Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość mami3
Malahala tylko pytanie z ktorym testem cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Takasobie, ja kilka dni po owu mialam bole glowy i brzuch mialam wzdety i mialam takie bole ciagnace jakby miesniowe. Trwalo to kilka dni. Nie wiem co to bylo. Tak sobie pomyslalam, ze to wszystko sie dzieje dlatego, ze teraz sie staramy i analizujemy wszystko. Moze w innych okolicznosciach w ogole bysmy nie zwrocily na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, dobre pytanie! Powtorz jutro. Ja nigdy nie rozumialam tego wpatrywania sie w cien cienia, ale jak widac nie zawsze juz na poczatku pojawia sie gruba krecha, patrz: lifeisgood. Jak masz jeszcze ten test to wklej nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Malahala niestety na zdjeciu nic nie widac. poczekam do jutra. a propo cieni to powiem ci ze ja akurat na 5 czy 6 dni przed @ w pierwszej ciazy miałam cien cienia na tescie i z kazdym dniem był coraz bardziej widoczny :) takze jeszcze ciagle jest nadzieja :) lifeisgood jest kolejnym takim przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
malahala masz zupełna racje,wszystkie te rzeczy które zauważamy te objawy ciążowe są bo ciągle o tym myslimy,bardzo chcemy i sie troche nakrecamy.i pewnie kiedys tez tak miałysmy ale uwagi na to nie zwracałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja sie teraz boje zrobić test wcześniej żeby sie nie rozczarować... Pamiętam jak zaszłam w pierwszą ciążę to test robiłam nie z porannego moczu w dzień @ i pierwszy pokazał 1 kreske a jak robilam drugi to na tym pierwszym byly juz grube kreski dwie :D Boże jak ja wtedy płakałam ze szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 25dc żadnych objawów nie czuje, czasami mnie cos zakluje w podbrzuszu albo jakniku tym lewym co mnie bolal a pozatym to nic takiego specjalnego... wydaje mi sie ze pomimo naszych starań cos nie zaskoczyło i tej ciazy nie bedzie z tego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam strasznie dużo śluzu, normalnie sie.ze mnie wylewa i zostawia taki kremowo-zolty slad na bieliźnie. Raczej to nie jesy zadna infekcja bo nic tam na dole się nie dzieje niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosabia ja na początku ciąży drugiej miałam tyle śluzu :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to ja dostałam okres już w 23 dc :/ okres co 3 tyg- oszaleję. A jeszcze kilka miesięcy temu mój cykl trwał 29 a potem 27 dni. Nie przyjmuję żadnych leków. Wiecie skąd może być takie skrócenie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mierzysz temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powinnas zaczac, zeby wyznaczyc moc okreslic dlugosc fazy lutealnej (powinna trwac 10-16 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam cykle jak w zegarku. Przed ciążami i po. A potem zaczął się skracać. Boję się, że to objawy zbliżającej się menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata. Dwoje dzieci. 3 cykl starań. Natalia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sadze, zeby to byla menopauza... najlepiej umow sie na wizyte do ginekologa i zacznij mierzyc temperature ciala (musisz mierzyc rano, zaraz po przebudzeniu, zanim wstaniesz z lozka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pierwszy Taki krotki cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciała? Myślałam, że trzeba wkładać do pochwy . Też wcześniej nie pomyślałam, że to menopauza, ale ktoś mi to zasugerował na innym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze było 29, potem kilka razy pod rząd 27, potem standardowo 26, ostatnio 24 3 razy, no i teraz 23. Dramat :/ ostatni raz miałam 29 dni ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak temperature ciala mozesz mierzyc w pochwie , odbycie (najdokladniejsze), buzi lup pod pacha, ja mierze w pochwie, powiedz jeszcze czy to pierwszy Taki cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz aż tak krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez temperatura trudno cos powiedziec, jesl skraca sie tylko pierwsza faza cyklu to wszystko moze byc ok, gorzej gdyby faza lutealnasie skracala - wtedy trudno jest zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami3 jeśli był cień cienia to kurczę miałabym jednak nadzieje, bo ja tez nie wierzyłam w to ;p mówię Ci, powtórz test!!!! Ja myślałam, ze inne dziewczyny żartują pisząc mi, ze to ciąża a jednak ;p Najlepiej o dużej czułości, mi takie wychodziły przez wiele dni na jednych mocniej a na innych słabiej ;p ale tylko cienie nic więcej, ani jednej normalnej kreski a beta po tygodniu normalnie . W ogóle idź na betę :) ja niestety tez chora, leżę w łóżku na l4:( meczy mnie katar strasznie... Dziewczyny ile miałyście lat przy pierwszym dziecku? Ja trzydzieche będę miała i myśle, ze w dzisiejszych czasach to raczej norma, choć nie ma reguły - jedne kobiety chcą wcześniej, inne później, jeszcze inne jeszcze później :) chyba od dojrzałości zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewfczyny pisalam,ale cos sie nie dodalo. Ja jestem chora kurcze i leze plackiem w lozku; podobnie jak Wasze dzieci mam straszny katar, l4 na tydzien, oby przeszlo:/ do mami3 - KOCHANA! Ja nie wierzylam dlugo,jak wszyscy mi gratulowali na forum ciazy,bo mialam LEDWO widoczna kreske :) naprawde...zrobilam tyle testow i ani na jednym nie bylo normalnej kreski... jakeis cienie tylko,mowie Ci! Odczekaj 2 dni,a jesli ni e mozesz sie doczekac to radze isc najszybciej na bete!!! Mi wlasnie beta dala jednoznaczna odpowiedz,bo ani jeden test nie pokazal,dopiero w 6 tygodniu ciazy mam gruba normalna kreche:D:D Pytalam tez,ale sie nie dodalo, ile lat mialyscie dziewczyny przy pierwszym dziecku? Ja koncze trzydziestke, mysle,ze to popularny wiek w tych czasach na pierwsza ciaze,choc przypadki sa rozne:) jedne wczesniej rodza,inne pozniej, inne jeszcze pozniej:) to zalezy tez od gotowosci,dojrzalosci (kobiety sa rozne)- ja wczesniej nie bylam gotowa ani dojrzala na tyle,zeby zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 pierwsze, 28 drugie. Teraz 32 i być może początki menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa miesiące przed moimi 19 urodzinami wyszłam za mąż, nasze pierwsze dziecko urodziłam mając 21 lat i 2 miesiące :D teraz za miesiąc bede miała 25 urodziny wiec moze wyrobie sie przed 26 z porodem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ja mialam 34 lata. W wielu 25 lat sie rozwiodlam i dopiero w wielu 32 lat spotkalam mojego obecnego meza. Przed 30 w ogole nie myslalam o dzieciach. Podrozowalam i korzystalam z zycia. Nie czulam sie gotowa na pieluchy. Dopiero po 30 uswiadomilam sobie, ze czas pedzi jak szalony. Gosc, to nie musi oznaczac menopauzy. Moze stres? Powinnas isc do lekarza i zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×