Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Witajcie ponieważ Ada śpi zachowuję się cichutko. Przygotowałam kawę . Zapraszam. x Imus gdyby podatnik się pomylił i nie zapłacił podatku to by się działo.Być może walnęli by karę. A co jeśli pomylił sie pracownik??? powinien być obciążony i wyrównać stratę. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.Wiem,że możesz być wkurzona. Imuś przygotuj chłodnię na ryby:) x Cyferko to prawda,że w ubiegłym roku lata u mnie nie było. Dziwny klimat w tym fyrtlu :) ale nie mam na to wpływu.Jak dotąd jest sucho. x Aduś,Aziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś a ja myślał,że jeszcze odsypiasz ranne wstawanie:) x Aziu Oczywiście ściskam kciuki....będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusku, a ja już nie śpię... obudziła mnie nieodparta chęć wypicia wspólnej kawuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, bo ja miałam taki zamiar... spać do południa... ale niestety, o 6:20 oczy mi się same otworzyły... z pół godzinki jeszcze posłuchałam sobie radia i wstałam... na śniadanie (sucha bułka) i na kawcię z mlekiem... u Ciebie susza... a u nas mokro, że jasny gwint... dwa dni lało... ale przyrodzie był ten deszcz potrzebny... widzę jak las i łąka odżyły... rośliny czekały na wilgoć... x Aziu, krewkę Ci utoczą, zbadają co trzeba... potem doktor i podanie leku... napisz jak się po nim czujesz... x Cyferko, remontujecie dalej... miło mieć odnowioną chatkę... "troszkę" to uciążliwie, ale jaka radość, że wszystko czyściutkie... x Imuś, a pamiętasz jak Ci w zeszłym roku radziłyśmy, żebyś i Ty urwała się z domu na jakiś czas... oczywiście nie informując wcześniej męża... po prostu, masz samolot i właśnie wylatujesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, oczywiście pamiętam o Twojej chorobie... tylko zapomniałam, że latać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, no tak... musisz na siebie uważać... zdrowie, przeca, najważniejsze... do Olsztyna, mówisz... fajnie gdyby się udało... byłam kiedyś... miłe wspomnienia... a ja się zastanawiam, co by tu dziś na obiad robić... najchętniej podałabym bukiet jarzyn... kalafior z bułeczką, pomidory ze śmietaną i szczypiorem, małosolne ogóraski, surówka z młodej kapusty... tylko, że jest jeden problem... mam pod blokiem dwa zaprzyjaźnione warzywniaki... ale w żadnym z nich kartą płacić nie można... a bankomat daaaleko... któryś rok temu zamknęli nam osiedlowy oddział mojego banku i oczywiście bankomat też zlikwidowali... hmmm... musiałabym do miasta jechać... a ja nie chciałbym suńki samej w domu zostawić... bo jak jeżdżę do wnuśki, a mąż w pracy działa, to nasze psisko ponad 10 godzin siedzi w domu bez nikogo... i przykro byłoby mi znowu ją zostawiać... więc kombinuję jak to wszystko poukładać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś nie słyszałam o tym specyfiku, poczytam dzięki Lek dostałam, na razie spokój następna porcja 4 czerwca :) Dzięki za kciuki No tak, Imuś, przy tej chorobie to loty odpadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, lek przyjęłaś... niech więc działa i zdrowie Ci przywraca...♡ a o tym Z Balsamie Krzemowym też nigdy nie słyszałam... poszłam z wnuśką na spacer i po drodze wchodziłam do napotkanych aptek... poszukiwałam leku na moje chore paznokcie... chciałam ze skrzypem ale bez cynku... bo tego ostatniego nie mogę... no i nigdzie nie było... w końcu zawędrowałyśmy do nowo otwartej zielarni... tam polecono mi Balsam Krzemowy... ponoć skuteczny... między innymi na paznokcie i włosy... poczytałam w necie i zaraz o Tobie pomyślałam... na włosy tak się stosuje: smaruje się skórę głowy, a po 15 min spłukuje i myje... nie robiłam tego jeszcze....może jutro...? narazie przed snem paznokcie grubo smaruję i już czuję, że mniej mnie bolą... dziś rano umyłam bslsamem zęby... do tej pory czuję, że są odświeżone... czytałam też, że balsam można stosować wewnętrznie... więc się zastanawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Pierwsza! :) Dzień