Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im dłużej żyje tym bardziej odchodzi mi ochata na małżeństwo

Polecane posty

Gość gość
16:58 Tak, większość facetów zasługuje tylko na kurtyzany, czyli płacenie za przer****** c**e dzielona z wieloma innymi nieudacznikami. Za ciało z resztkami potu, spermy, grzybami i różnymi zarazkami innych dziadów. Bleee :O Tak, zasługujecie tylko na to, bo tylko na tym wam zależy :) swoje brudne łapy i fujary trzymajcie z daleka od normalnych kobiet, które już zrozumiały że nie warto was kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co udalo ci sie kogos znalezc fajnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku....wa mam już dość tego babskiego ględzenio/narzekania że nie ma normalnych/fajnych/dojrzałych mężczyzn którzy chcą poważnej relacji z kobietą. Nie ma tępoty bo takich nie chcecie! Na rynku matrymonialnym jak na każdym innym działa proste prawo popytu i podaży. Jak czegoś nie ma to znaczy że nie ma na to zapotrzebowania, nikt tego nie chce, nikt tego nie wybiera, nikt po to nie sięga. Proste proste. Czego tu nie łapiecie!!?Wolicie ru..czy, bawidamków, zaliczaczy którzy was krzywdzą i odchodzą. Dopiero po takiej sytuacji zaczynacie się rozglądać za kimś dojrzałym chcącym stabilizacji. Ale wtedy jest za pózno bo ich już nie ma zrozumieli że bycie dobrym/uczciwym dla kobiety nie popłaca i jest doskonałym przepisem na dożywotnie prawictwo. Wiem zaraz zaczniecie zaprzeczać ale każdy średniorozgarnięty facet( w tym ja) wie że wy kobiety co innego mówicie a co innego wybieracie.Po za tym co to za frajda bycie pocieszycielem/ plastrem na rany/ drugim czy trzecim wyborem dla kobiety.Żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 - kolejny z patologicznej rodziny. Może w końcu wypowie się normalny facet a nie jakiś tępy mizogin? Chyba że faktycznie nie ma tu takich sadząc po wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Mi nie ale nie o mnie tu chodzi . innym chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:21 Mi nie ale nie o mnie tu chodzi . innym chyba tak usmiech.gif x to po co mowilas ze myslalas jak altor i zminilas zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam, bo takie przekonanie wynioslam z domu. Pozniej doroslam i zaczelam obserwowac swiat i okazalo sie, ze jest zupelnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 41 wiec czemu nie masz meza? inaczej? na pozor tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:46 - a coś ty się tak dziewczyny uczepił/uczepiła? Nie ma męża z różnych przyczyn które nie sa twoją sprawą. Moze nie spotkała jeszcze tego jedynego, ale widzi i zna szczęśliwe pary. Ja też nie mam mężą pomimo ze dopuszczam możliwość szczęśliwego związku, bo widziałam coś takiego na przykładzie rodziców. I gdzie tu problem? Dla mnie - nigdzie. Trafię albo nie trafie, tak czy owak bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam męża... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety szukają mężczyzn, którzy nie chcą stałego związku, chcą dopiero faceta do stałego związku przekonać sobą, żeby potem się miały czym chwalić, jak nagięły chłopa do swojej woli. Tak więc jeśli ktoś szuka stałego związku to musi go nie szukać tylko 1. mieć przelotne znajomości 2. pieniądze (potężny wabik na samice) i 3. pozycję w społeczeństwie, wśród znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nie zen wogole bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie te 3pkt to amen jak masz duzo przelotnych znajomosci to kobieta mysli wooow ale samiec jak z******les tuziny babek to laski piszcza kasa wiadomo pozycja spoleczna to i kasa wiec wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym już powstają całe strony i fora internetowe - np. jak się facet pojawi z laską 10/10 to cała reszta lasek zaczyna do niego dzwonić i się umawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatki zdradzaja swoich misiow z takimi rooochaczami i muwia ze sie zkaochaly :D i udaja i pisza na kafe o wielkiej milosci do meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 jesteś nie tylko tępakiem i mizoginem, ale również analfabetą. Pisze się ,,mówią,, a nie ,,muwią,, gamoniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to nie ja robie bledy sylko slownik w telef GAMMONIU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O niestety ale malzenstwa sie szybko sypia 5-15 lat amen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jesteś głupszy od słownika w swoim telefonie deklu. I to nie jest powód do radości. Na dodatek nie masz ani kasy, ani wyglądu, ani pozycji społecznej... ja na twoim miejscu wyskoczyłabym z okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak masz duzo przelotnych znajomosci to kobieta mysli wooow ale samiec jak z******les tuziny babek to laski piszcza" x O takim wiadomo że potrafi uprawiać seks bez uczuć, czyli żaden kandydat na stałego partnera, bo wiadomo że będzie zdradzal, a kobietę traktował przedmiotowo. Owszem, nie będzie jej przeszkadzało że taki polata za nią trochę i polechta jej ego, poprawi humor. Ale ani się z nim nie przespi ani nie zwiaze, bo nie będzie traktować poważnie takiego typka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zwiąże sie z frajerem a takiemu będzie dawała doopy na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Ale ani się z nim nie przespi ani nie zwiaze, bo nie będzie traktować poważnie takiego typka jezyk.gif x 120% kobiet traktuje powaznie takie typki. wyjatkiem sa desperatki co juz im wiek stuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja tu czasami czytam te niektóre durne wpisy, taka refleksja mnie ogarnia - z jakich środowisk wy sie wywodzicie i skąd czerpiecie wiedzę? I skad u licha wzieło się 120% kobiet? Zresztą.. jeśli u kogoś znajomość zycia jest adekwatna do znajomosci podstaw matematyki, trudno dziwić się temu skretynieniu. Ale czasami czyta sie zabawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabym się związać z facetem, to na pewno nie byłby to ułom, który spędza życie ba babskim forum i dla zasady nienawidzi kobiet :-) Tacy są najżałośniejsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że taki typek co dużo gada ile to kobiet zaliczył, to w rzeczywistości stały kochanek zosi raczkowskiej przed monitorem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to - w myśl powiedzenie że : ,,pies, który dużo szczeka, mało gryzie,, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 siedzę na babskim forum, bo jestem kobieta - to przecież ligiczne. Jeśli zacznę udzielać sie na np. braciasamcy.pl uznam to za swój upadek :-) A skoro musisz przerysowywać głupotę kobiet, sam przyznałeś ze nie są one głupie. Bo głupota byłaby głupota nawet bez przerysowania .. więc pisząc idiotyzmy - wrzucasz sam sobie. Nazywajac mnie babsztylem też nie błyszczysz inteligencją. To ze twój ojciec zwraca sie tak do matki, nie jest jednoznaczne z tym, ze tak należy czynić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Krzysiek z bloga nie jest dla mnie autorytetem. Jeśli jest dla ciebie - wyrazy współczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×