Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galanonim

Pozytywny test ciążowy 5 dni po stosunku??

Polecane posty

Gość galanonim

WItam Kochałem się z moją dziewczyną i 5 dni po stosunku zrobiła sobie test ciążowy (podobno jakiś bardzo dokładny). Test wyszedł pozytywnie. Nasuwa mi się pytanie czy 5 dni po stosunku (nie po zapłodnieniu) test ciążowy może się mylić?? Czytałem na różnych forach wypowiedzi lekarzy i wszędzie piszą, że po tak krótkim okresie czasu wykrycie ciąży jest praktycznie niemożliwe. Dodam, że dziewczyna brała tabletki antykoncepcyjne lecz zapomniała wziąć jednej z nich w tygodniu kiedy się spotkaliśmy. Po naszym spotkaniu ma objawy jak we wczesnych tygodniach ciąży (mdli ją wymiotuje, albo po prostu jest to jakaś grypa żołądkowa ale ona mówi, że raczej nie)). Umówiła się za około 2 tygodnie do ginekologa... I tutaj też mam pytanie czy po niecałych 3ch tygodniach "ciąży?" lekarz może coś stwierdzić na podstawie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości pozytywnego testu 5 dni po stosunku. Najlepiej jak zrobi betę hcg, mi często test pokazywał druga kreskę a beta była ujemna i oczywiście ciąży nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dziewczyna wczesniej uprawiala sex bie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
też mi przechodziły takie głupie myśli przez głowę, że może jeśli jest w ciąży ale nie ze mną... ehhh Jak pójdzie do ginekologa to się wszystko wyjaśni.... Chociaż biorąc tabletki anty i pomijając jedną to nawet test nie powinien wyjść pozytywnie hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy test nie wyjdzie pozytywny po 5 dniach od stosunku. Po 15 tak. Nawet po 10. Ale po 5 nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam kiedys ze pozytywny wynik testu po wykluczeniu ciąży może nie oznaczać jakies choroby typu guz przysadki, nowotwory itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
ehh już sam nie wiem... jeśli pójdzie do ginekologa i się okaże, że jest w 5ty-6tym tygodniu ciąży to będzie lipa... chociaż mówiła mi, że jej siostra poszła do ginekologa z 3 tygodniową ciążą i było na usg już coś widać... dziewczyna ma dziecko z innego związku i jak jej piszę, że trochę na necie poczytałem o tych testach i tak dalej to się trochę denerwuje i mówi, że ona już była w ciąży i wie jak się czuła wtedy ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Cie wrobic w dziecko, a test jest kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
dziewczyna ma jeszcze nadzieję, że po wizycie u ginekologa nic nie będzie i okaże się, że nie jest w ciąży... już jej te mdłości "przechodzą" hmmm sam już nie wiem co o tym myśleć.. ale chyba się za bardzo zadręczam i myślę o tym niepotrzebnie całe dnie.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ta panna cos kreci i ewidentnie ma cos do ukrycia.No chyba,ze ten temat to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
nie to nie jest żadna prowokacja.... dla mnie są to za poważne tematy żeby robić prowokację... ona już sama nie jest pewna co do tej ciąży hmmm... mnie cały czas zastanawia ten pozytywny test... nie chce jej kazac iść na badanie krwi...z drugiej strony rodzice mówili żebym nie pchał się w związek z kobietą, która ma już dziecko... a teraz jeszcze "ciąża"... ehhh też mi to by nie było na rękę ale postanowiłem, że nie ucieknę i nie zostawię jej jak jakiś frajer, który się przestraszył.... pewnie na początku będzie ciężko te komentarze ludzi a że na dziecko mnie złapała i takie tam... ale jakoś trzeba dać radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby mi nie na rękę., byloby mi ciężko, złapała mnie na dziecko. Czy ty siebie słyszysz? Sama sobie tego dziecka nie zrobiła palancie. W ciążę mogła zajść wcześniej, niekoniecznie podczas tego stosunku o którym piszesz. Zdarzają się ciąże mimo brania pigułek. Jaki ty jesteś głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś ty robi cie w konia i tyle. Może była ciekawa twojej reakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli za 2 tygodnie pójdzie do lekarza to nie będzie 3 tydzień tylko siódmy, kretynie. Lekarz liczy ciążę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Wiedz o tym, zanim oskarżysz ha ze poszła z kimś do łóżka miesiąc wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 5 dniach nigdy nie wyjdzie pozytyw, ponieważ sam proces zapłodnienia i implantacji trwa ok. 10 -12 dni, czyli w przybliżeniu ok 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli za 2 tygodnie pójdzie do lekarza to nie będzie 3 tydzień tylko siódmy, kretynie. Lekarz liczy ciążę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Wiedz o tym, zanim oskarżysz ha ze poszła z kimś do łóżka miesiąc wcześniej. xxx 5 dni od stosunku to co najwyżej mogło dojść do połączenia komórek, ale nie zagnieżdżenia w macicy, więc niemożliwością jest pozytyw 5 dni po. Hormon HCG wykrywany przez testy jest produkowany dopiero po zagnieżdzeniu się zarodka w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×