dobry albo dobranoc :) Aziu kochana Mam nadzieję,że lek pomoże ❤️ Trzymam mocno te kciuki aż mrówki w nich mi się zalęgły :) Jutro a właściwie dziś,zawożę siostrę na autobus Była u rodziców,słowem nie pisnęła... Chyba potrzebowała chwili wyciszenia ;) Jutro pogadamy sobie Zimno u nas się zrobiło Ciekawe czy moje pomidory przeżyją :P Dzisiaj miałam trzech kurierów z roślinami Zaszalałam:) A to jeszcze nie wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim. Imuś czy nie mogłaś zasnąć??? wałęsałaś się po nocy:) za kawę dziękuję. Rano bardzo potrzebuję wypić.Podrywa mnie do życia. U mnie również chłodno. Czy pomidory posadziłaś w szklarni? jeśli tak to przeżyją. Pozdrawiam. x Asduś o balsamie nigdy nie słyszałam ale może być skuteczny. Jak wypróbujesz go i ocenisz też kupię.Paznokcie mam bardzo słabe. Poczytam w internecie na co można go stosować. x Aziu zdrówka życzę.Jestem dobrej myśli ,że poskutkuje i poczujesz sie lepiej. x Cyferko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,witajcie. Wpadłam na dwa łyki;-) Globusiku dzisiaj z zainteresowaniem gapiłam się na mapę pogody...nie widać u Ciebie chmur :-( Reklamacja do Pogodynki!!żartuję sobie,ale to straszne :-( Adziu o zaletach krzemu wiem od dawna i powiem szczerze,przyjęłam do wiadomości jego zalety :-D Co się człowiek naczyta to jego;-) U mnie każdy cudowny specefik zakupiony,szybko trafia w zapomnienie;-) brak konsekwencji itp.... Chociaż? od roku piję na czczo cytrynę z wodą i to jest pierwszy mój napój po przebudzeniu...i awokado,koniecznie połówkę dziennie :-) Aziu szepnij nam ,jak dzisiaj się czujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś jakie roślinki kupiłaś ? Ja w tym roku NIC, przez remont chaty do niczego nie mam głowy :-( Szczęśliwie dojechałyście?Rozumiem siostrę;-)każdy tak ma...a jeszcze lepiej jak ma gdzie uciec. Jeśli chodzi o Twojego Rybaka;-) Wykrakałaś :-D Pozdrawiam Was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko no tak ani kropli deszczu.Trawa żółknie i jest bardzo nieprzyjemnie. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odpowiedziałam na temat Cyferko i diabli wzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki !! Kawusia o tej porze, to jak eliksir życia...:D oczy i mózg do działania otwiera... :D wczoraj zdecydowałam się nie zostawiać suńki samej, nie pojechałam do miasta po kasiorę... na obiad zrobiłam jajecznicę z szynką... mąż był szczęśliwy, bo rzadko w tej formie jajka jada... on najczęściej sobie na miękko je gotuje... a ja, to już prawie w ogóle ich nie jadam... bo jakoś nie przepadam... i to jest chyba duży błąd... moja dieta monotonna... jajeczka są skarbnicą witamin i mikroelementów... rozpoczęłam walkę o zdrowe paznokcie i włosy, więc powinnam się przemóc i jadać je częściej... Dziś ślub roku... bardzo chcę patrzeć na transmisję z Windsoru... bardzo lubię młodego księcia... bo jest taki inny... szalony...:P lubię też patrzeć na ślubne uroczystości... zaraz poślę męża po zakupy... potem szybko ugotuję obiad... zupa klopsikowa będzie... jest bardzo smaczna, zdrowa i szybka w wykonaniu... od 11:00 nos w telewizor... a sprzątanie na późne popołudnie zostawię... taki mam plan dnia... Wyślę... coby mi teks w kosmos czasem nie poszybował...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, ooo... faktycznie PIERWSZA byłaś... 00:34 a Ty na nogach... jeszcze na nogach... a ja (chyba przez to częste wstawanie o 3:40) nauczyłam się wcześniej chodzić na lulu... po 21 to ja już mało przytomna bywam i nawet jak sobie zaplanuję oglądanie jakiegoś filmu, to najczęściej przysypiam w trakcie... roślinki kurierzy Ci zwożą... fajnie, Nasza Ty Ogrodniczko... a ja na poręczy balkonowej wsadzam co roku dużo mocno pachnącej komarzycy... ona ładnie się rozrasta i chroni nas przed oczami wścibskich sąsiadów :P:P:P i oczywiście przed inwazją komarów... Zimni Ogrodnicy i Zimna Zośka już za nami... no i tak się właśnie zastanawiam, może wybrać się na rynek i już zakupić...?? ale kiedy...?? wypadałoby