Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gkobusku, Ciebie też kocham...!! 🌼❤️🌼 nie... to nie jest jakiś zły dzień... ja zawsze tak o sobie myślę... chodząca niedoskonałość... i zawsze do siebie mam jakieś pretensje... dawniej, leżąc i czekając na sen, zawsze myślałam co w ciągu minionego dnia zrobiłam źle... strasznie dołujące to było... wiedziałam, że nie powinnam tak robić, bo moje czarne doły stawały się coraz głębsze...😭 a jednak jakoś nie potrafiłam od tego odzwyczaić się... aż kiedyś usłyszałam wywiad z Marylą Rodowicz... i ona mówiła, że na całe szczęście jeszcze nie musi zasypiać z myślami "co jutro na obiad mam zrobić" bo ona ma ciekawsze przemyślenia... i wtedy sobie pomyślałam, że ja właśnie kładąc się będę o tym jutrzejszym obiedzie przemyśliwała... i pomogło... przez lata, zamiast o swoich błędach, to ja o menu na następny dzień myślałam... spadam... bo jadę dziś wcześniej... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia wyznała mi miłość :-D Życzę Ci więcej wiary w siebie i żeby Cię rodzina bardziej dopieszczała ;-) Nie wiem skąd u Ciebie to poczucie winy? Ja to wyznaję zasadę: jak matka zadowolona to i dzieci szczęśliwe;-) Poświęcasz się Adziu dla rodziny,a przecież jesteś na emeryturze. Po to ona jest,żeby zająć się własnymi sprawami,zwyczajnie robić co się chce❤️ X Imuś Rybak wrócił??Podrzuć wieloryba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cyferko Nie,nie wrócił I nie wiem kiedy wróci Może za tydzień,może za dwa a może wcale? :) Zakochał się w jakiejś syrenie i tam zostanie? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cóż mu nowa syrena? Jak swoja w chacie;-) Jeszcze dzień się nie skończył...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko kochana. Raz jestem raz mnie nie ma. Ot taka historyja. Ze wzgledu ze moj mąż nie kumaty w języku niemieckim, ja muszę wszystkie sprawy załatwiać. Jak to się mówi gdzie diabeł nie może ,tam babę pośle. I tak to jest u nas. Niby głowa rodziny, a kto tą szyją kręci? Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i buziaki na dzis :) Aduś czy we czwartek jakaś uroczystość była? Fb coś tam wyświetliło :) Zatem wielkie całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Mamy życzmy sobie aby nas dzieci kochały i kiedy potrzeba miały dla nas czas❤️ Oczywiście na tę okoliczność przygotowałam kawę. Pijmy więc bo jest wyjątkowa🌻 x Deszczu w dalszym ciągu nie było i dzisiaj też nie będzie. Niebo bez chmur. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam na świątecznej kawie :-) ❤️ dla Was mamki,mamunie,mamuśki🌻 X Globusiku jakaś klątwa,czy co?Imuś też mówi,że u niej sucho. Pozdrawiam Was,miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.... Ale się wkurzyłam dziewczyny :-( Raczej roszczeniowa i kłótliwa nie jestem;-) Ale poszłam do kwiaciarni z reklamacją. Dostałam pocztą kwiatową,bukiet od Studencika...nie mógł przyjechać,więc miał taki gest..... Odebrałam kwiaty i wpatrywałam się w nie z łzami w oczach,bynajmniej nie z zachwytu. Śmiecie...połamane goździki,sypiące się stare przybranie :-( Niezwłocznie udałam się z bukietem do kwiaciarni.... Oczywiście pani wmawiała mi,że kwiaty są świeże,z wczorajszej dostawy. Byłam bardzo niegrzeczna i powiedziałam,żeby ten bukiecik swojej mamie podarowała.😭 Położyłam jej na ladzie i wyszłam.Wybiegła za mną i kazała mi wybrać dwie donice przepięknych zwisających surfinii. Tak też uczyniłam;-) W sklepie była kolejka,chciałam zrobić to dyskretnie,ale raczej nie udało mi się. Trudno. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. No to macie mokro. U mnie też padało w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Mamusie🌻 x Cyferko również dostałam bukiet przez pocztę od syna. Nie wypada mi marudzić ale bukiet zrobiony bez wysiłku. Mimo wszystko jest mi bardzo drogi❤️ Zazdroszczę Ci deszczu. x Imus czy sa już ryby w Polsce ?????:) Miałaś w nocy burzę?? nie wiem dlaczego ja nie zasługuję na kroplę deszczu:( x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i buziaki To w temacie bukietów miałyście pod górkę z lekka. Te poczty kwiatowe :( Moje dzieciaki osobiście mogły, kwiatki, laurka, skarpetki w odjechanej wzory (jestem ich fanką) miły dzień Monotematyczne jestem na wieś znowu jedziemy, podlać, posiedzieć Dobrej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Na kawkę niedzielną zapraszam... