Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja wolałbym komuś zazdrościć,że jest lepszy ode mnie

Polecane posty

Gość gość
16.53 a co ty mozes wiediec jakie nerwy i na kim np?Co cie inni ludzie obchodzą.Nie interesuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół biedy jak te nerwy są na rodzinie,a jak na osobie trzeciej,niewinnej zupełnie,rodzina to był tylko przykład,bo jeżeli bliska osoba z poza rodziny prosi o pomoc to też jakoś byłyb mój problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie twoj problem !i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy nieproszoony!!od rodziny tez jak najdalej by byli oni lepiej dla nich.Po co im taka rodzina toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak bliska osoba z poza rodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co pozwolić głodnemu dziecku umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ciebie o zadną pomoc nie prosi to sie odwal!Jestes nachalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jestem proszony przez osobę,która ma kłopoty a na rodzinę nie może liczyć,nie zostawia się ludzi w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prosił,jest taka osobą np.kobieta do której coś się czuło i to z wzajemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.13 jakiemu glodnemu dziecku i jakie umrzec ?nie wymyslaj !!Umrze predzej z nerwow jakie im serwujesz rozbijając ich rodzine.Myslis ze one tego nie przeywają?jestes chory .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co przesadzać z wtrącaniem się,ale jak ktoś prosi to trzeba pomagać zwłaszcza niewielkim kosztem dla siebie,żeby potem nie pisali np.że jest znieczulica społeczna i chory psychicznie debil wykończył żonę i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopata.Nie wymawiaj sie dobrem dzieci bo gowno onich wiesz!To tylko twoja głupia przykrywka.Nie masz prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto pisał,że moja babcia rozbijała rodzinę tym dzieciom siostry,nakarmiła je tylko jak matka była na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.17 nikt o nic nikogo nie prosi!Sami swietnie sobie radzą!On chce po prostu rozbic im rodzinę nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosił i to bardzo mocno,widać ten ktoś musiał bardzo mocno potrzebować,ale to już jest historia,ostatnio to bardziej uderzyło we mnie to co się działo w mojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tamtej historii tylko wspomniałem,żeby pokazać jak chory psychicznie debil,nadmiernie odlatujący od rzeczywistości może sprowokować wręcz tragedię,ale sytuacja jest już pod jako taką konstrolą,zdecydowanie się z nim rozprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza u wujka?rodzinna wraz z dziecmi no super debilu najpierw sie dowiedz na jakiej imprezie a potem pisz .Nie sztuka podgladac sledzic inwigilowac kobiete no podpatrując zdjecie z fb.z podpisem imprezowo.Imprezowo u wujka na 50 urodziny czy tak miała podpisac debilu zeby ci fiut nie opadł z zazdrosci?!!Dzieci były z nimi i najadły sie!!Impreza w straznicy rodzinna na 60 osob Kto jak kto ale ona jedynie po takich imprezach chodzi i wsedzie z dziećmi obsrańcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.24 z kim z koniarem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej ale tej osobie zazdrościsz No cóż, nie każdy ma klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mozna miec bliskie osoby spoza rodziny, ale co taki wsiok moze o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę ma rysy twarzy jak koń,a co jesteś z kimś z jego rodziny,bo skąd wiesz,jaki ten świat mały,że wszyscy na kafeterii się spotykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mozna!oni nie mają i nie chcą miec z koniem nic wspolnego!Nikt nie ma rysow jak on na szczescie bo na szczescie zadnych wiezow z nim nie mają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jesteś tym pracownikiem co ich okradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ten świat mały,wszyscy na kafeterii się spotykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie spotyka #!nie pisz bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej to niby racji miałby miec rysy jak kon?Rysy jak kon to ma Kacper i nikt inny.Nie zycze sobie kojarzenia go z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie dużo ludzi z prawdziwego życia tutaj spotkałem i tych dobrych i tych złych i obojętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej ta osoba z " konskim ryjem " miala swoje 5 minut a ty taaaaki z******ty nadal nie czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cały czas swoje 5 minut,materialnie aż za bardzo,a to,że nie wyszło mi z pracą zgodną z wykształceniem to może i dobrze bo mnie by z tego majątku wysiudali,a ja mam w d***e tę osobę z końskim ryjem,naprawdę żadnej agresji w stosunku do niej nie mam,mam go gdzieś ja piszę tu swoje refleksje i to bardziej o mojej rodzinie,a tu jakiś koński ryj przyp*****la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszło mi to co chciałem,czyli praca zgodna z wykształceniem,ale to dobrze bo mogłem być stratny,ja mam swoją godzinę materialnie nie pięć minut,aż się zdziwiłem bo komuniści z Krytyki Politycznej a dokładnie Maciej Gdula,syn dawnego aparatczyka zaliczył rodziny o takim statusie jak nasz do niższej klasy wyższej,mimo,że kupujemy w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koński temat ryj to jest zamknięty,komu trzeba było pomóc to trzeba,sentyment jaki miał zostać został,trzeba o czymś nowym myśleć,może wyjdzie z Madzią,co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×