Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół polecacie na wesele

Polecane posty

Gość gość

Moja przyjaciółka poszukuje zespołu na wesele. Kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof4300
Tylko Coldplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik założony na potrzeby spamowania 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zespół Viper. Nie znam lepszego zespołu muzycznego. Nie było gościa weselnego, który byłby niezadowolony. Imprezka pierwsza klasa. Wesele super. Profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespół jaki mogę polecić to zespół Vaiper są nie zastąpieni.Grają rewelacyjnie, aż szkoda siedzieć przy stole. Parkiet pełny do białego rana, zabawy extra. Gorąco polecam zespół Viper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Viper Białobrzegi. Zespół naprawdę znakomity!:)) Goście bawili się kapitalnie. Wszystkim gorąco polecam Zespół Viper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Viper Zespół niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju, przy nich nikt nigdy nie będzie się nudził. Dobierają utwory pod daną imprezę jak i wiek gości. Polecam Viper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z najlepszych zespół Viper są niesamowic***ięknie grają i cudnie prowadzą wesele z nimi nie ma opcji aby ktoś nudził się na weselu. Serdecznie polecam zespół Viper jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedzi. Ja właśnie szukam sprawdzonego zespołu. Tak naprawdę to póki co dopiero kamerzystę na http://artofemotions.pl znalazłam. Ale do wesela jeszcze ponad 2 lata więc raczej spokojnie wszystko ogarniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zespół Viper. Dobry zespół, zabawa była przednia nikt się nie nudził a co najważniejsze ani razu nie powtórzył się ten sam grany kawałek. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Viper porwał gości do tańca już po pierwszej godzinie wesela, a później było jeszcze lepiej. Bawili się wszyscy zarówno młodsi, jak i starsi. Do dziś nie mogą nachwalić ich zabaw .POLECAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Viper Super zespół , wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Viper Miałam przyjemność bycia na weselu gdzie ten zespół grał. Muzyka była w sam raz, dla każdego coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viper jest super zespołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Viper z Białobrzeg gra świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umcia Umcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Viper porwał gości do tańca już po pierwszej godzinie wesela, a później było jeszcze lepiej. Bawili się wszyscy zarówno młodsi, jak i starsi. Do dziś nie mogą nachwalić ich zabaw .Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej czy później i tak przyjaciółka będzie zdradzona przez mężusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Najlepszy zespół moim zdaniem to zespół twist który bardzo dobrze wie jak poprowadzić imprezę żeby goście bawili się jak na najwyższym poziomie to dzięki nim każdy wspomina nasza uroczystość do dziś!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Hmm zepsol afroband to najlepszy zespół przy którym się tak dobrze bawiłam posiadają szeroki repertuar dzięki czemu każdy z gości znalaz coś dla siebie i świetnie się bawił. Oświetlenie które posiadają to super sprawa bardzo fajnie wprowadza w idealna atmosferę do zabawy. Również organizacja konkursy i inne zabawy które są super l! Polecam gorąca ten zespół! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak również muszę potwierdzić zespół afroband to najlepszy zespół żaden inny im nie podskoczy 😉 super muzyka polecam każdemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja również mialam

okazje bawić się przy zespole afroband i muszę przyznać ze jest to zespół który nie ma sobie równych każdy z gości bawil się świetnie super oprawa muzyczna!! Polecam i mam nadzieje ze nie raz jeszcze się bawić przy ich muzyce super!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrrr

Tak tylko zespół afroband super zespół zabawa 10/10 nie ma nudów a muzyka to zabawa tylko przy najlepszych hitach czyli nigdy z nimi nie ma nudów polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam luxury band najlepszy zespół przy jakim się bawiłem. Muzyka w ich wykonaniu brzmi świetnie. a sprzęt który posiadają wymiata sprawia że noaga sama rwie sie do tańca nie było nikogo kto by siedział i sie nudził każdy świetnie się bawił!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim zespołem na wesele to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.artmargot.pl Oni zrzeszają wiele zespołów muzycznych i DJów. Tam na pewno znajdziecie odpowiedni zespół na wasze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Polecam Luxury Band. Znakomity zespół na imprezy. Zespół super, świetna zabawa, dobra muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Dałna

Zespół Dałna i Fałszywych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×