to można sobie poczytać w internecie np. http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dougg
Dbacie. Serum rozświetlające z Floslek działa na mnie cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sstuff
Ja przede wszystkim nawilżam olejkiem kokosowym Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izua
Mam zamiar kupić sobie właśnie olejek kokosowy, tyle się o nim mówi ostatnio że taki dobry, widziałam w drogerii niedrogi bielendy , mam nadzieję że będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam olejku arganowego, polecam, super skórę nawilża. Kokosowy mam i używam w kuchni, ewentualnie do kąpieli czasami, jakoś nie podchodzi mi w pielęgnacji skóry czy włosów, ale na pewno warto przetestować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio by poprawić kondycje swojej skóry, skusiłam się na karboksyterapie w Renew Studio. Zawsze pragnęłam by choć troszkę poprawić swój wygląd. Nie spodziewałam się takiego efektu. Jestem bardzo zadowolona. Możecie więcej poczytać na tej stronie o takich zabiegach, na pewno będziecie zadowolone : http://renewstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie maseczki, toniki, kremy. Na prawde warto zobaczyć się piękniejszą w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PamelaTum12
Ja co miesiąc, czasem co dwa miesiące chodzę na wybrany przez moja kosmetyczkę zabieg cery. Czasem jakaś delikatna maska, czasem coś poważniejszego. To i odpowiednio dobrana pielęgnacja utrzymuje moją skórę w dobrym stanie. Nie wiem czy jesteś z Poznania, ale jeśli tak to możesz wybrać się do gabinetu Sylvetka. Mi tam zawsze pomogą rozwiązać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam bo nie używam żadnych kremów i nie maluję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dbam. Raz za czas zrobię peeling z kawy, myję zwykłym mydłem do ciała i maluję się codziennie, do tego pracuję klimatyzowanym pomieszczeniu. Nie musze dbać, starą panną jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari43
Ja kupuje sobie takie maseczki odmładzające http://ichemia.pl/806,bania-agafii-maska-odmladzajaca.html skóra jest po nich gładka i twarz wygląda na wypoczętą polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royalty
Wcieram cudowne masła Efektimy, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicia33
Widzę że na stronie ichemia.pl faktycznie maja duży wybór maseczek co sądzicie o takiej https://ichemia.pl/282,bloto-z-morza-martwego-300g-najel.html kiedyś gdzieś słyszałam że właśnie to błoto z morza martwego daje duże efekty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżam. Przede wszystkim Happy Per Aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaG
@Vicia33 efekt swietny, bardzo sobie chwale ten produkt i mysle ze bedzie na mojej liscie przez kolejne miesiace, cena jakosc na plus i to duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola12s
Maseczki z ichemia ja również bardzo polecam. Naturalne, bezpieczne. chociaż mam pewność że nie zaszkodzą mojej skórze. Zreszta uwielbiam wszystko co naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Polecam dla każdej kobiety: https://horex.pl/kobieta/makijaz/palety_do_makijazu/palety_cieni_do_oczu/pupa_bird_4_zestaw_do_makijazu_pink_28_7g.html?gclid=EAIaIQobChMIsMm1mYam4wIVumQVCB21CQs3EAEYASAGEgJga_D_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skórę, dbanie o nią jest niezwykle ważne :) Jej nawilżenie, zarówno z zewnątrz jak i od środka odgrywa naprawdę ogromną rolę w procesie starzenia się skóry. Zatem oprócz picia wody (często małymi łyczkami), powinniśmy jeszcze odpowiednio dobrać krem do naszej cery. Jeśli nie chcemy testować na  sobie coraz to nowszego kremu, możemy udać się do dermatologa, który po odpowiednim wywiadzie na pewno będzie potrafił dobrać krem do naszej cery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remow6

Dbanie o siebie to właśnie nie zdrowie, ale także odpowiedni wygląd. Warto postawić na odpowiednie kosmetyki, które pomogą urodzie. Cieszę się, że wybrałam peeling do ciała thalasso HB. Chcę jak najdłużej utrzymać moją skórę w dobrej kondycji, a peeling delikatnie ją ujędrnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Nie wiem czy znacie NovaClear ? Ktos używa tych dermokosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

JA używam Vege skin diet z Bielendy nawilżenie + detox i jestem zachwycona. Warzywny skład idealny dla wegan i wegetarian ❤️  Skóra jest po nim super miękka, odżywiona, rozpromieniona. Krem idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiero co za siebie wzięłam. Nie ma co takich rzeczy odkładać, codzienna pielęgnacja nie wymaga dużo, a wiadomo, że przy codziennym stosowaniu odpowiednich kosmetyków na pewno zobaczycie efekty. Korzystałyście już z własnoręcznie robionych kosmetyków? Spróbujcie:) Na stronie https://ecospa.pl/aromaterapia-olejki-hydrolaty można dostać hydrolaty, olejki eteryczne z pomocą których zrobicie same w domu kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywam mnostwo kosmetykow do skory, ale raczej tylko tych sprawdzonych i naturalnych. Raczej unikam duzych producentow typu ziaja, bielenda, nacomi itd bo ich sklady i dzialanie rzadko kiedy mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×