Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość te z tymi dyplomami

Kobiety czym bardziej wykształcone tym bardziej samotne

Polecane posty

Gość te z tymi dyplomami

i szansa że będzie stara panna z kotem bardzo wysoka, więc u kobiet wysokie wykształcenie negatywnie wpływa na związki i życie personalne, taka teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym sie chcial ozenic z taka z dyplomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie dlaczego?bo takie kobiety MYSLA!i nie wezma byle czego byle by bylo. wiec lepiej miec czasami kota niz brzuchatego smierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to brzuchatych bab nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura wymyślona przez zakompleksionego frustrata. Boisz się inteligentnych kobiet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna inaczej ma tak zawalony łeb myślami, że już nigdy nie będzie w stanie podjąć żadnej konkretnej decyzji bo zawsze coś. To choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o dyplom a o myslenie takich kobiet. Takie kobiety maja wygorowane wymagania i zadzieraja nosa. Nikt nie chce takich ludzi do zwiazku czy to kobieta czy mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta nie skresli mezczyzny z glupiego powodu ale inteligencja nie ma nic wspolnego z wyksztalceniem. Wiekszosc kobiet leci na bad boyow przez ktorych wiadomo, ze beda cierpiec. Wielkomiejskie panny mysla, ze zycie to telenowela. Nie maja nic do zaoferowania ale oczekuja wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dyplom i odpędzić od adoratorów się nie mogłam. Wszystko zależy od charakteru. Obecnie mężatka w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw teraz 3/4 piczek ma dyplom, ekonomia, rachunkowosc, stosunki, politologie, europeistyki, lingwistyki, zarzadzanie, pedagogika. gorzej ze 1/2 z nich pomimo dyplomu tak jak i faceci to niezbyt inteligentni ludzie i podli z charakteru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a wiecie dlaczego?bo takie kobiety MYSLA!i nie wezma byle czego byle by bylo. wiec lepiej miec czasami kota niz brzuchatego smierdziela. >>> problem że myślą i analizują ZA DUŻO, przez co mają umysłowy paraliż z podjęciem realnej decyzji z szukaniem nieistniejącego ideału z TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bzdura wymyślona przez zakompleksionego frustrata. Boisz się inteligentnych kobiet i tyle. Zgłoś inteligentna okej, ale wredna zarozumiała suka odpada nawet jakby była miss świata, bo najważniejsze są podejście i postawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom wykształcenia i poziom inteligencji to dwie różne, choć nie wykluczające się sprawy. Słusznie zauważył gość dziś inteligentnemu człowiekowi, bez względu na płeć, nie potrzebny jest dyplom do rozpoznania wartościowego człowieka. Wymagania kobiet wobec mężczyzn ( w odwrotną stronę również) o których piszesz to ani inteligencja, ani wykształcenie. Nie pokuszę się nawet o nazwanie takich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w tym przypadku nadmierne myślenie i planowane działa na ich niekorzyść, a potem trzeba kupić kota i nazwać go Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłe suki czy z dyplomem czy bez pozostaną same albo zostaną olane, bo z hoojowym charakterem nie da rady wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy normalny facet wie że to co nam mówią na wykładach nie koniecznie sprawdza się w życiu. Natomiast kobiety uważają że tak wygląda prawdziwy świat i nie mogą się pogodzić z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty. Mam 3 dyplomy, z czego 2 z polibudy, i na brak towarzystwa nie narzekalam nigdy. Mezatka od 6 lat, a gdybym chciala meza zmienic to kandydaci sie kreca non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat z TV
kobiety oglądają za dużo TV i czytają durne babskie czasopisma, które piorą im mózgi i sprzedają idealny świat który nie istnieje, tu 98% problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiad za rogiem
gość dziś czyli wyżej srasz niż doope masz bo uważasz że możesz bo masz dyplomy, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, sasiedzie. Ale ze co moge? Przeciez i tak oni nie leca na dyplomy, tylko na moj wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to zwierzątka które trzeba krótko trzymać bo inaczej robią głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zdumieniem czytam niektóre wpisy. Zdarzyło mi się to szczęście czy nieszczęście w postaci wykształcenia. Przez kilka lat próbowałam zrozumieć, tłumaczyć a na końcu usprawiedliwiać zachowania inteligentnego człowieka z dyplomem. Czy miałam wygórowane wymagania? Być może, bo szacunek, wyrozumiałość i odpowiedzialność to dużo za dużo dla tych którzy nie znają znaczenia i wartości tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kafereria musi przyciągać te masy zakomplksionych facetów? Gdzie się tacy uchwali? Pewnie jakaś babka po studiach raz czy dwa im odmówiła, to głupoty pie,er,do, lą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wykształcone go nie chcą I temat założył i szuka głupiej tylko ma problema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dyplom czyni człowieka samotnym tylko osobowość. Zganianie winy na innych lub gloryfikowanie siebie to tylko dowód na zaawansowany egoizm. Osobiście twierdzę, że jeśli kobieta by mi się podobała i znalazł bym z nią "wspólny język" to nic by nie stało na przeszkodzie, a wykształcenie bym tylko i wyłącznie doceniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa same bo za duzo wymagaja i normalny czlowoek im nie pasune tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"są same bo za dużo wymagają i normalny człowiek im nie pasuje tyle w temacie" X NIEPRAWDA. Ja poznałam takiego, który był po zawodówce. Doceniłam go jako człowieka (mimo, że bez kasy- bo wciąż o tym piszecie jakie z nas "materialistki" he-he) a nawet z czasem zakochałam się w nim i kocham do dziś niestety. Facet odrzucił mnie bo bardziej pasowała mu taka "z jego świata" - kobieta po zawodówce wikłająca się z kredytami. Cóż- takie "faceciki" już tak mają. Jak to mówią "wróbel nigdy orłem nie zostanie" niestety :). Ale jego wybór- jego sprawa. Myślę, że jak trochę dojrzeje to będzie żałował, że zmarnował taką szansę bo takie jak ja biorą tylko takich jak on co najwyżej tylko do posprzątania podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wyzsze wyksztalcenie tym mniej nadaje sie na zone proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×