Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościulek

mój własny eksperyment 28 dni

Polecane posty

Gość gościulek

za 28 dni wyjeżdżam nad morze ;) i to jako motywacja :) i wymyśliłam sobie dietę, ale nad morzem też planuje się trzymać, a po powrocie c.d. :) żeby nie było. a moja dieta to tak: 1. jem od 11 do 18. jem 3 posiłki. 2. liczę kcal na dzień 800 kcal. + owoce i warzywa. 3. owoce i warzywa nie wliczam, można jeść ile się chce. gotowane, duszone, na surowo, miksowane. 4. ćwiczę: pn, śr i pt. godzina rowerek stacjonarny, w każdej wolnej chwili marsz na świezym powietrzu 5. pije wodę mineralną min.1.5l poza tym herbatki zielone, owocowe i ziołowe. 6. nie jem: słodyczy, ciastek, cukru białego, pieczywa białego, unikam tłuszczu, itp. no to do dzieła! chcę schudnąć chociaż 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
jestem pełnoletnia, zaliczyłam już milion diet, schudłam i tyłam, mam już dość odchudzania, chcę schudnąć anie być na diecie. początek bmi: 33.9 cel do wyjazdu 32. chcę ważyć: bmi 22.8 kiedyś na samym początku bmi: 36.7 po drakońskiej diecie w 3 lata bmi: 24.1 i po 10 latach przybyło znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty spaślaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania53454t
ale ktoś tu jest inteligetny inaczej mam na myśli p. gość-ia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa111
Czesc chętnie się przyłączę, bo też mam od dziś podobna dietę :) JA mam plan ok 7 kg do końca sierpnia, mam nadzieję że się uda i też jem 1 posiłek o 11 i później co 3 h łącznie 4 posiłki do 800/1000 kcal. Codziennie rowerek 30 min po tygodniu +10 min :) a i w każdym posiłku białko, bo jest dobre na odchudzanko :) będę zaglądać Mam nadzieję że w końcu zrzucenia co mi niepotrzebne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
POWODZENIA iNKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
no ja dziś tak: rano: czarna kawa o 11:00 smoothie banan + szpinak + woda + jabłko = 0kcal 14:00 naleśniki z dzemem na słodko :) później policzę kcal ale jakieś 400 ;) takie zdrowe naleśniki bez mąki i oleju, jajowe na odzywce :) no i kawa z mlekiem do tego :) i tak się najadłam że spokojnie poczekam do 17:30 do kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa111
Gosciulek ja też trzymam kciuki za Ciebie i oby nam się udało !! Też zawsze robię sobie placki z jajek i odżywki na to serek zero albo sos zero ,ale ja zazwyczaj na kolację serwuje :D U mnie dziś póki co : - jajecznica 1 jajko i 2 plastry szynki i pomidor - 100 g piersi z kurczaka na łyżeczce oleju kokosowego do tego warzywa gotowane z odrobiną masła Do 17 mam spokój później może trochę arbuza i przed 19 omlecior na wypasie :D. A cwiczylam dziś 30 min na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Hej babeczki,prrzyłączę się do was.Muszę parę kilo zrzucić,4-5 tak myślę wystarczy.Trochę sobie ostatnio pofolgowałam,no i mam efekt -buzia jak księżyc w pełni i kurde jakieś fałdki na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa111
Hotcoffe Czesc :) miło ,przyłączam się nie ma co czekać !! Ja mam to samo buzia okrągła i brzuchol ale już niedługo !! Jaki masz plan ? Ja wogule nie wchodzę na serwisów ze jest ok 62 kg masakra ja bym chciała do 55 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościulek - Twoja dieta bardzo mi się podoba. Niby malo kalorii, ale skoro dopuszczasz mnóstwo owoców i warzyw do tego to nie jest żle. Ja jestem teraz na innym wyzwaniu, ale będę Ci kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
Aleco dzięki, bo idea jest taka by nauczyć się zdrowo jeść :) więc ograniczać muszę to co złe, a witaminki wcinać ze smakiem :) no i na kolacje miałam ziemniaki z wody, i fasolkę z jogurtem naturalnym. więc fasolka i ziemaniaki 0 kcal, jogurt 40 kcal :) dzień zaliczony + marsz spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Witam o poranku!Wczoraj miałam dobry dzień-trzymałam się diety i miłam dużo pracy w ogrodzie,trochę go ostatnio zapuściłam więc mam zajęcie na parę najbliższych dni.Założyłam sobie jeść ok 5 posilków ,tak na zmianę warzywno-białkowych,dużo pić wody,lemoniady no i kawy,bo jestem niskociśnieniowcem.ZERO słodyczy,bułek z masłem,pizzy,pączków itp.Marzy mi się 52 kg i 65 cm w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
gościulku-jak już będziesz nad morzem,to uważaj,ja niedawno z urlopu znad jeziorka wróciłam,opalona wypoczęta,ale z dodatkowymi kilogramami.Lody i fastfudy zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa111
Czesc dziewczyny :) zaczynam 2 dzień, dziś mam wolne dłużej pospalam. Postanowiłam się zmierzyć żeby za miesiąc zobaczyć ile zgubiłam ... Mam teraz Talia 65 Biodra 95 Brzuch pod pepkiem 77 Udo 58 - masakra Marzy mi się po - 5 wszędzie a w pasie 70 Waga : 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Ja to mam nadzieję,że jak zgubię te parę kilo to i celulit się zmniejszy,bo to w końcu tłuszcz.Dalej dzielnie się trzymam,popijam właśnie mrożoną kawę w wersji light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
ja nad morzem to ro temu schudłam 1 kg :) nie jem białego pieczywa tylko wioze swoje wafle ryżowe :) jem śniadanie, obiad i kolacje :) śniadanie i kolacja to wafle ryzowe z czymś + ogorek / pomidor :) a na kolacje wybieram raczej jakies bary mleczne niz fastfody ;D no i czasem skuszę się na loda czy gofra, lody sorbet, a gofry bez bitej smietany :) no i pływa się, spaceruje, cały dzień na dworze :) nie będzie tak źle. no a ja po jednym dniu minus 300 g :) niby mało niby dużo niby woda a nie tłuszcz, ale zawsze cieszy :) rano woda o 11:00 kawa z mlekiem i porcja galaretki agrestowej o 13:00 będzie obiad ryż z warzywami a później jadę do kolezanki na noc ;) to nie wiem co tam bedzie. odezwe sie więc dopiero jutro popoludniu ;) ale kolezanka wie że się odchudzam i jak kusi to owocami :) więc super :) może jakieś piwko wpadnie czy coś. ale nie jem nic po 19! więc będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
Hotcoffe trzeba spełniać swoje marzenia, skoro się marzy to się uda :) najważniejsze mieć moc i chęci, jeśli m yślenie się zmieni wszystko sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulek
nie lubię fastfoodów, nie lubie tłustego żarcia smażonego.. ale mam słabość do słodyczy.. ale już od tygodnia nie jem nic i nie brakuje mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Ja wieczorem koktail warzywny zaliczyłam i trochę podsmażanego szpinaku.Na dziś wystarczy.Moją uwagę od jedzenia odwraca boląca i spuchnięta noga bo jakiś robal mnie ukąsił, chyba giez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Czekam aż dojrzeją pomidorki w mojej szklarni,narazie opycham się ogórkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Hej jest tam ktoś?Dziś mój 4 dzień i jest OK.Trzymam się moich zasad,jem głownie białko i warzywka plus różnego typu koktajle,wydaje mi się że trochę mnie ubyło:},nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×