Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pakowanie mięsa w Niemczech jechac???

Polecane posty

Gość gość

przez agencje pracy dają ~10€ brutto na godzine, gwarantują 35 godzin pracy tygodniowo, moze 48 300€ miesiecznie za mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeba tam jakoś przeżyć a wszystko bardzo drogie. 10 eur brutto to ok.7 Eur netto czyli na tydzień ok 245 eur x4 = 980 eur na miesiąc. 300 na mieszkanie ,400 to minimum na jedzenie,policz dojazd do Polski i odpowiedz sobie czy warto tam jechać. W Niemczech dobrze zarabiają tylko ludzie dobrze wykształceni a Niemcy jeszcze bardziej wyzyskują i oszukują od Polaków. Przez agencję to już w ogóle nie warto jechać,zdzierusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek                   Fajfus
MOGE JECHAĆ Z TOBA ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirek Fajfus możesz! będziesz mój alfons , obstawiacz i ochroniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać , to pakowanie ludzkiego mięsa. chyba trochę mało płacą.. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na jedzenie 50 euro tygodniowo wystarczy, a nie 100. Ja przerabiałem kilka takich wyjazdów, ale w Holandi i były różne sytuacje. Np w jednej agencji gdy mieli wypłacić nam tygodniówki i wakacje+urlopowe gnoje ogłosili upadłość i czekałem pół roku na te pieniądze:O W drugie zawsze za mało płacili niż powinni. W trzeciej wpakowali nas w 6 osób do pokoju, a jeszcze w innej dawali kary np 100 euro za byle bzdury. Do tego nagminne jest picie i ćpanie przez młodych podrostków ktzórzy tam będą z tobą mieszkać i pracować. Jedź chociaż na 8-10 tygodni zawsze coś zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie w większości za granice z agencji jeździ niewykwalifikowana hołota i taka jest prawda. Poza tym często są to prace bardzo ciężkie fizycznie, bo pracuje się 10h dziennie i są wysokie normy do wyrobienia. A przy mięcie to już od razu ci napisze, że będziesz prawdopodobnie w chłodni ubrana/y w czepek rekawiczki fartuch z resztą jedź to sam zobaczysz, ja robiłem w takich obozach pracy. Z drugiej strony warto jechać, potem jest zwrot podatku i człowiek dużo ciekawych ludzi może poznać, trochę jezyka liznąć itd, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy na umowie zleceniu jest taki zwrot podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Pytam bo byłem w marcu na podobnym wyjezdzie, tylko do pakowania towaru na magazynach (kosmetyki, zabawki, chemia). Zgadza sie wszystko to co piszecie. Myslalem ze ktos juz na czyms takim byl. Za miesiac nie zarobi sie wiecej jak 400-500€ netto (stawka byla 5€ na godzine, gwarantowali 40h tygodniowo, w tym transport i mieszkanie juz odliczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Mirek Fajfus ktoś Ci broni..? załatwiasz sobie i tak sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pracuj za granicą dla polskiego pośrednika, taka jest moja przestroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia nie zarobek gdzie cala reszta oplat i zycie tutaj ?! Nic nie zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia nie zarobek gdzie cala reszta oplat i zycie tutaj ?! Nic nie zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×