Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Witajcie. Imuś kokosanek nie robiłam lata. Moje dzieci je uwielbiały. Ada dobra wiadomosc alergia to cholerstwo. Ja mialam to samo co twoja wnusia. Tez leczona bylam na ten 3 migdal. Efekt taki byl ze po leczeniu juz nigdy nie bylam glucha na uszy, bo tak mialam z kazdego przeziebienia. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna bardzo dziękuję za wieści...dobre :-) Czekam na Globusika z utęsknieniem. Adziu a to niespodzianka... Pobyt w szpitalu był jednak konieczny. Jest diagnoza,wiadomo jak leczyć.Usunięcie migdałka jest konieczne...dziecko będzie jak nowo narodzone... Przynajmniej u mojego syna tak było.Po usunięciu migdałka choroby zniknęły...prócz alergii oczywiście. No cóż Adziu jak trzeba pomagać...to Ty jesteś nie zastąpiona, wszystko się poukłada.Oby zdrowie Ci dopisywało. Życzę zdrówka dla wnusi. Luna dosiadłaś się w między czasie :-) Hejka. Pierogi z soczewicą bardzo często robię,do soczewicy dodaję dużo czosnku,fajnie smakuje. Dobrego dnia w pracy ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem z kawą... ale czuję,że w osamotnieniu ją wypiję :-( Dobrego i spokojnego dnia Wam życzę. Globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nie, nie... Cyferko, nie jesteś sama... kawusię razem pijemy...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota, więc oboje z M-kiem jesteśmy w domu... ale mojego chłopa boli bardzo staw kolanowy... więc wszystkie obowiązki na mnie spadły... zaraz do sklepów ruszam, potem pies i las, później szykowanie obiadu i oczywiście sprzątanie chaty... dużo tego... ale nie ma rady, muszę pokonać... A dziś na obiad chcę zrobić zielone naleśniki nadziewane serkiem, łososiem i sałatą... zobaczymy jak mi to wyjdzie... na zdjęciu wyglądają bardzo fajnie... Buziaki na dobrą sobotkę...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś witaj :-) Wyjdą na pewno bardzo proste są w wykonaniu i cieszą oko. Sporo masz dzisiaj tych prac,cóż...mam to samo :-D Po pracy w pracy;-) Przyjemności zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś ;-) Zagadałam się z opiekunką teścia. Zgodziła się przychodzić w niedziele... Niestety choroba bardzo postępuje,należy mu się opieka przez cały tydzień,a nie z doskoku. X W dalszym ciągu aura zimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dzieńdoberek Wszystkim...:):):) Niedzielka minęła mi na słodkim leniuchowaniu... a teraz trzeba było wstać i dzień rozpoczynać... mój pociąg o 6:01 odjeżdża... z szafy wyciągnęłam najgrubszy sweter... taki z wielkim golfem... mrozu niby nie ma, na termometrze widzę +0,5*C ale wczoraj wiał strasznie nieprzyjemny, lodowaty wiatr... kto wie, czy dziś też tak nie będzie... trochę bolą mnie stawy, więc wolę ciepło się opatuchać... a jak tam u Naszej Globusiczki...?? macie, babeczki, jakieś wieści...?? kawkę zrobię... będzie na Was czekała: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Od piątku jestem w domu.Jeszcze nie ogarniam wszystkiego co się w okół mnie dzieje. Nie wiem czy jestem wyleczona ,czy podleczona. Potrzebuję dużo czasu aby uwierzyć ,że dam radę przeżyć nadchodzący dzień. Dziękuję Ada za kawę. x Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku jesteś ❤️ Jesteś w domku... z dnia na dzień będzie coraz lepiej, z całego serca Ci tego życzę. Twój pupilek też za Tobą tęsknił :-( Nie mówiąc o nas ;-) Bardzo się cieszę,że wróciłaś. X Aduś Twój wagonik mknie :-) Przyjemności z wnusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) Globusiku No nareszcie jesteś! :) Zdrówka Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusiczku Kochany Nasz... jesteś... jak cudnie... chuchaj i dmuchaj na siebie, a musi być dobrze... buziaki serdeczne dla Ciebie...🌼👄🌼 kawka, obowiązkowo o tej porze: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś wracam do klubowej kawy. Nie ma lepszej na świecie. Dzięki Adulka. x Cyferko.Imuś,Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) I już jest uśmiech na twarzy;-) Aduś dzięki za kawkę... Globusiku jak się czujesz? Dobrego dnia koleżanki,samych przyjemności;-) Imuś co tam na Kaszubach? Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś lody topnieją,to chyba dobrze :-) Spojrzę w kalendarz...u mnie tylko Popielec;-) nic o Walentynkach nie piszą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą tynków taką pogodą lepiej nie kłaść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! A u nas zima powróciła... buuu...😭 biało się zrobiło... temperatura -2*C... i znowu bardzo ślisko... wczoraj wzięłam od córki takie kolce przypinane do butów... i chyba pierwszy raz w życiu szłam bez strachu po lodzie...:D zięć też i dla mnie takie chciał w Makro kupić, ale już wszystkie wysprzedane... muszę chyba w necie poszukać... naprawdę świetna rzecz... x Globusku, napisz jak się, Kochana, czujesz... ściskam Cię najserdeczniej...