Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość gość
Jgvghnjkko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć to trzeba obie rozplanować posiłki to raz. Dwa to to że muszą one być odpowiednio przeliczone żeby na każdy dzień przypadało tyle samo kalorii. I standardowo ćwiczymy nawet 1 godzinkę dziennie. Ze swojej strony polecam stronę http://dieta-lux.pl/54203 W kilka minut po podaniu wagi wieku itp ułożyłam sobie diete dzięki której schudłam 9 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to reklama, ale nie zgadzam się ze trzeba mieć codziennie taka sama kalorycznosc. Coraz częściej przyjmuje się bilans tygodniowy i ludzie chudnac pięknie. Co do ćwiczeń to nie każdy ma siłę i chęć do conajmniej godziny dziennie. Plany żywieniowe są indywidualne, a nie jedz to i to i ćwicz tyle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta osoba z reklamy nie wie co pisze nawet ,to chyba nic nie jadla to schudla 9 kg w miesiac,a swoja droga to bardzo niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej, u mnie sniadanko: 2wafle ryzowe posmarowane serkiem almette i pól papryki czerwonej.Na drugie sniadanie : 2wafle ryzowe z kubkiem zwyklego kefiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula a jaką dietę stosujesz? U mnie śniadanie: omlet 3 jajka 2 plastry boczku i dwa sera żółtego na maśle. Mam takiego lenia, że nie wiem co na obiad, coś wymyślę, mam pełną lodówkę, albo przekąskami dobiję do kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Nati zadnej konkretnej diety nie stosuję.....mam jesc lekkostrawne posilki ze wzgledu na jelita a tak to staram sie jesc warzywa.A wychodzi roznie.Nie jem chleba oprocz wasy.Unikam slodyczy , nie slodze niczego,staram sie jesc co 3 godz.male porcje.NAJCZESCIEJ JEM BIALKO Z WARZYWAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
cześć dziewczyny:) Nati, ogromne gratulacje. U mnie sporo stresu, co zdecydowanie nie sprzyja diecie:( Ale idę do przodu, wzloty i upadki mi towarzyszą. Staram się jeść według zasad diety Dukana ale metodą stopniowania. Męczy mnie jednak ogromne uczulenie i obawiam się, że taka podaż białka mi nie pomaga:( Nati, niedługo będę zazdrościć Ci wagi, bo jak nic przegonisz mnie. Nie wiem nawet ile ważę, ale jakieś 66 z hakiem. Jutro się zważę. Rzadziej piszę, mam strasznie kiepski sygnał internetu. Alla, Ty koniecznie zmień swoją dietę, mam wrażenie, ze nie sprawia Ci przyjemności.Pozdrawiam Was dziewczyny, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka zgadzam się, dieta musi sprawiać przyjemność. A jak nie przyjemność to chociaż zadowolenie. Trzymam kciuki żeby stres minął. Wczoraj dowiedziałam się od uczennicy ze żeby mieć mniej stresu kobieta powinna wypowiadać conajmniej 3000 słów dziennie, ludzie rozgadani są mniej zestresowani ;) u mnie na śniadanie omlet z boczkiem i serem żółtym na maśle z majo. A obiad fritata ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Beatko zmieniłam staram się jeść produkty o niskim indeksie do 50 dzisiaj śniadanie 3 kromki chleba z jajkiem pomidorem i serem żółtym obiad miska szpinaku na ciepło kolacja kasza pęczak bo ma bardzo niski indeks z pesto i oliwkami w między czasie dwa jabłka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
ale się zawiesza... u mnie dzień jak zwykle, dietetycznie poprawnie, wysiłek fizyczny leży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ffbbbhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgfdbjjojhgzz s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XdfghgghjhhhgdAcghhvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na śniadanie boczek z jajkami i serkiem. A obiad zaraz poszukam przepisów i idę do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 20 kg w 2 miesiace?? wow!!! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups 3 sorki, ale to i tak pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej , wczoraj bylam na basenie , fajnie bylo bo w grupie fajniej sie cwiczy.....chodze tez masaże ,prady i laser na kregoslup.Masazysta zobaczyl mój wynik i powiedzial ze bron boże nie biegac ,nie skakac na skakance ,zostaja cw.na macie i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Nati gratuluję wyniku , :-) u mnie stoi w miejscu i ani drgnie.Nie wieem co juz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ula, coś widać jest nie tak. Musisz przeanalizować, kiedy waga szła w dół:( Alla i jak się czujesz po zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Ja na razie pożegnałamm się z wagą bo jestem tuż przed okresem, wiec nie ma co. U mnie dziś dzień słodki, kupiłam mleczko kokosowe i chce je wykorzystać. Wiec śniadanie muffiny, obiad nalesniki Bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Natka, jak robisz naleśniki Bounty? Domyślam się, że bazą jest mleko kokosowe, pewnie z mąką kokosową. A nadzienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
A dziękuję lepiej w sumie stwierdzam że nie mogę jeść jajek dzisiaj zjadłam kanapkę z chlebem o obniżonym ig i jakiem ugotowanym i żołądek mnie bolał tak dziwnie się czuje moz3 podpowiecie co to może być? A jak u was ? Niedługo idę na rezonans zobaczymy co tam się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żołądek nie bolał cię od jajek tylko chleba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Alla przecież wcześniej z tego co czytałam to jadłas sporo jaj i ciebie nie bolał. Chociaz wydaje mi sie ze wspominalas cos o bolu kiedyś, ale uwazam ze za duzo jadlas ogolnie. Prawie 2 razy tyle co ja. Nie obrazaj sie, prosilas o pomysly co to moze byc. Nie wiem jaki to chleb był może jakiś składnik z niego. Jak byłaś w ketozie to przy jedzeniu dań weglowodanowych z powrotem na początku zmiany możesz się źle czuć. Ja jak raz oszukałam z pizza to strasznie mnie bolało. Juz nie oszukuje ;) trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Cześć! Nie mówiłam tego wcześniej, ale prawdopodobnie nic nie schudnę na nasze ważenie ;) otóż jestem już 3.5 miesiąca na diecie, wg badań co 3-4 miesiące powinno się robić przerwy czyli podnieść kaloryczność (u mnie do 1980kcal, czyli 1900-2000) na parę tygodni. Jest to kaloryczność utrzymywania wagi. Niech chwilę się przyzwyczai organizm do nowej wagi i potem go znowu zaatakuję. Nie ważę się na razie, jem więcej posiłków, powoli zwiększałam kaloryczność i teraz jem ok. 1800kcal. No zobaczę co mi to da, ale przed świętami chcę zaczynać znowu atak na mój organizm. Stosuję się dalej 100% do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
No co Ty nie gniewam się tak u mnie przez całe życie było dużo jajek a po siecie dukana mam odrzut do jajek serkiem wiejskich białych chleba bym nie wynika bo jem z himmusem i jest ok dziś kupiłam żytni 100% bez drożdży tylko nie wiem jaki ma Index glikemiczny muszę gdzieś poszukać miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×