Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość gośćUla
Hej laski gdzie sie podziewacie.Ja wczoraj bylam na 2 treningach na basenie by karnet nie przepadl i dal rade bo brzuch mi nie bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Jestem i zaglądam często :) u mnie ok, trzymam się planów żywieniowych i dalej nie ćwiczę, podziwiam za chęci :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie dalej dietetyczne. Pokochałam keto sushi wiec na lunch sushi a na obiad schabowy z wczoraj. Śniadanie to muffiny z kawą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej , codziennie chodze na basen,zobaczymy czy uda sie zrealizować plan.:-) pozdrawiam :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Hej dziewczyny u mnie też Oki dzisiaj robiłam bułki otrębowe z mikrofali fajny zamienił chleba a jak tam u was lecą kilogramy ?ja wam powiem w poniedziałek bo dopiero będę się ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igor pewnie tego nie przeczytasz, ale przestań spamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej dziewczyny :-) dietę nadal stosuje ....jezeli chodzi o kg to nic nie spadlo ale tez nie przytylam co u mnie to sukces bo moment kg leca do góry.Dzisiaj ide na basen a potem 3 dni wolnego bedzie od basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gfddgjjkn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdsdfghjoookjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fghnbcdddyuu hbbgvvcddfghiooooknbvccccccddddddddddddfffffffghbvccghjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popycham popycham popycham :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham pcham i niccccccc :-[! :-[ :-[ :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
U mnie na razie stabilizacja, więc się nie ważę. Dzisiaj w menu żeberka i ryż z kalafiora z dodatkami. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w menu żeberka z wczoraj i omlet z polewa czekoladowa. Zaczynam eksperymentować i tworzyć własne kompozycje :) niestety opuściłam się z wodą. Dzisiaj musze nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanakarla
Bardzo polecam Wam http://www.igortreneronline.pl/ dzięki niemu udało mi sie stworzyć idealna siebie. Ty też mozesz sie tego podjąć, pamietaj, że podstawa to dobry trener :)  dodatkowo organizuje On konkurs, w którym za najlepsza przemianę możesz wygrać aż 10 000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Cześć. Nie było mnie cały weekend do tego doszła angina. Trzymam się diety ale pije tez domowe specyfiki które zakładają niedozwolone składki no herbata z sokiem malinowym... chce wyjść z choroby i znowu dietowac. A jak u was? Po sylwestra pewnie będzie większy ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Nati ja tez przeziebiona ,kuruje sie ,walcze z kg.Zobaczmy jak to będzie...chcialabym chociaz kilka kg schudnac a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
To ja Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula nie wiem co Ci doradzić. Może jakieś badania skoro jesteś na diecie a waga ani drgnie. Ja dalej chora. Dzisiaj weszłam na wagę pierwszy raz odkąd zaczęłam stabilizację po ostatnim ważeniu i schudłam 0.5kg a jadłam dużo, ale tylko dozwolone produkty. W związku z chorobą mniej jem, wiec porzucam stabilizację, bo bez sensu i wracam do walki z moja druga połówka kg. Dziś keto bułki z avocado serem i masłem, obiad zapiekanki z cukinia z mięsem mielony serem i dodatkami no i rosół. Plus migdaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej dziewczyny gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Kupilam pilke dużą do cwiczen fajna sprawa.Cwiczylyscie kiedys z pilka? Takie zdaje sie latwe cwiczenia a miesnie bola juz w trakcie cwiczen( znalazlam na internecie).Nie jest latwo ale nie poddaje sie.Co do wyników to moja lek.mowi ze hormony tarczycy w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka piłkę miałam w ciąży do siedzenia przy stole i woził ja na każdą imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzisiaj na wadze 82.1kg juz prawie 20kg mniej :) ale ten leci. U mnie w menu żeberka w kapuscie i rosół. Mam sporo jajek od teściowej to coś wymysle z jajkami na śniadanie, a na razie popijam kawę ze śmietanka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej Nati :-) fajna ta pilka ,posiedzieć mozna ,pobujac sie i poćwiczyć :-) :-) :-) :-) Wczoraj bylam na cw.basenowych i dzisiaj ide,trzeba korzystać dopóki brzuch nie boli :-[:-) :-) :-) :-) narazie nastala jakas faza bezbolowa ,od bardzo dawna takiej nie bylo.Menu modyfikuje wprowadzilam grejfruty ,nie wiem czy to grejpfruty pomogly ale wczesniej dobrze mi szlo odchudzanie.Chwilowp lekow nie biore od ukl. Pokarmowego to moge jesc.Zauwazylam ze te leki to czy biore czy nie to i tak boli.Nie zalezy od brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Nati :-) gratuluję wyniku! :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryysiaa
Ja wzięłam się za siebie 2 miesiące temu bo mi w końcu lekarz przemówił do rozumu. Bardzo wysoki cholesterol, palenie, "delikatna" nadwaga no i w rodzinie zdarzały się zawały, więc ja też mam spore ryzyko. Jako pierwsze czynniki do zmiany wybrałam cholesterol i nadwagę. Regularnie maszeruje na bieżni, do tego obcięłam kalorie, mniej smażonych potraw jem no i oczywiście cukry proste też staram się omijać. Do tego biorę Cardioslim. Póki co idzie nieźle. Po miesiącu robiłam badania kontrolne cholesterolu i już prawie był w normie, zobaczymy co będzie w tym miesiącu. Na wadze -7,5 kg więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×