Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im dłużej żyje tym bardziej odchodzi mi ochata na małżeństwo

Polecane posty

Gość gość
Wejdźcie na takie portale jak zbiornik czy sh/ow/up i porównajcie liczbę transmitujących tam facetów i kobiet. Przecież gości z fujarami na wierzchu jest tam dwukrotnie wiecej niz kobiet. Sprawdźcie. Macie tam taki obraz k******a w pigułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:36 to mi wyglada na wpis faceta jednak : haha naiwna a synowe pewnie niezle ziolka x teraz kobiety maja kilkunastu partnerow w seksie najczesciej przygody i chca slubow smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba topik się zaciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 a faceci nie wyrażaja na to zgody i sa molestowani przez podstepne i podłe samice? :-) Człowieku, seks uprawiaja 2 osoby i o ile nie jest to gwałt, obie w równym stopniu wyrażają na niego zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też doszedłem do wniosku że nigdy się nie ożenię. Miałem 2 kobiety - 2 narzeczone. Niestety dziwnym trafem dowiadywałem się tuż przed ślubem o aktach z ich przeszłości które całkowicie zbiły mnie z tropu i spowodowały że cąłkowicie przestałem wierzyć ludziom. Cóż teraz jestem bardziej zimny i zdystansowany, widze że nie ma czegoś takiego jak miłośc tylko transakcja. Nie warto sie żenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malzenstwo i bachorki to bezgraniczne szczescie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie dzieci wiec nie gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atak furii pani z wczoraj można uzasadnić tylko w jeden sposób. Prawda w oczy kole. Prawda jest bowiem taka że współczesne młode pokolenie pań sypia nałogowo z kim popadnie( większość, tak jakieś 99 %). Ma permanentne kłopoty z trzymnaiem nóg razem złączonych. Jakieś sex-friendy, przygody na jedną noc, chłopaki co miesiąc itp.Rozwalają związki dla seksu z przystojniaczkiem i bajerą,lub lepiej sypiają na boku z takimi typami okłamując tym samym swoje połówki(oczywiście wytłumaczenie zawsze znajdą) Jasna ich życie mogą robić co chcą. Najgorsze jest to że tak postępując żądają wierności wobec swojej osoby, spełniania każdego swojego kaprysu, masy rozrywek( co by nie było nudno w związku). A na końcu k...wa oświadczyn, zaręczyn i ślubu. To już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Wy drogie panie myślicie że dlaczego nie ma chętnych na ożenek? Piszecie że faceci są niedojrzali i wieczni chłopcy. Guzik prawda. Nie ,ma chętnych bo nie ma kobiet które warto powtarzam naprawdę warto było by poślubić. Co to za frajda prowadzić do ołtarza latawca-dmuchawca którego miało wcześniej 100 kolesi przed tobą. 40 % młodych małżeństw się rozpada, głównie przez zdrady kobiet( takie statystyki).Dla nowego kochasia potraficie zniszczyć wszystko co dotąd zbudowałyście.Zaprzeczyć swoim ideałom, słowom, przysięgom.Więc o co się plujecie. Nie potraficie wychować córek na porządne kobiety.To do kogo pretensje? Mówicie że dziś młodzi nie szanują kobiet. Błąd. Jak można szanować kogoś kto sam się nie szanuje.Mężczyzni po prostu dostosowują swoje zachowanie do poziomu kobiet, do tego co je pociąga i co wybierają w pierwszej kolejności.Cyt z wczoraj :"Prawda o was jest taka że wolicie być 154 seksualnym skalpem jakiegoś playboya z koziej wólki niż tą jedną jedyną dla normalnego mężczyzny". To zdanie jest tak prawdziwe że nic tu niema do dodania. Pozdrawiam i mniej jadu drogie panie a więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nigdy nie ozenie, za duzo napatrzylem sie do czego zdolne sa kobiety. Radze wam mlodym korzystajcie z ich glupoty i po prostu zaliczajcie bo... nie ma sensu czekac na milosc. Twoje milosc bedzie miala przed toba 'stado' penisow ktore szarzowaly przez jej krocze Smutne i prawdziwe. Po prostu mysle ze malzenstwo to cos co juz 30 lat temu powinno wychodzic z obiegu a dzis juz tego nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atak furii pani z wczoraj można uzasadnić tylko w jeden sposób. Prawda w oczy kole. Prawda jest bowiem taka że współczesne młode pokolenie pań sypia nałogowo z kim popadnie( większość, tak jakieś 99 %). Ma permanentne kłopoty z trzymnaiem nóg razem złączonych. Jakieś sex-friendy, przygody na jedną noc, chłopaki co miesiąc itp.Rozwalają związki dla seksu z przystojniaczkiem i bajerą,lub lepiej sypiają na boku z takimi typami okłamując tym samym swoje połówki(oczywiście wytłumaczenie zawsze znajdą) Jasna ich życie mogą robić co chcą. Najgorsze jest to że tak postępując żądają