Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość gość
Ja dziś postnie :) Rybka upieczona w rękawie i warzywa. Wszystko razem na patelnię teflonową i posypałam serkiem piórko (odtłuszczonym). Rano jajko i 1/2 avocado, póżniej serek wiejski z otrębami. Teraz kisiel posłodzony erytrolem. Zaraz pędzę na ćwiczenia, a wieczorkiem zjem dukanowe naleśniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
wyżej to ja:) za szybko zatwierdziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Ula ile już schudłam Ty na dukanie jesteś u mnie dziś pumpernikiel z piersią z kurczaka i pomidorem obiad fasaloka pi bretońsku ale z kurczakiem kolacja to samo myślałam że fasola ma wysoki Index glikemiczny ale okazało się że niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Alla ja nie jestem na dukanie, szukam niskokalorycznych dań i deserow.A wlasnie dziewczyny pisaly o serniku ,wiec popatrzylam na przepis i stwierdzilam ze jest niskokaloryczny ,wiec mam zamiar zrobic .Jak zrobie to napisze czy mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej :-) witam przy kawce .U mnie na sniadanie : piers z kurczaka z surowka z marchewki, na drugie 2 kiwi, na obiad omlet z jajek i cukinii , na podwieczorek serek naturalny homogenizowany, na kolacje nie wiem.:-) Ide dzisiaj na basen,dosyc późno bo po 20 tej dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Na kolacje zrobie sobie brokula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Gdzie wy dziewczyny? Alla pisalam swoja historię na pieprzedniej stronie.Jak masz ochote to przeczytaj .Tam napisalam ile schudlam i w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Cześć Ula:) Ja jak zwykle pojawiam się wieczorem, bo w pracy nie mam dostępu do internetu. Na smartfonie nie ładuje mi się nasz topic, a w ogóle to i tak nie mam czasu w pracy. Ja dzisiaj warzywka i białko. Przydałoby się coś ugotować, ale nie bardzo mam chęć na wieczorne szaleństwa w kuchni. Dziś zjadłam makrelę, rybę po grecku, serek ziarnisty, warzywa z patelni i 2 parówki z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkapuszka
Chętnie się dołączę. My staramy się o maluszka, i musze schudnąć dużo :) Czy któraś z Was jest pod opieką dietetyka?? Czy same ustalacie sobie dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej , :-) witaj malutka puszka :-) ja nie korzystam z dietetyka inne dziewczyny chyba tez nie .A ty juz sie kiedys odchudzalas czy to pierwszy raz? Ile wazysz? I jaka diete chcesz zastosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
U mnie dzis na sniadanko 2 jajka i pól papryki,na drugie 2 banany (wiem wiem musze zmienic na inne owoce np.grejfruty)-musze nad tym popracowac.Na obiad zupka barszcz ukraiński .Na razie to na tyle a jeszcze bede robic zaraz sernik na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej zrobilam sernik na zimno ,dodalam na gore owoce oczywiscie nie ma tam grama cukru dosypanego.Owoce tez bez cukru,mrozone byly.Wyglada apetycznie,chlodzi sie a ja czekam by sprobowac.:-) :-) :-) :-) :-)Dla moich łasuchów zrobilam inna wersje ,z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Pycha ten serniczek wyszedl ,nie slodki ,i nie kwaśny.:-) :-) :-) :-) zjadlam nawet spory kawalek w ramach podwieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Chyba sama zostalam ma polu bitwy , :-[:-[:-[:-[ nikt nie chce pisac :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ula, jak chcesz, to chodź do nas na dukan 2017. Albo jak wolisz ja tu béde zaglądać. Ale u nas na dukanie jest gwarno i wesoło, choć tez niektórzy znikają bez słowa. Zapraszam serdecznie. Ja tu codziennie zaglądam bo wiem, ze piszesz. Jakobina się nie odzywa. Jakobina, egzaminy, czy grzeszysz? Witam nowá koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ula, na