Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co poniektórzy narzekają, że kobiety wolą aroganckich drani, otóż

Polecane posty

Gość gość

Ci często piszący mili spokojni faceci mają swoje urojenia. Kobiety też lubią, pewnych siebie spokojnych, miłych facetów. Problem jest taki że ci spokojni i mili nigdy do kobiet nie podchodzicie, boicie sie, brak wam pewności siebie. I tak po prostu kobiety nie beda czekać w nieskończoność gdy widzą brak inicjatywy muszą czasami wybrać tych bardziej prymitywnych... Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeczny miły spokojny może sie kobiecie podobać ale on czeka nie wiadomo na co. A ten inny wychodzi z inicjatywą do kobiety. Później tworzą się takie teorie że kobiety wolą drani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, a raczej tylko głupie Polki, wiecznie czekają, bo ciężko im zawsze ruszyć dupę i wybrać sobie samej fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i niektóre wolą takich aroganckich, ale to tylko świadczy o ich głupocie i niedoświadczeniu. Mój facet ma być przede wszystkim wartościowy i powinien być dobrym partnerem w życiu. Aroganckim darmozjadom mówię: dziękuję, ale nie skorzystam. Facet powinien umieć zapewnić względne bezpieczeństwo finansowe, jeśli ma rodzinę, a jeżeli nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa, nie powinien zakładać rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhi89hhu8
Macie absolutnie racje..niezdarni faceci narzekają ze kobiety takich lubią bo sami nawet zagadać do kobiety nie potrafią i potem zazdroszczą tym odwaznym...tez lubie spokojnych i opanowanych ale nie czekających latami aż moze kobieta go odnajdzie i zdobędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 ładnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01 dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1absolutna
Tak, tchórz nawet nie podejdzie, a potem zwala winę na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tchórzyca nawet nie podejdzie, a potem zwala winę na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem probuję, chociaż jestem nieśmiały. I nic z tego nie wychodzi, bo jak tylko pojawia sie jakiś wyszczekany cwaniak dziewczyna przestaje się mną interesować. Więc jest wiele prawdy w tym że lecicie na pewnych siebie drani. Zreszta mam znajomych, nawet jeśli 90% z tego co opawiadaja to bajki, to regula jest taka, że cwaniakowaci nie maja problemow z zaliczeniem, a spokojni już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×