Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasiawawa22

pomożcie, gdzie brać leasing?

Polecane posty

Gość gość
Witam byłam pracownikiem banku.Leasing to zupełnie co innego niż kredyt na samochód lub pożyczka .Zawsze trzeba umieć dobrać produkt.Obecnie polecam lesing :http://kasaikesz.produktyfinansowe.pl/e/lead/1948/label=kafeteria/?source=lt Dlaczego ? CarSmile to jedyna oferta na rynku, gdzie dostaniesz: ABONAMENT NA SAMOCHÓD NAJLEPSZY pakiet serwisowy Opony i ubezpieczenie w cenie Jeśli chodzi o kredyty to polecam zapoznać się http://kasaikesz.produktyfinansowe.pl/e/lead/47/label=autokredyt/?source=lt Polecam również stronę https://kasaikesz.produktyfinansowe.pl/leasing.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa8
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, ale leasing to nie tylko temat związany z samochodami. Wiele firm decyduje się również na leasing sprzętu. Jest to pewnego rodzaju wsparcie dla rozwoju przedsiębiorstw. Bardzo wyczerpujący artykuł na ten temat znajdziecie tutaj https://paniala.pl/wiedza/leasing-sprzetu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejro
Mam auto w leasingu w EFL. Polecam. Długi staż na rynku, dobre opinie, nieskomplikowane formalności i spory wybór autek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka43
Jeśli masz zamiar brać leasing przez internet to na pewno odradzam stronę Leaselink.pl wzięłam i okazało się koszty udzielenia są bardzo wysokie. Oszukują naiwnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipowicz
Trzeba porównać różne oferty i wybrać najlepszą. Warto szukać w rozpoznawalnych instytucjach z doświadczeniem na rynku typu Europejski Fundusz Leasingowy, bo to zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambbo

Ja brałem w efl i jestem zadowolony. Korzystałem kilka razy, m.in. przy zakupie sprzętu it oraz samochodu. Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Toyota Bank, mają super warunki na leasing auta. Koszt posiadania samochodu przy sensownym leasingu nie jest wysoki więc warto się zastanowić nad takim finansowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Jak chesz sprawnie to zadzwoń do firmy efleasing.pl  Polecam ja tak zrobiłem i nieżałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Podaję namiar do firmy leasingowej z której sama korzystałam na dogodnych dla mnie warunkach 502354254.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć bo to zależny od Twojej sytuacji. Najlepiej skorzystaj z doradztwa leasingu, SOS leasing przykładowo i oni ocenią Twoją sytuację (są darmowi) i wtedy sam ocenisz czy Ci się opłaca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko nie jestem przekonana do leasingu sprzętu, i wolałam ostatnio wziąć dobry sprzęt grający na raty i własność 😛

Ale jeżeli rzeczywiście decydujecie się na leasing, to zawsze warto jest sprawdzić w Mapach Google wizytówkę firmy - tam najszybciej znajdziecie opinie na temat danej działalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porządny samochód na firmę to idź do salonu porsche centrum sopot, tam na pewno znajdą odpowiednie auto i odpowiednie finansowanie, jeszcze nie słyszałam żeby ktoś od nich wyszedł niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×