dukanie napisalam ci przepis na nalesniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Betka dzieki za przepis.Z checia bym przeszla do Was na Dukan tylko ze ja nie jestem na dukanie.Tylko Wam bede tam zawadzac.Jestescie naprawde fajną paczka Dukana :-) :-) :-) :-) :-) :-) milo sie Was czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ula, co Ty mówisz? jestes na diecie i jestes aktywna. To tak jak my:) Potrzebujesz wsparcia tak jak my:D co to za róznica dukan, czy nie? Jak rezygnowalam z typowego dukana, Maja mi napisala, ze to nie ma znaczenia, dieta to dieta. I ja Ci to powtarzam:) Pisz z nami, juz tam Krynia Cie przytulila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula forum rzeczywiście jest sztucznym podtrzymaniem może warto go zmienić. Betka ja dołączę do was. Ula powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Natka, Wszystkiego najlepszego, szczęśliwego rozwiązania:) Może kiedyś jeszcze będziemy mogły rozmawiać :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Dawno mnie tu nie było. Taki krótki wpis co u mnie. Schudłam do 82kg i udało mi się zajść w drugą ciążę, co ciekawe to zawsze jak dobijam do 80 do bach ciąża ;) (zawsze, czyli drugi raz ;)). Byłam na diecie keto, niestety silne mdłości i ogólne złe samopoczucie spowodowały, że jedyne co mogłam jeść do kanapki z masłem i serem, ewentualnie z pomidorem i to co dwie godziny, również w nocy :/ jedząc co innego lądowałam w toalecie. No i do 24tygodnia ciąży ważyłam już 97,4kg. Mdłości przeszły koło 17tc, ale dalej nie mogłam jeść tłusto. Jednak jak spojrzałam na swoją wagę, wystraszyłam się, że przekroczę 104kg cZyli tyle co przed dietą. Więc z błogosławieństwem lekarza wróciłam na dietę, oczywiście nie tak restrykcyjną, bo jem ok. 1800-2000kcal, ale bardzo ograniczam węgle i nie jem chleba, ziemniaków, piję tylko wodę i co się stało? Mamy 32tc i moja waga to 95,1kg. Schudłam, lekarz zadowolony, wyniki się polepszyły, a ja już nie jestem opuchnięta. Planuję do porodu iść z wagą 95kg i zaraz po od razu kontynuować dietę, ale trochę obniżę kaloryczność. Oczywiście czytam ile mogę na temat diety niskowęglowodanowej, keto w czasie karmienia i wiem, że będę musiała jeść koło 50g węglowodanów, tak jak teraz w ciąży :) także na początku września wracam jako odchudzająca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było. Taki krótki wpis co u mnie. Schudłam do 82kg i udało mi się zajść w drugą ciążę, co ciekawe to zawsze jak dobijam do 80 do bach ciąża ;) (zawsze, czyli drugi raz ;)). Byłam na diecie keto, niestety silne mdłości i ogólne złe samopoczucie spowodowały, że jedyne co mogłam jeść do kanapki z masłem i serem, ewentualnie z pomidorem i to co dwie godziny, również w nocy :/ jedząc co innego lądowałam w toalecie. No i do 24tygodnia ciąży ważyłam już 97,4kg. Mdłości przeszły koło 17tc, ale dalej nie mogłam jeść tłusto. Jednak jak spojrzałam na swoją wagę, wystraszyłam się, że przekroczę 104kg cZyli tyle co przed dietą. Więc z błogosławieństwem lekarza wróciłam na dietę, oczywiście nie tak restrykcyjną, bo jem ok. 1800-2000kcal, ale bardzo ograniczam węgle i nie jem chleba, ziemniaków, piję tylko wodę i co się stało? Mamy 32tc i moja waga to 95,1kg. Schudłam, lekarz zadowolony, wyniki się polepszyły, a ja już nie jestem opuchnięta. Planuję do porodu iść z wagą 95kg i zaraz po od razu kontynuować dietę, ale trochę obniżę kaloryczność. Oczywiście czytam ile mogę na temat diety niskowęglowodanowej, keto w czasie karmienia i wiem, że będę musiała jeść koło 50g węglowodanów, tak jak teraz w ciąży :) także na początku września wracam jako odchudzająca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jp up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×