Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

coś tam nie tak... i linka nie da się wkleić... szkoda, bo to jest bardzo czytelnie podawana prognoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś dałaś radę podnieść szlaban.Fajnie ,że jesteś. x Cyferko wiadomo jeden kłopot za mało :(:( nie pozwalaj M wstawać z łóżka. Prawdopodobnie grypa więc nie może ryzykować . Dobrze,że teść został w szpitalu. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, a Tobie młodzi pewnie dalej pomagają...? mam na myśli np. sprawę zakupów... i dobrze Cyferki mężowi mówisz... nie powinien wstawać z łóżka... to bardzo ważne... i jeszcze trzeba duuużo pić... dużo i ciepłego... dzięki temu nerki zmuszane są do intensywnej pracy i organizm pozbywa się toksyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gdybyście chciały rozpocząć niedzielny poranek przy kawie to zapraszam. x Adus postanowiłam być samodzielną i po zakupy powolutku wychodzę sama. x Dobrego weekendu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, taak... jestem chętna na wspólną niedzielną kawusię...:) sama powoluśku już wychodzisz... no i dobrze... ale na pewno pamiętasz o odpowiednim ubieraniu się... najlepiej na tzw. cebulkę... x U nas piękne słońce... i mróz już nie taki tęgi... widzę -4,3*C... ja dziś siedzę w domu, bo znowu rzęzi mi w chorych oskrzelach...😭 na spacer z sunią pan poszedł... zresztą w weekendy to on najczęściej chadza, ja przeważnie mam wolne... chyba, że psisko nasze trzeba wyczesać, to wtedy nawet w weekendy ja chodzę... mój M. ma ciężką rękę i pewnie czesząc powyrywałby tej naszej psinie włosy... x Cyferko, jak tam Twój mąż...?? czy grypsko mija mu...?? x Lunka, a u Was...?? ma się już ku lepszemu...?? x Imuś, idę zaraz na fb... nie byłam tam ze sto lat...:P a wiem od mojej córki, że Twoja i moja przemiła koleżanka A. pyta czemu tam tak rzadko bywam... odpowiedź jest jedna: NIE LUBIĘ fb. bardzo nie lubię tam wchodzić... nie lubię i już... ale dla Naszej Wspaniałej A. zrobię wyjątek i idę tam pogadać...:D Imuś-Jaskółeczko, a może zaprosimy Koleżankę A. tutaj do naszego klubiku... co Ty na to...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Imuś to jeszcze powiedz jak tu konto założyć :) od wielu lat tu nie byłam i trochę się gubię. Dzięki za kontakt na fb i namiary. Chętnie dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Aziu, Kochana Moja Siostro...!!♡ Przecztałaś moje dzisiejsze pisanie na fb, jak miło, że jesteś...!! Tu mam na imię Adazina, dla przyjaciół Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, z chęcią pomogę Ci z logowaniem. Tylko łatwiej będzie mi gdy kompa otworzę. Teraz siedzimy przy obiedzie.:P Jak zjemy i sprzątnę gary, pójdę do laptopa. NIE MASZ POJĘCIA JAK SIĘ CIESZĘ, ŻE JESTEŚ TU.....!! -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kombinuję z rejestracją, może się uda :) tez sie cieszę, wyglada na to że się udało, założyłam nowe konto, stare hasło na stare konto gdzieś w odmętach pamięci znikło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś, chorujesz? Mam nadzieję, że nic poważnego. Suninka ta sama? A na garnek wchodzisz? Bo też sto lat nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, udało Ci się bez żadnej pomocy... brawo...!! ❤️ Tak, suńka ciągle ta sama... w tym roku kończy 11 lat... matuchno, jak ten czas gna... przecież chwilę temu była maleńkim szczeniaczkiem...:D Tak, na Garnek dalej wchodzę... może nie tak często jak kiedyś... nie starcza na wszystko czasu... jestem przecież babcią dojeżdżającą - wstaję o 3:40, pociąg mój wyrusza o 6:04... wracam do chaty ok. 19:30... i tak w koło... wnusia rośnie... zresztą czasem widujesz ją na fb u mojej córki... Mania w czerwcu kończy 4 lata... kobita, że hej...!! A jak Twoje zdrowie...?? Pewnie coś mi tam na fb napisałaś, no to wejdę raz jeszcze i poczytam...:) A mnie coś od wczoraj astma bardzo poddusza... mam wszystkie leki od pulmonologa, więc chyba jakoś poradzę sobie... Namiar na moją garnkową stronę zaraz wyślę Ci... może za pomocą maila... -Twoja A. 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie, dzięki Adzie się tu znalazłam, kiedyś, dawno, dawno temu, spotkałyśmy sie z Adą na innym wątku kafe:) potem przez wiele lat mnie tu nie było. Cieszę się, że Was poznam :) Dwa słowa o mnie, mieszkam na Podlasiu, pracuję jeszcze ciągle, choć już tylko na pół etatu, od prawie dwóch lat jestem wdową, mam trójkę dorosłych od dawna dzieci. Mieszkam w starym domu z dużym ogrodem, trzema kotami, dwoma suczkami i rybkami w akwarium :) kocham fotografię, dobre książki, wszelkie rośliny i dobrą architekturę. Tyle na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś, goń tę astmę :) o zdrowiu mało piszę bo to nudne ten mój rak :D Na razie jakoś się czołgam i tak trzymać zamierzam. Zimno u nas na Podlasiu piekielnie i wiosny się chce. A moja Pipi w zeszłym roku odeszła, miała prawie 20 lat. Zostały Miśka i Zuzka, obie znajdusie przygarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij jak kwiatki i serduszka się robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, Aziu jest wspaniałą osobą...!! Fantastycznie, że jest w naszym klubie...!! Pytasz o te buźki, serduszka, kwiatki... kurczę, kiedyś był link z dokładnym wyjaśnieniem jak to się robi... ale nie mogę go znaleźć... może Nasze Babeczki przyjdą Ci z pomocą... Wiesz, Kochana, w niedzielę trochę mało aktywne tu jesteśmy... tak więc pewnie z nauką tych emotikonek będziemy musiały do jutra poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... mogę ci tak podpowiedzieć, tak swoimi słowami: otwierasz nawias kwadratowy wpisujesz kwiatek zamykasz nawias kwadratowy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, skleroza nie boli, a niedziela jest dla bliskich, to i ruchu tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo z sercem: otwierasz nawias kwadratowy wpisujesz serce zamykasz nawias kwadratowy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka z wywalonym językiem: dwukropek wielka litera P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzi godzina 15... idę trochę poleżeć... mam nadzieję, że duszności mi na to pozwolą... bo noc miałam prawie z głowy... tak mnie dusicha złapała, że szkoda słów... zasnęłam dopiero nad samym ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatnia buźka oznacza zły czyli: otwierasz nawias kwadratowy wpisujesz zły zamykasz nawias kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 teraz jak napisałaś to się przypomniało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koniec uradowana minka: dwukropek duża litera D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie.... z tym netem to jak z pływaniem... albo z jazdą na rowerze, nartach, czy łyżwach... nie zapomina się... maleńkie przypomnienie i jaaaazda... (a teraz ja robię jazdę do łóżka, bo mój M. pokrzykuje, że powinnam trochę odpocząć...:P) Paa...!! machająca łapka to otwarcie nawiasu kwadratowego cześć zamknięcie nawiasu kwadratowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, czasami nowa strona się zacina... my na to mawiamy, że szlaban opadł... i tak się właśnie teraz zrobiło... buuu...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×