Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wasz partner powinien miec partnerek seksualnych przed wami abyscie go podzi

Polecane posty

Gość gość
Do 18:08 Bzdura kompletna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zaklamani, nie mowie ze wszyscy bo moze rzeczywiscie znajdzie sie taki ktory naprawde chce byc tylko z jedna kobieta cale zycie i nie pragnie przygod ale wiekszosc to lajdaki. x dokladnie :D Na pewno jest ktos kto chce byc z jedna kobieta cale zycie ale 80% prawikow nie mialo okazji na seks i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:12 Zakłamany to jest nie prawiczek co wmawia partnerce jak ją kocha, a zawsze po jakimś czasie odchodzi, zdradza. Zachorujesz twój kochany facet odejdzie ile takich tematów było na kafe aż trudno zliczyć :) Prawiczki mają to do siebie, że się szanuje i czekają na ta jedyną, są zawsze wierni, nie oglądają się za innymi, są wpatrzenie w ciebie jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ktoś jest prawiczkiem nie znaczy, że nie miał okazji może czeka na tą jedyną i nie chce tego robić z każdą w którym jest w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:08 Rzadko zdradzają zależy na kogo się trafi i jakie ma poglądy na temat seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nie bzdura tylko fakty, wiem to z wlasnego doswiadczenia i z reszta znam wielu prawiczkow, jeden z nich udaje niesmialego ale jest tak naprawde chamem i wprost mi powiedzial ze chcialby w koncu komus wlozyc, ale dziwek to sie brzydzi, jednak na jakichs portalach desperacko szuka jakiejs zdziry. Jest tez grupka przyjaciol tez prawiczkow ktorych znam i tak jak ten poprzedni to tez kaleki i nie umieja w realu zagadac to kobiety, jeden sie odwazyl to go madra dziewczyna pogonila, ten facet to idiota, wmawial wszystkim ze ja kocha a tak naprawde jej nie znal, zauroczyl sie w jej ciele bo to ladna dziewczyna szczupla blondyneczka, nawet nie zdawal sobie sprawy ze tak naprawde to chcial ja zaliczyc a poped z miloscia nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy was juz sam profesor Lew Starowicz wysiada.Hahaha.Choc pewnie zalamalby sie,gdyby niektore posty przeczytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:19 Tak, tak a ty dalej jesteś nie zamężna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mari2861 dziś nie no racja to sa fakty chodzi mi o to ze nie chce ich obrazac chce tylko im wytlumaczyc ze ich myslenie jest nienaukowe, a ty ich zaraz obrazasz. Chcesz byc mezem? Dobrym? Musisz przed zona miec min 5 kobiet. Chcesz byc mezem? Wzorowym? musisz miec 15 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:19 Fakty są takie, że co drugi facet w małżeństwie zdradza szczególnie tacy co sypiał wcześniej z pannami. Myślisz, że ten gość co sypiał z wieloma paniami w związku czy bez wytrzyma przy jednej do końca życia ? 1,2, 10 i jakimś cudem będzie wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:21 To niech pójdzie na terapię albo zacznie więcej przebywać z kobietami. Sam taki byłem za dzieciaka wstydliwy, nieśmiały po jakimś czasie mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:25 Skończ pierdzielić głupoty. Chcesz być dobrym mężem? bądź prawiczkiem dla przyszłej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ile mu się udało za/ru/chać. A kobieta powinna mieć przynajmniej dziewięciu partnerów zanim pomyśli o wychodzeniu za mąż. Ja tak mam (26 lat i dziewięciu zaliczonych w trzy dziurki). Teraz czas na męża i on myśli że jest drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:25 Fakty są takie, że prawiczki są najwierniejsi. Nie prawiczki zdradzają i myślą przyrodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:19 Ile znam tych nie prawiczków co zostawiają co chwile panny na drugi dzień. Tragedia nie prawiczek nie nadaje się do związku, małżeństwa, bo zawsze po jakimś czasie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:32 W ilu związkach byłaś ? żeby jakiś facet tobie się oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do No nie wiem, jeden facet ma za soba pare kobiet i jest cudownym kochankiem i partnerem a inny ma za soba wiele kobiet i nie nadaje sie ani na kochanka ani na partnera, wszystko zalezy od tego jakim jest mezczyzna, jaki ma charakter i czy jest egoista czy tez chce zeby kobieta byla rowniez szczesliwa w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:37 Żebyś nie przejechała i nie wzięła rozwodu po roku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile partner miał partnerek seksualnych im więcej tym gorzej dla małżeństwa. Facet co sypiał z wieloma kobietami nie wytrzyma przy jednej do końca życia nie ma szans. