Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla miesczuchów z Warszawy Wrocławia Opola lepiej mieszkać w bloku w klitce

Polecane posty

Gość gość

Z małym balkonem niz mieć duży piękny dom z podworkiem i ogrodem na wsi bo przecież dla nich obciach jest mieszkać na wsi lepiej się gnieździć w ciasnym mieszkanku w bloku bo przecież w mieście to prestiż niż w pięknym dużym domu na wsi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wystarczy moja "klitka" 70 m2 z balkonem 6m. Dom na wsi wyłącznie na wakacje i to też góra 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49 czyli wstyd mieć dom na wsi i czyli wstyd mieszkać na wsi co wg ciebie lepiej gnieździć się w klitce bo prestiż w mieście niż mieć dom na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o wstyd. Od zawsze mieszkam w dużym mieście, wsi nie lubię ze względu na insekty, na to, że musiałabym sama dbać o dom, odśnieżać, kosić trawniki, sama reperować dach itp. Boję się burzy na wsi jak cholera. Nie lubię atmosfery wsi, gdzie każdy każdego zna i obmawia przy każdej możliwej sposobności. Na dokładkę brak kin, teatrów, sklepów i egipskie ciemności w nocy. W mieście w bloku czuję się bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutuś
Fajnie jest mieć dom na wsi tylko z czego żyć. Dojazd do pracy w mieście to i czas i pieniądze, a mała jest szansa na znalezienie dobrej i dobrze płatnej oracy na wsi czy w małym mieście. Wiem bo jestem z małego miasta i wiem jak tam ludzie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloki są zaj...ste bo codziennie po powrocie z roboty mam "niedziele" a jak na dzialke pojade do domu po babci to musze zap...lać od 6 do 21 z przerwą na obiad, i to nawet w niedziele mnie gonili do zrywania w lecie jakiejs pirzeczki czy tam maliny bo podobno to "praca lekka". Wole blok i pi...le przynajmniej choc te 2-3h mam czasu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 myślisz prostaczko że każda wieś jest taka sama kretynko? Zrozum że na wsi nikt nikogo nie obgaduje skoro nie byłaś na wsi i nic o wsi nie wiesz to po co się wypowiadasz skoro goofno wiesz o wsi piszesz brak kin i teatrów bla bla bla... A kiedy ostatnio byłaś w teatrze i konie? To nie jest niezbędne do życia... Co piszesz o insektach komarach prostaczko myślisz że w mieście nie ma komarów i insektów jakoś całe życie żyje na wsi i żaden insekt mnie nie zaatakował ps piszesz ze nie ma pracy? To czemu tam gdzie ja mieszkam jest najniższe bezrobocie w Polsce niższe nawet niż w Warszawie i wynosi 2 procent i na jednej wsi niedaleko mojego miasta w mojej okolicy powstaje 5 salowe kino i co? Zatkało cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.35 Właśnie dlatego nie lubię wsi i takich ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Ja mam dom w Warszawie 1000m działki, domy 240m. Do widzenia przegrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mieszczuchy z bloków gardzą wsią i ludźmi ze wsi i nienawidzą wsi I mają wieś za jakąś gorszą i dziwną a ludzi ze wsi za gorszych i głupszych i piszą że mieszkanie na wsi to wstyd i obciach i że ma wsi śmierdzi a prawda jest taka że gdyby nie ta wieś którą gardzicie daje wam wszystko gdyby nie ta znienawidzona wieś to byście z głodu w mieście zdechli nie mielibyście ciuchów drewna papieru nic nie muszę wam mówić skąd to wszystko Wraz z jedzeniem drewnem się bierze jeśli uważacie się za lepszych i mądrzejszych od ludzi ze wsi to powinniście wiedzieć że to nie bierze się z miasta tylko ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z miast niby są lepsi i mądrzejsi i mają wysokie horyzonty a są tacy prostaccy i piszą takie bzdury mimo że nigdy nie byli na wsi i goofno o niej wiedzą a piszą takie coś gość dziś Tu nie chodzi o wstyd. Od zawsze mieszkam w dużym mieście, wsi nie lubię ze względu na insekty, na to, że musiałabym sama dbać o dom, odśnieżać, kosić trawniki, sama reperować dach itp. Boję się burzy na wsi jak cholera. Nie lubię atmosfery wsi, gdzie każdy każdego zna i obmawia przy każdej możliwej sposobności. Na dokładkę brak kin, teatrów, sklepów i egipskie ciemności w nocy. W mieście w bloku czuję się bezpieczniej. xxx zaraz sie odniose do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja do tego wpisu z 12:55 sie odniose xxx 12:55 myślisz prostaczko że każda wieś jest taka sama kretynko? Zrozum że na wsi nikt nikogo nie obgaduje skoro nie byłaś na wsi i nic o wsi nie wiesz to po co się wypowiadasz skoro goofno wiesz o wsi piszesz brak kin i teatrów bla bla bla... A kiedy ostatnio byłaś w teatrze i konie? To nie jest niezbędne do życia... Co piszesz o insektach komarach prostaczko myślisz że w mieście nie ma komarów i insektów jakoś całe życie żyje na wsi i żaden insekt mnie nie zaatakował ps piszesz ze nie ma pracy? To czemu tam gdzie ja mieszkam jest najniższe bezrobocie w Polsce niższe nawet niż w Warszawie i wynosi 2 procent i na jednej wsi niedaleko mojego miasta w mojej okolicy powstaje 5 salowe kino i co? Zatkało cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.25 Właśnie dlatego nie lubię wsi, żeby nie mieć za sąsiada takich szczekających, wulgarnych ja ty osób. Odpowiedziałam merytorycznie dlaczego dom na wsi mi nie odpowiada i nie spodziewałam się wyzwisk z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×