Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybór pracownika na podstawie wyglądu

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Przepraszam . Te słowa były skierowane do naszego etatowego głupka: Ja_Dyzio dziś . Bydlak chwalił się dwoma nowymi autami, domem w Andrychowie i mieszkaniem w Warszawie, a przez rok nie płacił alimentów na swoje dziecko. I dalej szantażuje żonę odmawiając wydania zgody na zagraniczne wycieczki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - on ma dziecko!? JAK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byłem handlowce (m.in.) i byłem z tego dumny :). x ...Sam kazdym wpisem udowadniasz, że pracownicy są dosłownie molestowani seksualnie, a ludziom odmawia się za brak zęba pomimo kompetencji... x Masz rację :D, panienka, którą wywaliłem ewidentnie molestowała dostawców :D. Wg ciebie pewnie powinienem zatrzymać ją w pracy :P. x Jesteś strasznym kretynem, skoro nie rozumiesz, że obsługa w ekskluzywnym dziale, a biżuteria i zegarki do takich należą, może mieć uzębienie godne menela. Dlatego ja tą firmę prowadziłem, a ty jesteś popychadłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prowadziłeś, że pracowników nie umiałeś zatrzymać :) i co z tymi dostawcami których molestowały klientki? tylko nie udawaj, że to nie twoje wpisy Fajnie, że jesteś z siebie dumny, ciekawe co twoi byli pracownicy mieliby na ten temat do powiedzenia. Więc nie zazdroszczę. Poza tym ja zdecydowanie wolę pracę umysłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeżeli dla ciebie bagnem jest średnio 2000 na rękę za niepełny etat, rozłożony (dostosowany) do zajęć szkolnych pracownicy, to jestem bardzo ciekaw, ile teraz zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co więcej, sam fakt, że każdego kto nie ma własnej firmy uważasz za "popychadło" dużo mowi o tym jak traktowałeś pracowników. Nic dziwnego, że uciekali a zarabiam około 3 razy tyle (ale za pełny etat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś mial takie dobre warunki i tak dobrze płacił to ludzie by zostawali, skoro tego nie robią to najwyraźniej nawet ta "świetna" wypłata nie przekonuje ich do tej pracy. Dziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś ...ładny masz przemiał... x Uważasz, że 500 osób, pracujących w kilkunastu branżach (prowadziliśmy nawet budowlankę i elektroinstalatorstwo), w przeciągu 30 lat to dużo ? Większość osób pracowało po 3...6 lat. A rotacja wynikała też ze zmian profilu firmy (zamykania jakiś działów, ur********** nowych). Nawet studentki przerabiały średnio po 3 lata. Kierownicy nie zawsze byli doskonali, ale beznadziejnymi bym ich nie nazwał. A studentkom, praca tak się podobała, że czasem opóźniały podjęcie docelowej, gdy potrzebna była jeszcze ich pomoc. Jedna dziewczyna opóźniła o prawie pół roku, podjęcie wymarzonej pracy w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pisał tutaj pod różnymi nickami. Zawsze zdradza go format tekstu i sposób budowania zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ci wierzymy. Twoja historia w ogóle nie brzmi tak jakbyś ją dorabiał za kazdym razem kiedy ktoś zwróci uwagę na nieścisłości. 3-6 to wcale nie jest długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę właśnie, ciekawe czy jakby sam przeczytał wszystkie swoje posty w tym temacie to zorientowałby się jak bardzo jego historia (i argumentacja) nie trzyma się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem, co wszyscy mieliby do powiedzenia, ale swoją pracownicę, z którą 20 lat temu rozstałem się w niezbyt dobrych stosunkach, spotkałem potem w US. Mogła mnie zniszczyć, a zamiast tego pomogła mi rozwiązać problem. Myślę, że na szacunek trzeba sobie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mogła mnie zniszczyć", ile ty masz lat? Dorośli ludzie nie myślą w kategoriach "obraziłem się i zniszczę go". Opowiedz nam więcej o tym jak kobiety mając okazję pracować w zawodzie za lepsze pieniądze wolały sprzedawać twoje graty na pół etatu za 2 tysiące, to tak niesamowita historia, że muszę znać szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszę to, co napisać mogę, a ekshibicjonistą nie jestem :D. Średnia 3...6 lat, to całkiem sporo w Polskich warunkach. Były osoby pracujące dłużej i takie, jak specjalistka od molestowania klientów. Zmieniał się też profil firmy. Na początku prawie 100% pracowników stanowili mężczyźni, na koniec zostało tylko dwóch. Pozostali okazjonalnie współpracowali z nami. Kto inny jednak był potrzebny przy instalacjach odgromowych na wysokich budynkach, a kto inny do sprzedaży perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto inny żeby ci uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy wierzy w to, co jest w stanie własnym rozumem ogarnąć :P. Jeżeli chodzi o popychała, to są to niekompetentni i niewykształceni ludzie, bez kwalifikacji, pracujący zawsze za najniższą krajową. Popychadło tym różni się od pracownika, że w każdej chwili można wymienić je na inne, równie bezwartościowe popychadło, a szukanie pracownika może trwać nawet i rok czasu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 pracowników, ale jednego możesz szukać nawet rok? zmyślać też trzeba umieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
