Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wasz partner powinien miec partnerek seksualnych przed wami abyscie go podzi

Polecane posty

Gość gość
17:33 Na 100% to ty jestes idiota.Rece opadaja na takie bezmozgiego durnia.Pierwszy raz spotykam sie z tym,ze ktos usilnie wmawia kobiecie to,ze nie jest kobieta,nawet nie widzac tej osoby.Naprawde musisz miec cos z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wiem ze kobiety wola doswiadczonych gosci i smieja sie z prawikow. Zadna ktora znalem nei tknela by prawika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kompletnymi idiotami nie mam w zwyczaju wdawac sie w dluzsze polemiki bo taki to tylko sprowadzi cie do tego samego poziomu i pokona doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie te cienkie gadki bo jestes za glupi na to.Ile znasz kobiet?Ale tak to jest jak glab mysli,ze jak poznal pare kobiet w zyciu to reszta jest napewno taka sama.Typowe myslenie prymitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłbyś się. Większość normalnych kobiet chce prawiczka nie *****cza. Sam się o tym przekonałem i mówiły wprost, że chcą prawiczka. Był tutaj temat na kafe podobny spora część kobiet napisała, że woli prawiczka więc musi być coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wiem ze kobieta na 999% powie ze nie chce prawiczka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.43 Towar? Ktoś kto spał ze swoją partnerka lub partnerem jest towarem? Tylko pogratulowac myślenia. Napisałam wyraźnie ze dla mnie optymalnie jest DO 3 partnerek, ani wiec prawiczek ani osoba co chwile zmieniająca partnerki nie wchodziła w grę. BTW, mój "towar" nie był prawiczkiem a jest mi wierny od ponad 10 lat i jakoś nie podrywa innych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wymagają prawiczków, bo po prostu już takich nie ma i mało która czeka z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, to byly prowokacje. DUZA czesc normalnych kobiet powie ze minimum to 3-5 kobiet w lozku inaczej zdradzi na 8000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien miec 2 partnerki seksualne za soba, wtedy juz cos umie i nie trzeba sie z nim meczyc i go uczyc wszystkiego, dla mnie chlop moze miec max 4 partnerki, mysle ze wtedy najlepiej sie uklada w lozku i nie trzeba sie obawiac ze jest zarazony jakims syfem. Nienawidze *****czy co daja kazdej, a z prawiczkami jest ciezko, trzeba ich wszystkiego uczyc, sa zazdrosni o bylych partnerow i maja jakies kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:44 Gowno wiesz slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie były prowokacji bo w realu też słyszałem takie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy moi kumple co byli prawiczkami są w długotrwałych związkach, małżeństwach nigdy nie doszło do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa ale same nie sa dziewicami wiec moga wymagac prawiczka bo taki bedzie zadowolony ze zlapal kogo kolwiek a taka doswiadczona bedzie po prostu meic latwa furtke do zdrad. JEsli chce miec meza i zycie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Jak zwykle tacy jak ty kreuja sie na wielkich ekspertow od kobiet i seksu,ale tylko na kafe,hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:46 Zarażony to może być facet który nie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna kobieta będzie się brzydzić faceta który sypiał wcześniej z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.49 A ja znam takich co mieli po kilka dziewczyn wczesniej (przynajmniej jedną lub dwie) przed ślubnym związkiem i swoich żon również nie zdradzili. Tu nie chodzi wyłącznie o to czy z kimś spali czy nie tylko o to jakie zasady wyznają. Kto chce być wierny po prostu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mowia tak bo nigdy prawiczka nie mialy, strasznie ciezko jest z takim ulozyc sobie zwiazek jesli kobieta nie jest juz dziewica. Wypomina ci na kazdym kroku ze nie czekalas na niego co dla mnie jest absurdalne poniewaz skad niby dziewczyna miala wiedziec ze go spotka? Nie chce slyszec o twojej przeszlosci, cokolwiek mu powiesz to wiaze to z twoimi bylymi, nawet jak o nich nie wspominasz to w jego durnym lbie paranoika wyobraza sobie twoich bylych. Czesto marzy o innych kobietach