Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedzenie o pracę

Polecane posty

Gość gość
Dostałam umowę, tylko że na całkiem inną działalność kogoś innego, i na całkiem innym stanowisku, z którym wogule nie ma nic wspólnego praca, którą wykonuję..... ehhh...podpisałam dokumenty no i jutro mam dostać kopię z pieczątką... Dziwne to dla mnie wszystko. Podpisałam, bo jak stwierdził tylko coś takiego może mi zaproponować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo dostał cynk że kontrola ma byc. Jak to podpisałaś i nie dostałaś!?!! A ta co jutro dostaniesz będzie identyczna co ta dzisiejsza? Nawet nie wiesz bo nie masz kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś to do PIP że dał Ci coś takiego. Żeby nie byli zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz też zglosić to do prokuratury. Te wszystkie wcześniejsze podpisy do ktorych Cie zmusił. Tylko nie wiem czy już teraz czy po kontroli PIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdził, że tak musiał bo nie stać go na zatrudnianie pracownika na tej działalności, (czyli swojej) a na tą na którą mi dał ma spółkę....która widnieje na kogoś innego. Podpisałam tylko dlatego, żeby mieć cokolwiek w razie kontroli..... Nie wiem już sama.... to mnie męczy psychicznie jak nie wiem co.... Gość widać, że kombinuje i wogule.... Umowę przeczytałam, zwykła umowa o pracę bez żadanych zbędnych sformułowań.. Dopiero po podpisaniu powiedział, że da jutro bo nie ma odpowiedniej pieczątki... Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może orientujecie się, bo mam umowę którą mi dał z później kazał przynieść po następnym dniu i dał mi taką samą drugą tylko że na innej osoby działalność, i ja tą umowę mam bo skserowałam, a są na niej widoczne wszystkie pieczątki wraz z podpisami....czy jeśli ja coś takiego nadal mam, a on tego nie zgłosił, czy ja w takiej sytuacji mogę czegoś się domagać? dodam, że umowa ta była zawarta na dwa lata w pełnym wymiarze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiadom natychmiast PIP !!! Jak nie masz czasu to wyślij list poleconym albo email. Oni muszą o tym wiedzieć natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dwie umowy to super! Dobrze że masz kopie. Obie umowy pokarz PIP. Zrób więcej kopii ksero żeby nic nie zginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 2 umowy to jest genialny dowód na oszustwa szefa. Tylko się nie wygadaj bo szef zmusi Cie do podpisania zwolnienia z poprzedniej firmy.a bez zwolnienia masz 2 prace i 2 pensje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze ta umowa była zawarta jeszcze w lutym, oddałam ja mu ale nie podpisywałam nic co mogłoby świadczyć o jej anulowaniu czy wypowiedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobrze. Wreszcie jakieś dowody. A świadectwo pracy dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kserokopie mam :) tylko nie wiem czy jak on jej nigdzie nie zgłaszał ani do zusu ani nigdzie to czy moge sie czegos domagac? np. wynagrodzenia? bo zabrał ja i dał mi druga która mialam wypowiedziana ( o której była mowa w całym wątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam ale tylko z jednej z tej co mnie zmusił do podpisania wypowiedzenia, bo on chyba myśli że ja żadnej kopi sobie tej pierwszej umowy nie zrobiłam :) a mam ją skserowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie jeszcze zeby myśleć o kasie. Najpierw dowody i kontrola PIP . Masz 3 lata na zlożenie pozwu w sądzie pracy od daty zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce mi opadają. Najpierw nie piszesz o wypowiedzeniu a teraz niby je masz. Jak masz świadectwo pracy to nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup sie na udowodnieniu że pracowałaś na czarno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 podpisałaś uwowe żeby mieć coś w razie kontroli?!! Dobrze się czujesz?! Mieli Cie przyłapać na pracy bez umowy a nie z umową!!! Weź leki na głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycofuje się z tej kretynskiej dyskusji. Daj sobie spokuj z prokuratura,sądami itd. Nic nie ugrasz z takim podejściem. Nie utrzesz nosa szefowi. Za to on Cie zwolni za PIP i opinie zepsuje twoja u nastepnych pracodawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz! Jeżeli pracowałaś conajmniej 6 mc łącznie z okresem wypowiedzenia to ten okres wypowiedzenia wynosi 1miesiąc a nie 2tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doczytałem początku. On zrobił tak żeby zmiescic sie w 6 mc. Zależy od ktorego lutego byla zawarta umowa? On sie pomylił i dlatego cofnął date na wypowiedzeniu.widocznie 28lipca miałas juz 1mc wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu co to za praca żeby się tak o nią bić? Nie ma innej? Gdzie Ty mieszkasz że nie możesz po prostu olać sprawy i poszukać co innego? Aż takie tam bezrobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*24lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ktorego lutego zawarta była umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jakbys wogole nie podpisała wypowiedzenia to on by Cie zwolnił z 1mc płatnego wypowiedzenia. Więc do konca sierpnia miałabys prace albo siedziała w domu a on by płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiesz!? Jakbys powiedziała mu żeby spie/rda/lal to byś miała płatna umowe do końca sierpnia. A Ty zachowałaś sie jak idiotka i byłas bez umowy a teraz na innej jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do prokuratury i zgłoś: oszustwo-fałszowanie dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to spie/prz/yła/ś to ze nie dałaś sie przyłapać na pracy bez umowy choć prawnie miałaś ją najkrócej do konca sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Ty tą starą umowe masz nadal do końca sierpnia z wypowiedzeniem podpisanym 24lipca!(gdyby nie oszustwo) Sprawdź date z lutego na umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie skończony debil! Pisałem że ma sie dać przyłapać na pracy bez umowy a ta kretynka chciała umowy zeby cos mieć w razie kontroli. Schizofremia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie walic kloca ? Bo ja bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×