gość dziś gość dziś Przepraszam lapka.gif . Te słowa były skierowane do naszego etatowego głupka: Ja_Dyzio dziś . Bydlak chwalił się dwoma nowymi autami, domem w Andrychowie i mieszkaniem w Warszawie, a przez rok nie płacił alimentów na swoje dziecko. I dalej szantażuje żonę odmawiając wydania zgody na zagraniczne wycieczki dziecka. xx nasrałeś tu POSRAŃCU zdrowo na Kafe i teraz chcesz przepraszać ! a przepraszaj sobie do woli i ile chcesz oraz potrzebujesz , dla mnie i tak nie jesteś dyskutantem , moim zdaniem masz pamięć dobrą, zapamiętujesz pewne osoby i zdarzenia ale dlaczego interesujesz się osobami, których nie znasz ? czy to jest ciekawość , czy choroba pod nazwą schizofrenia ? nie rozumiem takiego zjawiska , jak można nazywać osobę NIE ZNANĄ sobie osobiście i wyzywać od debili ? czy w swojej chorej wyobraźni wszystkich nazywasz debilami, czy tylko mnie tak określasz ? bardzo jestem ciekawy, czy znasz ludzi mądrych ? Obstawiam, że nigdy w życiu nie widzieliśmy się i nie rozmawialiśmy nawet przez minutę ale z założenia przyjmujesz, że każdy jest wobec Ciebie 'debilem' , ja wiem, jest taka choroba ale nie pamiętam nazwy tej choroby , Osoba wszystkich ludzi obraża i tego nawet nie czuje , wyzywa od bandytów i gwałcicieli , od barbarzyńców i debili i tej Osobie się wydaje, że mówi 'dzień dobry' , jak wiadomo , nie wolno się dać emocjom przy osobie bardzo chorej psychicznie, zatem spoko i pluj sobie nadal na mnie a mam to w duupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem jak zmyślać, ale liczyć to ty z pewnością nie potrafisz :P. Poza tym ja nigdy nie miałem problemu z chętnymi do pracy :), raczej musiałem kulturalnie lawirować, by nie urazić znajomych, którzy polecali mi kogoś ze swej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja_Dyzio dziś Idź Dyzio ukraść trochę kukurydzy z pola sąsiada (tego z Andrychowa) :P. Jak się przewietrzysz, to ci humor wróci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ oczywiście i wszystkich zatrudniałeś osobiście, tak jak tą dziewczynę bez zęba. Przecież masz więcej godzin w dobie niż przeciętny człowiek. Najzabawniejsze jest to, że zacząłeś od prób prowokowania innych, a od dwóch stron tłumaczysz się ze swojej firmy i wszystkiego co na jej temat nazmyślałeś żeby wypaśc lepiej niż anonimowi rozmówcy którzy i tak ci w te głupoty nie uwierzą - ale walczysz dzielnie żeby jednak kogoś przekonać. Może pogadaj do złotej rybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Muszę cię rozczarować :D. Mam głęboko w d_pie to, co o mnie myślisz. Wspomnienia pewnych spraw są po prostu przyjemne i dlatego chętnie piszę :). A teraz wybacz, ale zbliża się północ, a jutro z rana zapuka do mnie śliczna rehabilitantka :). Wolałbym przyjąć ją wykapany i pachnący :), a nie zaspany i zwlekający się z łóżka :(. Dobranoc wszystkim pracownikom :) (i popychadłom też :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz w d***e i to jest nazabawniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że pracodawca woli niewytatuowanego człowieka zatrudnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lepszego pracownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie chcieli że względu na długie włosy (jestem facetem) i pryszczaty ryj. Tatuaży nie posiadam.Praca nie związana z obsługą klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz?! Powiedzieli ci to? Niezly profesjonalizm z ich strony. Co za dupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy właściciel swojej firmy ma takie NIEPISANE prawo jak mu sie coś w czyimś wyglądzie nie nie podoba to ma prawo go nie zatrudniać i nikomu sie z tego nei musi tłumaczyć. Chyba to jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale udowadnia to, ze taki pracodawca nie jest wart funta klakow i wiele nie tracisz nie idac do tej pracy. Jak mozna odrzucic pracownika za chorobe skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze rozumiem niezatrudnić kogoś bo się dziwnie ubiera, chociaż to też jest głupie, ale za skórę czy głość włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×