wierności wobec swojej osoby, spełniania każdego swojego kaprysu, masy rozrywek( co by nie było nudno w związku). A na końcu k...wa oświadczyn, zaręczyn i ślubu. To już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Wy drogie panie myślicie że dlaczego nie ma chętnych na ożenek? Piszecie że faceci są niedojrzali i wieczni chłopcy. Guzik prawda. Nie ,ma chętnych bo nie ma kobiet które warto powtarzam naprawdę warto było by poślubić. Co to za frajda prowadzić do ołtarza latawca-dmuchawca którego miało wcześniej 100 kolesi przed tobą. 40 % młodych małżeństw się rozpada, głównie przez zdrady kobiet( takie statystyki).Dla nowego kochasia potraficie zniszczyć wszystko co dotąd zbudowałyście.Zaprzeczyć swoim ideałom, słowom, przysięgom.Więc o co się plujecie. Nie potraficie wychować córek na porządne kobiety.To do kogo pretensje? Mówicie że dziś młodzi nie szanują kobiet. Błąd. Jak można szanować kogoś kto sam się nie szanuje.Mężczyzni po prostu dostosowują swoje zachowanie do poziomu kobiet, do tego co je pociąga i co wybierają w pierwszej kolejności.Cyt z wczoraj :"Prawda o was jest taka że wolicie być 154 seksualnym skalpem jakiegoś playboya z koziej wólki niż tą jedną jedyną dla normalnego mężczyzny". To zdanie jest tak prawdziwe że nic tu niema do dodania. Pozdrawiam i mniej jadu drogie panie a więcej pokory. x Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nigdy nie ozenie, za duzo napatrzylem sie do czego zdolne sa kobiety. Radze wam mlodym korzystajcie z ich glupoty i po prostu zaliczajcie bo... nie ma sensu czekac na milosc. Twoje milosc bedzie miala przed toba 'stado' penisow ktore szarzowaly przez jej krocze Smutne i prawdziwe. Po prostu mysle ze malzenstwo to cos co juz 30 lat temu powinno wychodzic z obiegu a dzis juz tego nie powinno byc. x zyeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też doszedłem do wniosku, że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo prawdy jest w tym co napisales... im wartosci ludzkiej osobowosci leca do kanalu tym definiacja mazlenstwa w uczuciu to paradox... plus taki ze bedzie potomek i planete nadal beda zamieszkiwac czlekoksztaltni . wg mnie glowny problem lezy takze w niewiedzy w materii "czym jest zwiazek i z czym to sie je w obecnych czasach" a zmienilo sie multum rzeczy w tejmaterii... wystarczy juz samo podejscie kobiet do plci meskiej czy nurt "feminizmu" jak kazda dziedzina nauka, aby byc w czyms dobrym wymagana jest wiedzy... ktorej jesli nie mamy to bedzie efekt doprowadzajacy do nieosiagniecia w danej dziedzinie sukcesu np. mniejszego/wiekszego... a zwiazek to nie gotowy przepis i raz nam dana na zawsze wiedza... bez edukacji i praktyki nici z osiagniecia dobrych sktukow, celu w tej materii. wiec proponuje poza szukaniem kobiety o ktora nie tak latwo teraz poszukac z tej materii dobre ksiazki i najlepiej praktykow i nie pisane tylko przez kobiety tu niech beda autorami 2 plcie moze jakas para. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i zgadzam sie z autorem. Tez nigdy nie wyjde za maz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredzikk
Pozdrawiam wszystkich dymają się w cacao :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo boję się , że mąż mnie będzie gwałcił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi bierze slub pod presja spoleczna. :O Bo tak ''trzeba'' a co inni powiedza :O itd :( Potem obowiazkowo urodzic bachory i udawac szczesliwa rodzinke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci często gwałcą swoje żony ? Bo moja koleżanka ma takiego męża , że zawsze po pijaku musi sobie ulżyć w niej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci to dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce zadnego i niech sie ode mnie odczepia. strasznie mnie to wkurza jak za mna laza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją zawsze dymam po pijaku ;-) ! Czasami nie trafię w bobra , to lecę w cacao . . . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r*****ie też jest obowiązkiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjannn
***gość dziś Nie chce zadnego i niech sie ode mnie odczepia. strasznie mnie to wkurza jak za mna laza *** To co ty czujesz odraze do facetow teraz?, a co z orgazmami sexualnoscia z ukochanym? potrafisz zrezygnowac na zawsze? :D to moze jaksi klasztor?, ale tam tez dorwie Cie opat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty stary pedrylu curacao..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjaninnn
Kto stary ja??? czy opad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×