Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedzenie o pracę

Polecane posty

Gość gość
Tylko w następnym roku rozlicz sie z urzędem skarbowym z tych pieniędzy co dostałaś za prace na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kontrole wykażą nieprawidłości to sąd pracy. Szukaj prawnika ale to kosztuje. Spróbować możesz sama wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamy pazerne te dzisiejsze robole. Szczują PUP i PiP na nas pracodawców ale to im nic nie pomoże, bo my mamy swoje sposoby. My decydujemy czy wy najemni będziecie egzystować ciężko pracując na nasze potrzeby. Jak się nie podoba to Precz. Każdego z was najemni można Zastąpić i to jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większych miastach są darmowe porady prawne. Warto spytać czy oprócz sądu pracy możesz też ubiegać sie odszkodowania w postępowaniu cywilnym-nie wiem jak prawidłowe jest to określenie,ale mniej wiecej o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poinformuj też ZUS i PUP. Szef dostanie cios z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej to idź na studia na jakiś dobry kierunek bo do emerytury będziesz przechodzić takie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij rozliczyć się z US z tych pieniędzy na czarno bo będziesz współwinna oszustwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa nie do końca jeszcze wyjaśniona. Zobaczymy czy pieniądze mi wypłaci. Mam dowody na Niego. Skończylam studia. Teraz dostałam pracę w swoimi zawodzie. Pozostaję się tylko modlić aby kasę wypłacil a jak nie to powiadomie Sąd Pracy. Ponadto tą umowę co dostałam od Niego to anulował. Hehehe te jego przekręty. Podejrzewam że nawet nie zgłaszał jej do ZUS. Chociaż twierdzi że to zrobił. Ta jego mina na widok mojego wypowiedzenia-bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa nie do końca jeszcze wyjaśniona. Zobaczymy czy pieniądze mi wypłaci. Mam dowody na Niego. Skończylam studia. Teraz dostałam pracę w swoimi zawodzie. Pozostaję się tylko modlić aby kasę wypłacil a jak nie to powiadomie Sąd Pracy. Ponadto tą umowę co dostałam od Niego to anulował. Hehehe te jego przekręty. Podejrzewam że nawet nie zgłaszał jej do ZUS. Chociaż twierdzi że to zrobił. Ta jego mina na widok mojego wypowiedzenia-bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×