Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię 2

Polecane posty

Dorix - ciesze sie że wlewasz w nasze miejsce magiczne tyle optymizmu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę, podgrzałam w mikrofali:D Wszystkiego najlepszego dla jubilatów🌻🌻🌻 Nie każdemu dane przeżyć tyle wspólnych lat. Moi rodzice przeżyli 50,5 roku Od rana byłam bardzo zajęta. Najpierw diabetolożka, później kardiolożka, później zakupy, obiad i krojenie naci selera. Teraz trochę odpoczywa z z holterem na szyi:P Tekla tak zawsze bywa po odpoczynku: Ale dobrze że dzieci i wnuki odwiedzają, to sama przyjemność. Choćby człowiek miał jak najwięcej roboty, to zawsze znajdzie czas:D Ja staram się robić porządki w szafach dwa razy w roku, i jak w czymś długo nie chodziłam, to znaczy już się nie przyda:P Miłego popołudnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wieczorową porą Teklo witaj na pokładzie ❤️ Dorix jesteś jak miód na serce:) Orsejko uszanowanie i uściski dla Jubilatów 🌻 Terix czyli zaczęłaś diagnostyczny maraton, byle szybko i jak najmniej uciążliwie to minęło, bo wypad tuż tuż Plotuś ja też nie lubię wyrzucać ciuchów, jak w czymś już długo nie chodzę, to puszczam w obieg;) Betulka bądź z nami tak po prostu, a czasami spróbuj puścić farbę, wiem łatwo powiedzieć, gorzej zrobić, ale spróbuj małymi kroczkami, może jakoś pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Ja tylko wpadłam zamknąć Czytelnię i powiedzieć Wam dobranoc. Mam gościa w domu. Przyjechał mój Cz. I spędzamy razem większość doby. Jutro napiszę więcej. Dobranoc Kochanie Dziewczyny. Pamiętajcie. Zawsze coś być musi do cholery za zakrętem. Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wyżej. Aktualnie blondynka z dluzszymi włoskimi. Zrudziałam pisząc z telefonu. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Otwieram nasz salonik :) Dorix.. kluczyk tam gdzie zawsze :D pamiętalaś 👄 Kawunia + herbatka (_)(_)(_)(__(_)(_)(_)(_)zapraszam Teklo ..dobrze że już jesteś a Beatulka na pewno nie czuje się urażona wiemy że przyjaciele nie obrażają się na siebie ale mówią wprost co im na duszy ciąży ❤️❤️ Beatulka.. zachęcam tak jak Zulka pisze dokładnie słowo w słowo ❤️ Terix.. to też wspaniały wynik twoi rodzice mieli ❤️ ja mam 34 i zleciało nie wiem kiedy :Oale jak pomyślę że fajnie by było tyle co moi ale to nie ten czas nie to życie :D Dorix.. pozdrówka dla CZ.....a jak nasze psie dzieci ile ich mamy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ..co wy tam wyprawiacie zM że brakuje ci czasu na salonik ?:) Fruwająca pewnie ma już dzieci w kraju i układa porządkuje i cieszy się ...ale prosimy o meldunek jesteśmy ciekawe :) Daisy ...❤️ Bastylko... choć do nas ❤️ Wszystkim miłego dnia u mnie nic nie widać okropna mgła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix.. a focie mozna prosić te ładne dłuższe włoski bardzo mnie ciekawią :) ja mam zamiar przejść na blond bo myślę że będę nie tak często będę farbować by ukryć te moje siwe włosy ..może sie myle że blond ukryje na dłużej ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka, hejka. Witam wszystkie czytelniczki w sierpniowy, pogodny poranek ;) Orsejko, dzięks za kawunię bo zieeeeewam w biurze ile wlezie. Moja psia mama i jej dzieciaczki mieszkają w budzie wsród kocyków, wszak jest ciepło i tam mają podwórkową przestrzeń. Martwię się tylko, bo Wala chyba ma jakies problemy w wykarmieniem bo niechętnie bywa razem z dziećmi. Ma zaczerwienione sutki i nie lubi ich karmić. Dziś przyjedzie do nich weterynarz, Cz. będzie czynił honory gospodarza domu :). Oczywiście, swoje aktualne zdjątka podeślę. Znowu wróciłam do 66 kg żywej wagi. Ale coż...jak ktoś lubi pączki do kawusi, krówki i jest lodożercą to potem dźwiga doopsko. Betulko, spinaj pośladki i chwytaj pion! Szkoda życia na smutki.... No i co z tą Twoją emeryturą??? Dziewczynki, pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, każdą przytulam do serca razem z Wasymi problemami. Aktualnie ja teraz nie mam większych zmartwień, to po odrobince mogę pomóc Wasze znosić. Całuski Koleżankom zasyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko za kawusie buziak 👄 Orsejko o Twoich Rodzicach zawsze myśle z szacunkiem wielkim i oczywiście życzę zdrowia i radosci wszelkich bo zasługują na to :D ❤️ ❤️ ❤️ My też mamy takie szanse ;) po 30 latach można powiedzieć że jesteśmy w dłuuugich związkach :D Jakby nie patrzył - to sukces jest życiowy ❤️ Dorix - spokojnego biurowania życzę ❤️ Terixiu trzymam kciuki za przygotowania, badania i sam zabieg ❤️ Wczoraj przejrzałam wszystkie fotki Cezara ❤️ tak bardzo żal ❤️ ❤️ ❤️ Był ikoną wśród naszych czytelnianych kociaków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - postanowiłam nie farbować już włosów. Zrobiły mi sie platynowe z kosmykami resztek naturalnych. Kazdy mi mówi że mam fajny kolor. Więc postanowiłam nosić naturalną siwizne. Śniadanko Wam przygotowałam ;) - drugie :D http://lekkie-przepisy.pl/wp-content/uploads/2016/11/IMG_9878-1024x576.jpg i coś słodkiego ale zdrowego http://tipsforwomen.pl/wp-content/uploads/2017/06/Depositphotos_11570614_l-2015.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 Właśnie zajadam ogórki małosolne:D ostatnie już w tym roku. Betulka ja jestem laik w tych sprawach, ale wiem że rozmowa zawsze pomaga. Nigdy nie wolno zostawać samej z trudnościami❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Hejka pozdrowionka Orsejko najlepsze życzenia dla rodziców🌼 Wiecie co powiem wam jadąc na śląsk o chrześnicy w piątek jechaliśmy w takiej ulewie 10 km/godz drzewa leciały wiatr wiał tak ,błyskało ściany deszczu a ciemno masakra 20 km do autostrady jechaliśmy,tam jeszcze 15 km było nie ciekawie,ale wyszliśmy z tego później nie padało.Było fajnie tylko krótko nie chcieli nas puścić,ale wawel zwiedzony,ale trzeba się wybrać do rynku i sukiennice. Wszystkim udanego popołudnia i wieczoru.Trzymajcie się.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra chemii nie dostała teraz w poniedziałek jedzie wyniki były nie takie,ma jeść dużo naturalnych witamin.Lekarz jej powiedział ,że na to nie ma cudownego noża ,lekarstwa.Chemię jak nie pomaga jedna wracają do poprzedniej,tak jest w jej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście niczym ptysie z kremem Słodkie :classic_cool: Miodowe posty, kwiatuszki, serduszka i inne mniamniusie. A o książkach piszecie? Hę? Tak sobie pytam bo czytać lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×