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, że facet może być z jedną mimo, że spał tam z kilka kobietami ale to rzadko który taki jest. Co drugi mężczyzna w zdradza po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bylam w 3 powaznych zwiazkach w ktorych doszlo do zblizenia, 2 z moich partnerow mi sie oswiadczylo, a tamten ktory mi sie nie oswiadczyl no coz tak naprawde to tego nie chcialam, zdalam sobie sprawe ze nie nadawalby sie na zwiazek do grobowej deski wiec go po krotkim czasie zostawilam, mozna powiedziec ze nie dalam mu na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46 Myślisz, że ten ostatni się nie wycofa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Spokojnie, jestesmy ze soba juz od lat i udowodnil mi ze dla mnie jest w stanie wiele zaryzykowac, rzadko sie klocimy i mamy podobny poglad na zycie. Mysle ze nie znalazlabym lepszego partnera, znam wielu mezczyzn i do tej pory tylko on i moja dawna milosc nadawaliby sie do malzenstwa, przynajmniej w moich oczach. Wiem ze wiele kobiet bierze byle co a pozniej sie mecza z gburami, ja na szczescie mam troche wiecej oleju w glowie i dokladnie sprawdzam mezczyzn przed slubem zeby sie pozniej nie obudzic z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nie rozumiesz, to ja ich zostawilam, przez co cierpieli ale nie moglabym sie meczyc z kims z kim nie bylabym do konca szczesliwa. Mysle ze jestem dobrym materialem na zone i moj najdrozszy nie ma powodu do zostawienia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało która kobieta bierze byle kogo. Też mają trochę w oleju w głowie i nie mają za bardzo szczęścia w miłość, bo facet ją traktują przedmiotowo, zdradza. Wiele tutaj tematów było jak kobieta opowiadała jak jej facet się zmienił po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dlatego wlasnie napisalam ze faceta nalezy najpierw dokladnie sprawdzic przed slubem, rozzloscic go, podpuszczac, oszukac by sprawdzic reakcje. Przed slubem kazdy udaje aniolka to wiadome, wielu facetow to bagno wiec skoro kobiety to wiedza to chyba przydaloby sie ich wybadac przed przysiegami i dziecmi czyz nie? Kochana faceci sie nie zmieniaja, skoro facet jest agresywnym smieciem przed slubem to oczywiste ze bedzie taki nadal po slubie, dlatego wlasnie ich sie podpuszcza by sprawdzic co to za ziolko, jesli facet kiedykolwiek cie uderzy to od razu takim dziekujesz i zostawiasz barana. Jak nie chcesz go podpuszczac to nie bierzesz od razu slubu i czekasz lata zanim sie hajtniesz, nikt nie moze wiecznie udawac aniolka, predzej czy pozniej pokaze ci swoje prawdziwe oblicze. Napewno zauwazysz ze cos jest z takim nie tak, bardzo bliska mi osoba byla po prostu naiwna i wyszla za s********a, teraz jest zlamana psychicznie, ignorowala sygnaly, wierzyla ze s******l nie jest wcale taki zly, blad. Radze wszystkim przeswietlic kogos zanim spieprzycie sobie zycie tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reszta tak samo jest ze zdradami, kobiety po prostu ignoruja sygnaly, nie to ze nie widza tego ze facet za bardzo lubi inne kobiety, one po prostu nie chca uwierzyc ze to prawda, wola same siebie oklamywac, udawac ze tylko one sie dla nich licza, tak naprawde bardzo latwo rozpoznac faceta ktory zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jestem tez przeciwniczka slubow i zwolenniczka seks ukladow mysle ze wiele kobiet tak ma i na pewno nie prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×