🌼 x Tak... dziś Walentynki i Środa Popielcowa... z tych pierwszych to ja się śmieję... kto lubi, niech celebruje... mnie jakoś to święto nie przekonało... a Popielec uczczę zupą rybną... i to jest duża odmiana... bo zawsze robiłam w tym dniu ziemniaki w mundurkach i śledzie w śmietanie... dziś będzie inaczej niż zwykle... A teraz czas na kawcię: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlaban...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, tak, tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Usiadłam przy stoliku,czuję zapach kawy.Wypiję chętnie może powrócą dawne siły witalne. x Dziewczyny moje samopoczucie bywa różne. Rozmawiam ze sobą i utwierdzam w przekonaniu,że dam radę pokonać wszystko co mnie dopada' Jeśli nie piszę to i tak myślami jestem z Wami. Bądźcie ze mną i przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Jestesmy z toba. Imus ale wyranilas dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jestem przy Tobie ❤️ Miło powitać dzień z Wami dziewczyny :-) Luna Imuś mamę do szpitala powiozła, wczoraj mówiła o tym ;-)A co u ciebie? Na walizkach już? Aduś u mnie też powrót śnieżnej zimy. Szukam w necie tych kolców do butów :-D Dobry wynalazek. Doszłam do wniosku,że tyle co ja chodzę,to może obędę się bez nich? Miłego dnia dziewczyny. Być może jeszcze wpadnę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dzieci mają do powiedzenia na temat miłości?? „Miłość jest wtedy, gdy Twój piesek liże Cię po twarzy nawet jeśli zostawiłeś go na cały dzień samego w domu.” Mary Ann, 4 lata „Miłość jest wtedy, gdy wychodzicie razem na kolację i oddajesz temu komuś większość swoich frytek nie żądając, by oddał Ci swoje.” Chrissy, lat 6 „Miłość jest wtedy, gdy moja mama robi kawę dla mojego taty i bierze łyka zanim mu ją da, by sprawdzić czy dobrze smakuje." Danny, lat 7 „Miłość jest, gdy mówisz facetowi, że podoba Ci się jego koszulka, a on nosi ją potem codziennie.” Noelle, lat 7 „Miłość jest wtedy, gdy mama widzi tatę śmierdzącego i spoconego, i wciąż mówi, że jest przystojniejszy niż Brad Pitt.” Chris, lat 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, dzieciaki są cudne... uwielbiam ich stwierdzenia... dawniej w radiowej Trójce (jeszcze przed wejściem tej tzw. dobrej zmiany) był genialny program "Politycy w piaskownicy"... pani Kasia Stoparczyk zadawała przedszkolakom pytania lekko związane z polityką... odpowiedzi były takie, że ryczałam ze śmiechu... niestety, obecne władze Trójki niszczą moje ukochane radio... dobre audycje polikwidowali... wspaniali redaktorzy poodchodzili... słuchacze też... przykre to wszystko...😭 x Globusku, życzę Ci powrotu zdrowia i sił... a nam życzę, abyś znowu często w naszym klubie bywała... x Imuś, jak mamcia...? odwiozłaś i zostawiłaś...? x A ja dziś mogłam sobie godzinkę dłużej pospać, bo z dziadkiem do dzieci jadę... Kaweczka już nam pachnie... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie bardzo chcę być blisko Was.Rozmawiać ,pić kawę i wspierać się. Choć na chwilę zaglądam i pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z Wami witajcie:-) Aduś to prawda ....jeszcze trzy lata temu można było wiadomości w TV obejrzeć,teraz szkoda mówić,propaganda:-( Globusiczku,dla mnie wystarczy ,że się pokażesz.. wtedy czuję się spokojniejsza.Może dzisiaj słoneczko wyjrzy i poczujesz się lepiej;-) U mnie mróz-8 rano na termometrze. Emek poszedł do ojca.Zauważyłam ogromną zmianę w zachowaniu teścia....niknie w oczach. Przestał jeść w niedzielę nie poznał mnie :-( Wczoraj wieczorem jak Emek poszedł podać mu insulinę, to budził go przez godzinę. Pozdrawiam Was moje Drogie,bądźcie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zasypani jestesmy sniegiem. Chce wiosny. Globusiku badz z nami,bo my jestesmy calym ♥️ z toba. Imus przykro ze mama w szpitalu. Cyferko dzieci potrafia mowic prostym jezykiem. Zebysmy my tak potrafili to bylo by duzo mniej problemow. Pakujemy drobne rzeczy i Z wywozi kartony. Zostawiamy najpotrzebniejsze rzeczy. Nastepne Wochenende bedziemy przewozic meble. Ekipa juz zwołana do pomocy. Wiele tego nie ma bo duzo mebli sprzedalam pani co po nas sie wprowadza. Ale mimo tego jest duzo pracy. We wtorek umylam okna w salonie w nowym domu. W sobote bede kontynuowac dalsze mycie okien. Z konczy kladzenie płytek podlogowych. Ada wspanialego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Imuś, i jak się mama czuje po tym zabiegu...?? x Cyferko, smutne wieści o teściu... dobrze, że Was ma... x Globusiczku, jak dziś... mam nadzieję, że z każdym dniem lepiej będzie... x Piątek mamy... lekko zimowy... -1,0*C... ponoć od przyszłej środy wielkie mrozy wracają... nawet od -20*C...i taka pogoda może trwać nawet do marca... buu...😭 no tak, na wiosnę trzeba będzie jeszcze poczekać... Kawa już pachnie... baaardzo przyjemnie od niej dzień zacząć... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×