dziś... bo w soboty rynek kwiatowy największy mamy... ale dziś przecież ślub roku... pewnie więc na przyszłą sobotę pojedziemy... x Globusku, zimno masz... i do tego susza... ech...:( u nas ostatnie dni były bardzo zimne i okrutnie mokre... lało, padało, wiało i tak na zmianę... wczoraj wieczorem, gdy z psem na łąkę poszłam, poczułam nadciągającą zmianę pogody... tak się cieplusio zrobiło i porywisty wiatr ustał... dziś nareszcie niebo bezchmurne... błękicik taki... i oczywiście wielkie słońce... x Cyferko, heheheee... to podobnie mamy... zapalam się... a potem specyfiki półkę okupują... ale bolące paznokcie i wypadające włosy dały mi mocno do wiwatu, mam więc nadzieję, że krzemowego cuda szybko nie odstawię w zapomnienie... aaa... właśnie zapomniałam Wam napisać, że od kilku dni łykam selen z vit. E, oraz żelazo z kwasem foliowym, vit. B6 B12 i vit. C... bo ich brak w organizmie też bywa przyczyną kłopotów z włosami i paznokciami... morfologię całe życie mam kiepskawą, więc na pewno te specyfiki nie zaszkodzą... a selen to już w ogóle jest dla mnie, bo jego brak powoduje obniżanie nastroju... tak więc rozpoczęłam suplementację i mam zamiar pociągnąć ją przez parę miesięcy... oby tylko te tabletki nie powędrowały na zapomnianą półkę...:D x Aziu, na wieś dziś jedziecie...?? czy jakieś inne plany...?? no i powiedz nam, jak się po leku czujesz...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu :-) Oglądaj,oglądaj ślub;-) Nasi powinni tam "bramę" zrobić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W niedzielę też kawę przygotowuję. Ja już na nogach i kubkiem czarnej w reku. Zapraszam chętne koleżanki. x Obudziło mnie wścibskie słońce. Będzie grzać!!! x Aduś od 11 do 15tej siedziałam plackiem przed telewizorem. Miałam prawdziwą ucztę . Para Moda prezentowała się wspaniale. Było co oglądać. x Miłej niedzieli wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dzieny za kawkę... :) o, tak... też miałam wczoraj wspaniałą ślubną ucztę... oboje pięknie wyglądali... suknia - cudo... skromna, a niezwykle elegancka... i jeszcze ten maleńki, romantyczny bukiecik... kwiatki sam Harry zbierał w pałacowym ogrodzie... a mój ulubiony buntownik postawił na swoim i nieogolony wystąpił w mundurze...:D babcia pewnie niezadowolona z tej jego decyzji...:D na łopatki rozłożyło mnie genialne kazanie czarnoskórego biskupa... odważył się wyjść po za skostniałe monarsze ramy... no i bardzo dobrze...!! hahahaa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Adus może skuszę Cię na herbatkę przed wieczorem?:) x To prawda Książę Harry peełn energii młodzieniec. Darzę go sympatią.Zresztą Książę William też sympatyczny ale bardziej grzeczny. Myślę Aduś,że po przeżytej tragedii z Księżną Dianą w rodzinie królewskiej wiele się zmieniło. Dowodem tego jest właśnie małżeństwo Harrego z rozwódką i do tego nie pochodzi ze szlacheckiego rodu.Dawniej byłoby to nie do pomyślenia.Uwielbiałam Dianę.Była piękną , ciepłą kobietą i jednocześnie bardzo nieszczęśliwą. Małżeństwo zawarte bez miłości ze strony Karola doprowadziło do tragedii.Diana szukała miejsca dla siebie . Podziwiam Królową Elżbietę i jednocześnie nie darzę ją sympatią. Bardzo zimna i oschła kobieta.Nie sympatyzuję również z Karolem i Camilą. Prawdopodobnie ona ponosi największą odpowiedzialność za rozpad małżeństwa Karola i Diany. Ciesze się ,że jej synowie ożenili się z wybrankami serca. Późnym wieczorem oglądałam film dokumentalny o życiu Williama i Harrego. Ich dorastanie było bardzo trudne. Dlatego bardzo się cieszę,że ożenili się z miłości. Życzę im szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zaczynamy nowy tydzień.Zbliża się końcówka maja. Nic to wspólna kawa będzie też w czerwcu. Zapraszam do stoliczka napój przygotowany. x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, stoliczek pięknie nakryty... kawusia na nas czeka... dzięki serdeczne... miło tak wspólnie rozpocząć nowy dzień, nowy tydzień...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×