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jakoś poszło... Cyferko, no, bo ja już taką mam naturę... ciągle niezadowolona z siebie samej... nic na to nie poradzę... rodzina docenia, a ja same niedoskonałości w sobie widzę...:P Kurczę, to ta poczta kwiatowa tak działa...?? takie buble robi...?? masakra...!! świetnie, że im odniosłaś...!! dziady jedne...!! i dobrze, że tymi surfiniami Cię obdarowali...!! Aaa... jeszcze raz sobie na Twoje botki zerknęłam... bardzo mi się one podobają... nawet za tę wyższą cenę... śliczne są... x Imuś, to jesteś syrenką... jaskółeczką... popatrz jakie to miłe... x Aziu, na wieś pognałaś... fajnie... dobrze jest czas na świeżym powietrzu spędzać... a jeszcze jak się lubi przy roślinach pogmerać, to już całkowita radość... za buziaki serdecznie dziękuję...❤️ x Globusku, i jak, dalej nie pada u Was...?! deszcz spłukałby te wszystkie miejskie pyły i alergeny... woda to przecież życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na wieś nie ruszyłam :) Ale zrobiłam syrop z kwiatów bzu czarnego garnek i fb I torcik truskawkowy w lodowce tężeje potem wrzucę Teraz dopiero jadę Pogodnie cały czas Podlewać trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, widziałam Twój syrop... śliczne go pokazałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki pyszny wyszedł :) Torcik też całkiem, calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kafeteria zaszalała.Nie dość,że mnie wylogowała to jeszcze zżarła liścik:( piszę więc od początku. x Aduś niestety ani kropli deszczu. Jest deszcz z pyłków które spadaja z kwitnących drzew.Mam pełno w mieszkaniu. Przyznaję jestem zmęczona agresywnym słońcem. Pozwolilam sobie dzisiaj posiedzieć w domu żeby go nie oglądać.. x Aziu syrop z czarnego bzu to specjalność mojej mamy. Robiła z niego różne różności. Zawsze na zimę byłam zaopatrzona. Ale to już było:(:( x Wczoraj n a migi przez WhatsApp pogadałam z nasz a Imuś.Widziałam jej ogrod.Wyobrażam sobie ile ta dziewczyna wkłada w niego pracy. Ale warto.Odpoczynek cudowny. Nic nie mówiąc zostałam tam na dłuższy czas.Chodziłam między drzewami,krzewami i kwiatami. Byłam nawet w szklarni.Pomidorki pięknie rosną będą żniwa!!Do domu wracałam przez łąkę która leży pod lasem. Nie bałam się dzików,lisów ani wilków. Byłam po prostu w bajce. Imus dziękuję. Uruchomiłam swoją wyobraźnię i czułam się jak w realu. x Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Poniedziałkowa poranna kawka właśnie wjeżdża na stół: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ada witaj dziękuję za kawę. Miłej podroży. x Wieczorem nawiedziła nas burza.Zagrzmiało dwa razi i 10 min popadał deszcz. Dobre i tyle. x Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, tak... dobre i te 10 minut padania... zawsze coś oczyściło... no, pięknie sobie po ogrodzie Imusi pochodziłaś... i jeszcze okolicę zwiedziłaś... obecna technika daje wspaniałe możliwości... x Aziu, zachwycona jestem Twoim torcikiem... masz takie zdolne ręce... i dar plastyczny wielki... jak zwykle cudeńko stworzyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane... Ja tak szybko.melduję się tylko. Dobrego dnia i słodkich truskawek :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Cyferko ! Truskawki... w piątek mąż kupił... piękne... jaśniutkie... nieprzejrzałe... słodziutkie... pyszne... z przyjemnością się jadło... w sobotę, w tym samym sklepie, znowu kupił... tym razem mocno dojrzałe... kwasior, że wykręcało... zjadłam dwie... no i mam, na jakiś czas, dosyć truskawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×