Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

wpadki z piersiami

Polecane posty

Gość wifi0
ok zaraz wysle właśnie zrobilam zdjęcie. Będzie za 2 minuty tylko bez krytykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi jaka ty piękna jesteś:)))))) aż dech zapiera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
dzięki :-) wiem, że odważne zdjęcia najbardziej się podobają a i męża mam superr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi0
Zadnych fotek nie wstawiałam tutaj ktos podszywa sie ! Prawdoppdobnie jakis samotny erotoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi ale poważnie to zdjęcie jest extra... szkoda ,że nie widać tych piersi , które wykarmiły 3 dzieci . No ale ciało masz super:)))) Mi się podoba:))))) extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę pokaż więcej tych odważnych ujęć:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi ale masz przystojnego męza... gdzie go poznałaś ? ma kolegów?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarz ma też taką hmmm.....atrakcyjną .... pociągającą...... marzenia:)))))......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonimowa ona wczoraj Już gorzej dobranego stanika chyba nie masz, co? Tragedia... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscoma
Kilka dni temu byłam wraz z wnukami nad wodą dzika plaza plytka woda do około metra i brak innych plazowiczow dzieci wyszły z auta zabrały swoje przybory pływackie ja weszłam do vana aby sie przebrac w stroj kapielowy auto ma ciemne szyby z tyłu ,nagle krzyk ''babcia szybko bo pies!!!" bez chwili namysłu wybiegłam z samochodu i faktycznie duzy pies warczał na dzieci stały pare krokow od auta wtedy zorientowałam sie ze jestem tylko w majtkach ,pies ujadał po chwili zabrałam dzieci i odjechałam Zatrzymałam sie w polach i tam juz w obecnosci wnukow dokonczyłam sie przebierac ,nie było sensu sie zasłaniac i tak prawie wszystko widzieli Wczoraj starszy z nich dopytywał mnie o rozmiar biustonosza i pytał o inne sprawy zwiazane z tą tematyką ,powiedział ze nie ma o tym gkim porozmawiac ,domysliłam sie ze zwiazane jest to z tamtym wydarzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domatorkagosia
Podczas ubiegłorocznych żniw ,pomagałam w naszym gospodarstwie przy układaniu słomy było brudno i duszno poszłam do domu zdjąc bielizne zostałam w przewiewnej starej znoszonej sukience na ramiaczkach byłam na gorze i odbierałam słome w pewnej chwili rozerwała mi sie ta sukienka Zwiazałam ja jak spodniczke i czekałam az wszyscy odejda był taki moment i wybiegłam ze stodoły i tutaj jak na złosc faceci wychodzili z garazu cztery osoby w tym zienc i sostrzeniec W amoku zaczełam biec niestety mam duze piersi i wiadomo,przydeptałam sobie tą spodniczke i zostałam w stroju ewy w panice wpadłam do wykopu pod fundament i tutaj sie działo ja naga a oni mnie wyciagaja ,przy wyciaganiu mnie rece miałam wszedzie nie wiem czyje Mieszkajac i pracujac na wsi kobieta z duzymi piersiami nie ma lekko,kobiety wiedza o czym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05 litra
Domatorka napisz cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
Kilka lat wstecz gdy wracałam pieszo z pracy podbiegl do mnie jakis zboczeniec i zerwał ze mnie bluzke i biustonosz rece miałam zajete niosac zakupy do klatki schodowej miałam kilkaset metrow Przy mojm zrxowatym szczesciu zobaczyli mnie wtedy chyba wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Do km81 miałas inne podobne historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79aneta
Ja sobie oblałam bluzke kompotem abyło to na sylwestrze u znajomych poszłam do łazienki aby ja przeprac nie miałam stanika a tutaj wchodzi moj syn po fajerwerki bo tam miał je schowane miał wtedy 16 lat Powiedziałam aby je zabrał zasłaniac sie nie było sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1smerf
Renia81 fajna babeczka z ciebie ,bywasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia81
Kilka dni temu w pracy nachyliłam sie aby siegnac po rydze papieru w pomieszczeniu był młody kierowca ,byłam bez biustonosza miałam dopasowaną bluzke z dużym dekolem i tutaj upss piersi wyszły Widziałam ten błysk w o oczach u niegi i lekkie zakłopotanie Niebyło co już ukrywac wiec dostojnie i powoli przy nim doprowadziłam sie do porządku Mam duży biust wiec chwile to trwało Chłopak zaczynał sie jąkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
renia81 zagladasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia81
Owszem czasami zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychologamator
Renia jak wygkadała pierwsza rozmowa z synami po tym jak cie zobaczyli podczas wyborow mis mokrego podkoszulka? Czy teraz w jakis sposob wracacie dotego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masowałam sobie piersi kiedy za oknem chodzili robotnicy po rusztowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05 litra
A ci robotnicy widzieli ze masujesz sobie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05 litra dziś A ci robotnicy widzieli ze masujesz sobie piersi? Cały czas patrzyli rozmarzonym wzrokiem, w stronę moich okien, spadając na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie żyją spadli z rusztowania to moja winaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska76
Ja niestety msm małe wiec nawet gdybym chodziła toples nikt by sie nie zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Małe też są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Jakis erotoman zerwał mi biustonosz na plaży w bułgarii ,uciekl z nim widzieli to synowie ,nie miałam czym sie zakryc i tak wracałam do hotelu ,mam duzy biust wiec powodowało to spore zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×