Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

do czego nigdy nie przyznacie się mężowi lub rodzinie?

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 2.08.2017 o 11:53, Gość gość napisał:

Ta od 2 dzieci, ktore nie sa meza to ludzki odpad, naprawde, ze takie szmaty jak Ty nie sa na stosie palone..

ty jestes ... po co czytasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msia 83

nie przyznam się bzykam się z mężem siostry chwaliła się Że takiego dużego mówiła prawdę -hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka80

bzykałam się z Bratem bardzo długo jeszcze jako Mężatka ,wyjechał do uk - mężowi powiedziałam że jest 2 drugim moim partnerem -daję dupy starszemu od ojca za kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje75

daję korepetycje jak jest kumaty do daję też  dupy lubię młodych  napalonych męża ma starszego nigdy nie daję korepetycji w szkole której uczę ale wiem z którym się można zabawić jak jestem z mężem w łóku fantazjuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość lilka80 napisał:

bzykałam się z Bratem bardzo długo jeszcze jako Mężatka ,wyjechał do uk - mężowi powiedziałam że jest 2 drugim moim partnerem -daję dupy starszemu od ojca za kasę 

Qrvo yebana, jak chcesz pisac te chore wypirdy pod setka rożnych nickow, to sie, zyebie genetyczny, naucz, ze spacje stawiamy PO przecinku, a nie PRZED. Ja rozumiem, ze cie stara nie kochala, a stary tylko w dupe, ale chyba nie musisz z tego powodu wqrviać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.07.2017 o 10:11, Gość gość napisał:

gość wczoraj Az niesmacznie sie zrobilo... Z rodzonym bratem wspolzylas 4 lata? Te orgie I obciaganie przypadkowym chlopakom na dyskotece...porazka

Ja myślę dobrze ze przyznają się kobiety i mężczyźni do rodzinnego współżycia ,

kiedyś myślałam to się zdarza rzadko i tylko w patologicznych rodzinach ,

okazuje się ze to tylko wychowanie kulturowe na dobro ewentualnego potomstwa ,

w Europie 9 państw toleruje sex w rodzinie ,szereg ludzi przyznało się w Niemczech

do współżycia jest dyskutowana poprawka prawna zniesienie zakazu współżycia w rodzinie ,podróżuje trochę i powiem tak różnie to wyglada bardzo różnie .

dzis wiem współżycie w rodzinie jest bardzo częste ,w Polsce tematem tabu podobnie jak aborcja .udajemy że temat nie istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do tego ile waże 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przyznam się mężowi jak jestem w Niemczech 3 mc to szaleje wracam jestem grzeczna dziewczynką bardzo lubię wyjazdy w domu mówię jak ja się poświęcam by było nam lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja myślę dobrze ze przyznają się kobiety i mężczyźni do rodzinnego współżycia ,

kiedyś myślałam to się zdarza rzadko i tylko w patologicznych rodzinach ,

okazuje się ze to tylko wychowanie kulturowe na dobro ewentualnego potomstwa ,

w Europie 9 państw toleruje sex w rodzinie ,szereg ludzi przyznało się w Niemczech

do współżycia jest dyskutowana poprawka prawna zniesienie zakazu współżycia w rodzinie ,podróżuje trochę i powiem tak różnie to wyglada bardzo różnie .

dzis wiem współżycie w rodzinie jest bardzo częste ,w Polsce tematem tabu podobnie jak aborcja .udajemy że temat nie istnieje .

Wiesz, że to wychowanie kulturowe, żeby się chore osobniki nie rodzily? To guzik wiesz. Człowiek ma zakodowany seksualny wstręt do rodzeństwa, właśnie po to, żeby nie płodzić wadliwego potomstwa. A to, że ktoś ma zryty beret, to już inna historia, tak samo jak to, że wiele kazirodczych par to przyrodnie rodzeństwo, które nie zawsze wychowywało się razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak by to była prawda o zakodowanym wstręcie - przez wieki Faraonowie Rzymianie Grecy w Europie Habsburgowie  zawierali bardzo blisko spokrewnionymi małżeństwa ,

nie można tego zaprzeczyć. Widzę co dzieje się twej chwili Afryka, Azją, Indie  itd. Jestem nadal przekonana sadzać po liczbie procesów Kazirodczych w samej tylko Polsce ze skala sexu w rodzinie jest b. Duża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak by to była prawda o zakodowanym wstręcie - przez wieki Faraonowie Rzymianie Grecy w Europie Habsburgowie  zawierali bardzo blisko spokrewnionymi małżeństwa ,

nie można tego zaprzeczyć. Widzę co dzieje się twej chwili Afryka, Azją, Indie  itd. Jestem nadal przekonana sadzać po liczbie procesów Kazirodczych w samej tylko Polsce ze skala sexu w rodzinie jest b. Duża 