ale tobie tego wprost nie powie, wiesz jednak ze bardzo chcialby tego doswiadczyc skoro ty tego doswiadczylas ale lamaga zamiast przed powaznym zwiazkiem zasmakowac innej to woli zdradzic albo o tym marzyc bedac w solidnym zwiazku jak juz sie go rozprawiczy. Nie polecam prawiczkow, a jak juz jakiegos chcesz to zaczekaj z decyzja o zwiazaniu sie jak juz przestanie nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce mieć udane życie małżeństwie i seksualne to tylko prawiczek będzie odpowiednim facetem. Eksperci wmawiają, że kobiety chcą tylko *****czy hahaahhaa chyba jakiś k*******n z klubu co daje każdemu to może ze chcieć takiego *****cza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 17:05 Mam 42 lata, i powiem Wam że jakoś nie jest mi z tym źle, że przed żoną były 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:55 Ta widać po ilości zdrad, rozwodów. Co drugi facet w małżeństwie zdradza macie swoich doświadczonych ogierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:55 Zamknij się k*********e co się puszcza. Nie prawiczek nie będzie się nadawał do związku, bo jak sypiał z wieloma kobietami to masz gwarancje tego, że cie prędzej czy później cię zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:55 Można tylko nie trzeba być głupi i nie sypiać z każdym w którym jest się w związku. Wielka miłość w wieku 18 lat laska myśli, że jej kochany facet z którym poszła spać po 3 miesiącach znajomości będzie z nim do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mari2861 dziś x tzn zeby bylo jasne Ja NIE atakuje prawiczkow ani dziewic i ich nie obrazam. Mowie tylko ze w praktyce ZADNA kobieta nie chce prawiczka i tyle. Rozumien ze ludzie maja prawo decydowac tak ze chca np czekac do slubu jest to ich prawo ale jest ono niepraktyczne. Dlatego uwazam ze im wiecej facet ma kobiet w lozku tym lepszym bedzie mezem. Po prostu kobiety uciekaja od prawikow w praktyce. Moze jest maly procen kobiet co ich chce. Jak facet prawik to niech sie od razu pyta kobiety czy jest dziewica. Rozumie ze niektorzy czekaja z seksem do slubu i neich sie tak dobieraja ze prawik z dziewica i od razu pytaja kobiete czy jest dziewica jak nie to do widzenia i tyle. x Ja udowadniam ze w praktyce TO NIE DZIALA! Nie mam nic do prawikow i nie obrazam ich nie uwazam ze maja kopleksy tylko zespol niby wartosci nie przystosowanych do prawdziego swiata. A wszystkei badanai mowia ze najlpesze zwiazki i malzenstwa to te gdzie facet ma minimum 5 kobiet w lozku. Jak ma 15 to jest idealnym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie co niektorzy z was marnuja sie na tym forum i juz dawno powinni pisac prace doktorska z seksuologii,hahaha.No swietnie wszystko wiedza,operuja nawet jakimis statystykami.Geniusze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za momentami żałosne wypowiedzi. "Ja wiem lepiej, a wlasnie ze ja, nie bo ja"! :/ Każdy ma swoje własne zdanie i swoje potrzeby. Tak ciężko jest zrozumieć ze jedna będzie marzyć tylko o prawiczku a druga takiego nawet nie dotknie? I każda z tych opcji ma prawo się udać? Zamiast się tu przekrzykiwac zróbcie sobie i partnerom herbatkę lub winko, ja właśnie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:04 Bzdury opowiadasz w praktyce duża większość kobiet ze chce prawiczka. Nie prawiczki zdradzają, nie nadają się do związku, myślą przyrodzeniem, są dla seksu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do A prawiczki niby nie zdradzaja? Oni udaja swietoszkow a jak znajda pierwsza lepsza okazje to juz planuja zeby spelnic swoje fantazje z jakas inna dziewczyna. Kobieta sie cieszy ze znalazla niby porzadnego faceta a ten jej wbija noz w plecy albo opowiada ze marzy mu sie romans z jakas zdzira. Dla mnie prawiczki to sa niestety lamagi zyciowe, oni wcale nie czekaja na ta jedyna, oni czekaja zeby ktos ich rozprawiczyl i wtedy podnosi im sie samoocena i mysla ze teraz moga miec kazda. Sa zaklamani, nie mowie ze wszyscy bo moze rzeczywiscie znajdzie sie taki ktory naprawde chce byc tylko z jedna kobieta cale zycie i nie pragnie przygod ale wiekszosc to lajdaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:04 Im więcej ma partnerek tym gorzej więc skończ pisać te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×