Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

wpadki z piersiami

Polecane posty

Gość kapitannemo
Skoro zajełas 3 miejsce na 8 to jestes chyba atrakcyjna ,daj fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetee
Umówiłam się z koleżanką na plażę nad pobliskie jezioro. Jest od nas tak z pół kilometra. Miałam być ja ona jej chłopak. Zbierałam się dość leniwie jak to w wakacje miałam chyba z 17 lat. Nagle slszę telefon od koleżanki idziesz bo czekamy na dole.Wyciągnełam z szafy bikini założyłam dół i spodenki a ze było gorąco to na górę tylko biustonosz torba pod pachę i wyszłam. Po drodze poszliśmy do sklepu i na plażę. Po pewnym czacie zorientowałam się że chłopak koleżanki zerka na mnie ukratkiem od casu do czasu. Sprawa się wyjaśniła jak poszłam do łazienki. Biustonosz był za mały miałam go kilka lat i po prostu urosły mi piersi. Efekt był taki że pomprau krokach wymykały mi się z pod niego sutki. Nawet jak go mocno naciągnęłam to i tak od górę było widać otoczę sutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaa
Fajne historie ja mam bardzo małe piersi były maz mowił ze nie mam ich wcale wiec nikt na nie uwagi by nie zwrocił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Sa chetne do pokazania biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poszukaj sobie to pooglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
Moje są duze i obwisłe wykarmiłam troje dzieci jedyny plus jestem w miare szczupła zdjecia spotkałybysie z krytyką Mezowi sie podobaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi jak nie pokażesz to się nie przekonasz :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam chyba najgorsza wpadke Maz bardzo lubi miłość hiszpańska. Kiedyś jak już trzymał penisa miedzy moimi piersiami wparowala 14-letnia wówczas siostrzenica. Wstyd na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
I co było jak weszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam na piersi Wifi :)))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechaliśmy z mężem i znajomymi na plażę,były spore fale i podczas kąpieli fala zabrała mi górę od bikini i za parawan wracałam bez.Chciałam wracać do pensjonatu,ale koleżanka powiedziała że mogę opalać się topless bo i tak wszyscy widzieli moje cycki i na dodatek wszystko nagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś poszłam razem z męŻem i bratankiem do takiego zamku grozy. Tego dnia miałam na sobie bluzkę zapinaną na guziki i nie ubrałam stanika. :P Efekty były naprawdę warte ceny. Byłam przerażona, a mój bratanek jeszcze bardziej. W pewnym momencie tak się wystraszył, że chciał zawrócić i uciec, a ja chciałam go złapać. Szarpnal mnie za bluzkę i wszystkie guziki rozpiely się, a moje piersi wyskoczyly na zewnątrz :D Dobrze, że wpuszczano pojedyncze grupy i byliśmy przy tym tylko my. Jednak ekipa, która w tym zamku straszyła napatrzyla się. Kiedy wychodziliśmy, a ja p próbowałam zakryć piersi, jeden z nich (to był taki wąski korytarz, gdzie ze ścian wystawaly trupie ręce i kilka należało do ekipy straszacej, typu łapali przechodzących z nienacka za ramię lub nogę) pokazał kciuk w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi doczekam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Przy opalaniu mam czesto jak opalam plecy, leżę na brzuchu. Jak się podnoszę to mam przekrzywiony cyckonosz i wyłażą mi skubane :p Ale nie jest to dla mnie jakis problem, mozna je szybko wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi nie daj się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoewa
Remontowalismy dom była ekipa murarska poszłam na podworko żeby umyc okna w dostawionej czesci domu zabrałam drabine,po paru minutach chciałam ją przestawic aby umyc kolejne okno przy schodzeniu zaczepiłam sie o wystajace gwozdzie efekt zerwana bluzka wisiała na gorze a ja plackiem na dole ,zanim zorientowałam sie i doszłam do siebie ze bluzka tez jest u gory a byłam bez biustonosza połowa ekipy była obok mnie nie było sensu sie zasłaniac zrobiłam dobra mine do złej gry chwile porozmawiałam z majstrem i powolnym krokiem poszłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wpadłem na piersi i to całkiem przypadkiem Ona sobie leżała a ja się położyłem obok. :D akurat jej mąż był w pracy same przypadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi wiem że tu zaglądasz ")))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi wiem że tu zaglądasz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
Owszem zaglądam ,zdjec nie wysle teraz moze za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
Nie chce byc pierwsza ,poczekam aż inne kobietki wyslą swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie teraz ale będę cierpliwie czekał:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Km81 napisz cos wiecej lub wysli fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi ..jestem pewien że masz super piersi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuś się Wifi :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busko
Kiedys pokazałam biust kuzynowi jest o 15 lat młodszy ja byłam po 30tce był wniebowziety do konca dnia nic nie gadał a jest wielkim gadułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłbym wniebowzięty :)))))) zrobiłaś to przypadkiem czy uległaś jego prośbom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busko
Uległam prosbą ,prosił i wymyslał rozne dziwne sytuacje zawsze wiedziałam ze chodzi mu tylko o to ,opisywał aktorki i piosenkarki jak wygladają, wiec z zaskoczenia miał prezent widac było ze nie spodziewał sie tego i to w jego pokoju gdy ogladał jakis film z tej tematyki na tablecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłaś mu pokaz czy tylko tak przelotnie?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busko
Swoje zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×