Argument z du/py. A wiesz dlaczego? Bo to byli władcy i chajtano się dla czystości krwi. Faraon był uznawany za żywego boga na ziemi, więc nie może ożenić się z "byle kim", więc lepiej było się ożenić z osobą, która również miała boską krew. Podajesz za przykład rozpasany Rzym i Grecję, gdzie wszyscy się parzyli ile wlezie każdy z każdym? Homoseksualizm na porządku dziennym, pedofilia na porządku dziennym, to dlaczego nie kazirodztwo. A Habsburgowie i inni możni tego okresu chajtali się z bliskim kuzynostwem, a nie rodzeństwem. Bronisz kazirodztwa, a sama podłożyłabyś się ojcu, albo obciągnęła synowi? Chyba raczej nie, a widzisz to też jest kazirodztwo. A takich związków między rodzeństwem jest mało, więcej jest chyba zjepanych ojców ruch/ających własne córki, oczywiście wbrew ich woli, niż uprawiających ze sobą seks rodzeństw, gdzie oboje tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak by to była prawda o zakodowanym wstręcie - przez wieki Faraonowie Rzymianie Grecy w Europie Habsburgowie  zawierali bardzo blisko spokrewnionymi małżeństwa ,

nie można tego zaprzeczyć. Widzę co dzieje się twej chwili Afryka, Azją, Indie  itd. Jestem nadal przekonana sadzać po liczbie procesów Kazirodczych w samej tylko Polsce ze skala sexu w rodzinie jest b. Duża 

Argument z du/py. A wiesz dlaczego? Bo to byli władcy i chajtano się dla czystości krwi. Faraon był uznawany za żywego boga na ziemi, więc nie może ożenić się z "byle kim", więc lepiej było się ożenić z osobą, która również miała boską krew. Podajesz za przykład rozpasany Rzym i Grecję, gdzie wszyscy się parzyli ile wlezie każdy z każdym? Homose/ksualizm na porządku dziennym, ped..ofilia na porządku dziennym, to dlaczego nie kaziro/dztwo. A Habsburgowie i inni możni tego okresu chajtali się z bliskim kuzynostwem, a nie rodzeństwem. Bronisz kazir..odztwa, a sama podłożyłabyś się ojcu, albo obci/.ągnęła synowi? Chyba raczej nie, a widzisz to też jest kazi,.rodztwo. A takich związków między rodzeństwem jest mało, więcej jest chyba zjep/anych ojców ruch/ających własne córki, oczywiście wbrew ich woli, niż uprawiających ze sobą s/eks rodzeństw, gdzie oboje tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxiizixjjxnx
12 godzin temu, Gość lilka80 napisał:

bzykałam się z Bratem bardzo długo jeszcze jako Mężatka ,wyjechał do uk - mężowi powiedziałam że jest 2 drugim moim partnerem -daję dupy starszemu od ojca za kasę 

Zgłaszam ten wpis na policje. Kazirodztwo w Polsce jest karalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie mam męża, ale mam chłopaka id 10 lat. I nigdy nie powiem mu o tym że był pierwszym i jedynym mężczyzną z którym się całowałam, codziennie myślę o chłopaku w którym byłam zakochana w gimnazjum (jakieś 13 lat temu?), kocham go, ale jest dla mnie absolutnie nieatrakcyjny, moja matka ma problem z alkoholem, calkowicie serio myślałam o samobójstwie (dwukrotnie), tak naprawdę chciałabym żeby mi się oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieswiezy pasztet

Ze mam zaburzenia osobowosci i odzywiania.Ze wydaje mi sie ze sliczna mloda i wyksztalcona z doba praca kolezanka siostry bardzo mu sie podoba, z tym ze ona ma meza prawie milionera, trojke dzieci i jest bardzo szczesliwa, zna ja dluzej niz mnie, nie byla nim zainteresowana.Ja niestety jestem jakies 3/10 i niezaradna zyciowo, do tego ciezko choruje i nie mam juz zadnej checi do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ŻE KOCHAM MOJEGO BYŁEGO, Z KTÓRYM BYŁAM 8 LAT

Z mężem już nie te żarty, nie ten seks, ma swoje plusy, ale czasem płaczę za tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Ze jem kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1, Że jak miałam 20 lat to byłam w psychiatryku.

