Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

wpadki z piersiami

Polecane posty

Gość wifi0
Tylkoewa bywasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obka
Wypadły mi piersi na przyjeciu urodzinowym mojego meża ,byli tylko jego koledzy z pracy ,byli bardzo podnieceni bo zzanim sie ubrałam to potrwało to chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktoras z pan ma ochotę pochwalić sie swoimi skarbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zobaczę te wasze skarby "on_37@interia.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obka
Kazda z nas miała podobne przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo mile i uspokajajace. Widok cyckow zawsze poprawia mi humor i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się i otwarłam tak dużo listonoszowi,podpisałam odbiory na korytarzu a ten stał jak naćpany.Poszłam dalej opalać się na balkon,po kilku minutach zorientowałam się że wyszłam bez stanika.Teraz ze wstydu nie otwieram mu wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirka
Na weselu mojego kuzyna tanczyłam z mocno pijanym starszym gosciem prawie mnie podeptał w pewnym momencie gdy robił mi obrot w tancu chwycił zamiast za reke moją sukienke i niestety zerwał ja Byłam bez stanika wiec piersi było widac widzieli to wszyscy moj mąż synowie i reazta gosci poszłam do łazienki tam z pomocą personelu naprawiłam sukienke Gdy wracałam na sale dostałam oklaski od wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam kiedys zdziwiona ze faceci sie usmiechaja i gapia na mnie, okazalo sie ze mi cycek wypadl z miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe piszą niektóre ze nie zauważyły ze im wypadł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska tp
Opalałam sie toples w ustronnym i odludnym miejscu chodziłam tam dosyc czesto przez kllka lat kilka dni temu dowiedziałam sie ze przez cały ten czas nie byłam tam sama Podgladali mnie koledzy starszego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska to koledzy syna mieli ładne widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi bywasz tutaj jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadek zaliczyłam kilka ostatnio w gdy byłam z rodziną w gospodarstwie agroturystycznym w gorach Wychodziłam z pod prysznica patrze a tam mysz wybieglam z lazienki blyskawicznie a tutaj w przedpokoju moji synowie mlodszy z wrażenia upuscił telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady c
Jestem bardzo porywcza i nerwowa podobnie moj mąz bardzo czesto w naszym zwiazku dochodzi do rekoczynow Pewnego razu w domu zdenerwowało mnie jak opowiadał o swojej znajomej z pracy wiec dostał z ''liscia''pare razy pochwili ja dostałam ''serie''podczas bijatyki zadzwonił domofon był to servisant tv kablowej bez chwili zastanowienia wybiegłam do niego byłam troche oszołomiona Facet patrzy na mnie i patrzy wtedy zorientowałam sie że moj mąż zerwał ze mnie ubranie zaprosiłam go do domu postanowiłam ze na złosc mojemu nie bede sie ubierac Umalowałam sie i byłam z nim ''toples''do konca naprawy okoła jednej godziny Meża to tym bardziej denerwowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady c to z ciebie prawdziwa wojowniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby za fantazje płacili to byłabyś milionerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra dorota
Przyszła do mnie przyjaciołka prowadzaca butik z ubraniami i bielizną w naszym miasteczku poszłyśmy do takiego mojego małego pokoju przyniosła troche bieliizny dla mnie Rozebrałam sie i zaczełam to po kolei przymiezac W domu nikogo nie było maż w pracy a syn w szkole W pewnym momencie jak stałam wyszłam z tego pokoju bo usłyszałam dziwny dzwiek w kuchni i byłam przekonana że to jest kot no i w kuchni moj syn z dwoma kolegami Byłam w samych stringach ,glupia sytuacja chciałam jednak nie panikować i wyjśc w miare z twarzą a tego wiec dłońmi zasłoniłam piersi i zamieniłam kilka zdań z synem pytajac go miedzy innymi dlaczego o tej godzinie jest w domu ? Syn jak i jego koledzy zaczeli sie tłumaczyć po około 3 min wyszłam powoli z kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bra dorota to sie młodzi zdrowo podniecili? W jakim wieku byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra dorota
Byli zaskoczeni ja też z resztą, syn mi kiedyś powiedział że tym kolegą bardzo sie podobałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A biust masz duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra dorota
Owszem mam duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Jak zwykle 99% opowieści fantastów i onanistów :) Jeszcze zabarwione kazirodczymi zjazdami (sporo tych synów, drogie "matki" ;) ), czyli ogólnie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:49 Sytuacje w życiu są rozne, widzę jednak po twojej wypowiedzi ze jesteś stałym bywalcem na tym forum ,- ja tylko czasami tutaj zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Nie wiem, co ma do rzeczy, czy zaglądasz czasami, czy często :) Przejrzałam ostatnią stronę tego tematu, wszystkie posty dotyczą synów i ich kolegów i są fantazjami ze skrzywieniem, ot i tyle :) Miłego czytania i oczywiście przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×