Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

wpadki z piersiami

Polecane posty

Gość facetzz
Moja partnerka tez brała udział w wyborach miss mokrego i nie widze w tym nic złegi ,jestesmy nadal razem mamy dziecko wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak bylam niedawno w sanatorium to dałam.sobie wymasować biust przez starego dziadka. Było przyjemnie, ale teraz jak o tym myślę to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu głownie jedna osoba pisze ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach mieszkałam w mieszkaniu studenckim z 6 osobami, w tym 3 chłopakami. Po zakończonej sesji letniej zostałam na mieszkaniu sama z jednym z nich. Wróciłam pijana nad ranem, a kolejnego dnia miałam wracać do domu. Rano wstałam nieprzytomna, a tu trzeba na pociąg się zbierać. Kolega pomógł mi się wtedy wykąpać, umył mi wtedy plecy i piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
W gabinecje lekarskim podczas badania otwarły sie drzwi i pare osob zobaczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetzz
Fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoferk
Moja paradowała toples na plazy mlodziaki byly podniecone co bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwowskilew
Lubie jak partnerka kusi innych strojem lub zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi mi wyszly na zdjeciu z prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochyliłam się i jedna pierś wpadła mi do urny wyborczej - głosowałam wtedy na Komoroskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah zamiast piersi mamy tutaj jaja w tym temacie xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi mi pękły niczym balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesiłam sie na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urosła mi trzecia pierś ale ją wycisnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast "przejscie dla pieszych"przeczytalam "przejscie dla piersi". No i poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainiulka
Śpieszyłam się do pracy i z tego pośpiechu zostawiłam piersi w autobusie :( Nie odnalazły się do tej pory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmażyłam sobie piersi a mężowi ugotowałam jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację że opalałam się topless w ogrodzie i odwiedzili nas teściowie i szwagierka przyszli tak znienacka że nie było sęsu się zasłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska76
Na plazy jakis młody chłopak zerwał mi biustonosz i uciekł z nim nie wiem o co mu dokładnie chodziło dla mnie było to krepujace byłam z synami i tesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
Koleżanka dała mi do opieki swojego 2 letniego synka . Gdy zmmieniałam mu pieluchę zauważyłam ze ma wzwód . Jego penis miał około 6 do 7 cm ale był sztywny . Zdjęłam rajstopy i majtki i usiadłam na niego . To było niecodzienne doznanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć Marzena ty J. E. B. A. N. Y. pedofilu takie komentarze to powinno sie zglaszac na policje, a jak chcialas/es byc smieszna to ci sie w ogole nie udalo bo z takich rzeczy sie w ogole nie da smiac a tylko chorych psychicznie moze to smieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa00
Podczas pobytu w gospodarstwie agroturystycznym ,byłam podgladana przez syna własciciela ,nie ukrywam czerpałam z tego przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudabaska
W trakcje remontu naszego domu zwracał na mnie uwage jeden z pomocnikow młody niski (około 155)i nie smiały chłopak Wodził za mną wzrokiem cały czas był blisko mnie ekipa pracowała srednio po 12godzin a jemu spotkania ze mna trafiały sie co chwila zawsze był blisko,wiadomo nie był to przypadek Rozliczyłam sie z jego szefem on zostawił jeszcze dwoje pracownikow do poprawy ogrodzenia i wycinki kilku drzew owocowych, wtedy postanowiłam ze cos wymysle ,ubrałam sie lekko wyzywajaco podkreslajac tyłek i piersi i poszłam do nich,ten drugi powiedział ze wyjdzie dzisiaj wczesniej bo ma sprawe do załatwienia w urzedzie ,wiec zostalismy sami rozmawiałam z nim o pracy i 'przypadkowo''nachylałam sie lub wypinałam,niestety był bardzo niesmiały ,czułam jednoczesnie ze mam nad nim kontrole Pomagałam mu troche znoszacmale gałezie na ognisko jedna z tych gałezi lekko mnie zraniła wiec poszlam do domu zobaczyc to w domu zorientowałam sie ze miałam tam przy nim podwinietą z tyłu kiecke a tego nie zrobiłam celowo pod spodem były tylko stringi domu nie zamykałam na klucz za chwile miałam zamiar tam wrocic poszlam do łazienki obmyc ta rane i tutaj szok patrze a on w drzwiach łazienik i pyta czy wszystko ok ja bez stanika odparlam ze tak nie było sensu sie zasłaniac patrzył tak przez chwile i wyszedł Był bardzo podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia81
Po awanturze z mojm meżem postanowiłam pojechac do swojej najlepszej przyjaciolki mieszkajacej około 70 km od mojego domu Po dlugiej rozmowie i wylaniu wszystkich zali postanowiłysmy wyskoczyc na impreze ,miało to byc otwarcie a raczej wznowienie klubu tanecznego i dyskoteki tam była zmiana własciciela lokalu Kiedys byłam juz w tym klubie,przec wyjsciem wypiłysmy pare drinkow zadzwoniłam do synow aby sie upewnic czy wszysko jest oki ,oboje powiedzieli ze sa razem na i wraz z kolegami zaczynaja robic grila wiec byłam spokojna o nich Na tym otwarciu wypiłam jeszcze piwo ,bylo naprawde fajnie W programie były wybory miss mokrego podkoszulka ,no ale ja ...mam juz trzydziesc***are lat wiec nie brałam tego oczywiscie pod uwage ,gdy sie zaczynało i prowadzacy namawiał kobiety do startowania moja przyjaciolka powiedziała mi ze nie mam czego sie wstydzic ze zawsze jestem taką szarą myszką wiec postanowiłam ze dzisiaj zaszaleje ,nie miałam oczywiscie stroju ale oni dawali podkoszulki dla chetnych wiec zgłosiłam sie Było osiem dziewczyn przebrałam sie zdjełam stanik i wyszłam na scene bylo naprawde ok,jako jedyna byłam w krotkiej białej spodniczce pozostałe były na tą impreze bardziej przygotowane ,t shirt był raczej obcisły Pozniej polewanie wodą i wiadomo ku mojemu zdziwieniu znalazłam sie na trzecim miejscu ,odebrałam nagrode i bocznymi schodkami zeszłam ze sceny ,nie miałam t sheru wtedy na sobie i chciałam szybko znalesc przyjaciolke aby odebrac od niej moje ubranie i tutaj doznałam szoku przy schodach widze mojch synow oszukali mnie i pojechali tez na ta impreze ,odebrało mi mowe wraz z nimi byli tez ich koledzy prawie wszystkich znam osobiscie To byłanajgorsza chwila w mojm zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7gosc
To sobie synowi popatrzeli ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
Domyslam sie ze synowie są dorastajacymi nastolatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
Jak z tego wybrnełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia81
A czy da sie z takiej sytuacji jakos wybrnąc? Najlepszym wyjsciem była obrona przez atak,lecz niewiele mi to dało ,prawdopodobienstwo ze zobaczy mnie tam ktos znajomy wynosiło 0% a jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
Kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia81
W czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×