2. Że jak miałam 18-20 lat to miałam depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemur rzadzi światem

Że wczoraj kupiłam dla nas pączki, ale zjadłam wszystkie zanim wrócił w pracy, a chłop pozostał w błogiej nieświadomości. Nie przyznaje się również ile wydaję na książki, kosmetyki czy dziwniejsze rzeczy (na szczęście za własną pensję). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrek
Dnia 19.07.2019 o 12:47, Gość Gość napisał:

ŻE KOCHAM MOJEGO BYŁEGO, Z KTÓRYM BYŁAM 8 LAT

Z mężem już nie te żarty, nie ten seks, ma swoje plusy, ale czasem płaczę za tamtym.

Mam podobnie ; żałuję nie dopasowałem sobie następcy - była desperacja nie przemyślana decyzja mam wyjście muszę zdradzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

że w młodości napisałam kilka fanfiction do harrego pottera i że uwielbiam zupki chinskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeeeew

duzo sekretow, ktorych nie powiem i tu.

Jeden z nich , kiedy zaczelam sie spotykac z mezem, na poczatku naszej znajomosci kochalam sie z moim bylym i kolezanka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeeeew
Dnia 28.07.2019 o 03:31, Gość Yrek napisał:

Mam podobnie ; żałuję nie dopasowałem sobie następcy - była desperacja nie przemyślana decyzja mam wyjście muszę zdradzać 

a moze to nostalgia i niespelniona milosc z mlodosci? ja kochalam mojego bylego bardzo ale nie moglismy byc razem. meza kocham ale czasem wydaje mi sie, ze to nie to samo i ze tesknie za ta szalona miloscia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeeeew
Dnia 25.07.2019 o 12:58, Gość Lemur rzadzi światem napisał:

Że wczoraj kupiłam dla nas pączki, ale zjadłam wszystkie zanim wrócił w pracy, a chłop pozostał w błogiej nieświadomości. Nie przyznaje się również ile wydaję na książki, kosmetyki czy dziwniejsze rzeczy (na szczęście za własną pensję). 

haha 

ja chowam jedzenie czasem w torebce. jakby zobaczyl ile jem slodyczy to by oczy wyszly z orbity 

buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa
Dnia 24.07.2017 o 20:04, Gość gość napisał:

Nigdy nie powiem o faktycznej liczbie rowniez... =)

Nikt się nie dowie że  współżyłam  z braćmi tak  chciałam oni też lubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoologia

Nie przyznam się mężowi że Kręci mnie  animal  z kupelą zabawiały się z jej siersciuchem marżę by mąż zaproponował kupienie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibilka

Nie przyznam się ze z teściem mam dziecko mąż bezpłodny ,teraz często z nim współżyję nikt nie przypuszcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że jak mam dobry cukier 70-90 to sobie zjem raz na tydzień cukierka Michałka - mam cukrzyce ciążową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikuśna

Nie przyznam się ze mąż mnie nie potrafi zadowolić, jestem cycata  mam powodzenie którego uważam za sympatycznego biorę na wycieczkę, hi, hi, hi. I cicho sza jak dobry to też kilka wycieczek zaliczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiz85

Nie wie nikt żona nie ma pojęcia  na 35 ja 35.  Bardzo lubie dupcyc stare kobiety najstarsza miała 76 - te stare cieszą się każdym ruchem dotykiem są wdzięczne delikatne i robią co tylko zechcesz byś przyszedł jeszcze raz jedna co z nią robiłem to już 20 lat ...a w cipie nie miała. Gdzie je spotykam mam taka pracę, możliwość nawiązania kontaktu, znajomosci rozmowa żart uśmiech ziarno z czasem zaczyna kiełkować. Jak dama zaprasza na Herbatkę to już wiem będzie  leżeć  w sypialni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×