Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci sa zapatrzeni w przebojowe lalunie?

Polecane posty

Gość gość
Spokojnych chłopaków też dziewczyny omijają/pomijają/nie interesują ich. Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebojowi ludzie są wartosciowi i wszechstronni, czyli atrakcyjni i pozadani w kazdym towarzystwie w przeciwienstwie do introwertykow. Zazdrość daje o sobie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebojowa laska nie traktuje faceta jak ósmego cudu świata, jest niezależna, można się z nią zabawić, lubi brylować w towarzystwie. Sam byłem niedawno z taką dziewczyną i mimo że już nie jesteśmy razem to oceniam ten okres jako z******ty. Lubiła eksperymentować w łóżku i poza nim. Nigdy nie wiedziałem, co wydarzy się następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie każda następna będziesz porównywać do niej co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`gość wczoraj a żenią się z myszkami... więc to one są lepsze ` xxxxx a małżeństwo to jakaś nagroda dla najlepszej? żenią się bo chcą mieć taką cichą i uległą do obsługi domu i siebie samego, do garów, ot do brudnej roboty żeby jemu było wygodnie, dzieci odchowane ale nie jego rękami i żeby on miał czas na swoje wyjscia np. na siłownię, gdzie z kolei będzie się ślinić na widok przeciwieństw myszek. Widzisz kazda `zdzira` wie że małżeństwo to dołek w który wpadają niepewne siebie dziewczyny, które będą obrabiać męża jak najlepsza zawodowa praczka i kucharka, co Twoje zdanie potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś wam powiem. Jestem szarą myszą dla całego świata. Ale nie dla swojego mężczyzny. Jestem troskliwa, czuła, wspieram go zawsze. W łóżku nauczyłam go i pokazałam mu rzeczy, których nigdy wcześniej nie zaznał. Nie spodziewał się takich akcji po mnie- szarej myszy. Ale ja taka jestem: szara mysz z wierzchu a w środku wulkan. I znam mnóstwo takich kobiet. Nie jesteśmy jednorazówkami. Z takimi jak my spędza się długie lata lub całe życie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:53: póki co żadna jej nie dorównywała. Byłem z nią tylko kilka m-cy, ale przez ten czas zdążyła mi dać niezły wycisk haha Najlepszy okres w moim życiu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:03: jakie akcje pokazałaś mu w łóżku? Napisz, jestem ciekaw do czego zdolne są szare myszki i czy przebiłabyś moją byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×