Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Asiac93
Ja poczekam jeszcze z dwa cykle i też pójdę się zbadać. Tyle że mieszkam w Niemczech i tutaj z terminem u mojej gin to trzeba poczekać trochę. Aga mi sie wydaje ze to są po mału objawy ciąży i mam nadzieję że się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Też wgl nie czuje ciąży. A staraliśmy się jak jeszcze nigdy. Mosabia objawy mamy bardzo podobne więc albo obie jesteśmy w ciąży albo zbliża się @. Ja mam jeden test który został mi z poprzedniego miesiąca. Nie będę kupować nowego i to mnie powinno powstrzymać przed zbyt wczesnym zrobieniem. Mosabia objawy podobne - ty masz szybciej @ więc zobaczę co to z Tobą zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Mosabia pryszcze to dobry objaw ja to mam co miesiąc przed @ Więc u mnie to normalne ale pamietam do dziś jak moja koleżanke wysypalo zaraz na początku ciąży.. A więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Oby się udało :))) pamiętacie dziewczyny, ze zaden test, który robiłam nie wyszedł jednoznacznie i tylko cienie się pojawiały? ;p to dziś postanowiłam to sprawdzić i z ciekawości zrobić jeszcze jeden, druga mocna krecha pojawiła się od razu! Te testy to naprawdę pokazują to co chcą, ja jestem w 6 tyg ciąży i dopiero teraz pokazał mocno ;p choć w tamtym tyg nie robiłam a dziś to z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Dziewczyny, trzymam kciuki :) Te wasze objawy faktycznie moga swiadczyc o ciazy! Oj, zeby sie udalo :) U mnie wszelkich objawow brak :/ i strasznie mi sie dluzy ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia- masz wszystkie objawy na ciążę. LA lala gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Ja nie wiem. Jakoś nie wierzę w ta ciążę. Może spowodowane jest to poprzednim rozczarowaniem. @ spóźniła mi się 3 dni a ja już nastawiona na ciążę. Jakiegoś dołka mam.. A czas się okropnie dłuży. Pozostało jeszcze 7 dni. Nie wiem czy jest sens szybciej robić test. Jak myślicie? @ ma być w sobotę. Może skuszę się na testowanie w czwartek? Czy nie warto? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie no, jak masz jeszcze 7 dni to nie ma co się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
agusia nie rto wiem ze ciężko ale postaraj się wytrzymać o soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
zastanawiam się czy nie powinnam zrobić najpierw sobie badan jeśli będą wyniki dobre to dopiero badanie nasienia,bo to takie trochę naciąganie na koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, zrob najpierw sobie badania, a jak z toba bedzie wszystko ok i nadal nie bedzie ciazy, to wtedy nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Agusia, nie rob wczesniej, staraj sie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja test zrobie w czwartek w dniu spodziewanej @, w tamtym cyklu szalałam z testami wcześniej i tylko sie rozczarowałam wiec odpuszczam. A mnie jakieś przeziębienie bierze katar mam nie z tej ziemi, nos w środku piecze, porażka na calej lini....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Nie kupię nowego testu to chyba wytrzymam do soboty. Jeśli tak to z moich wyliczeń w ciążę zaszłam 28 sierpnia. W sensie że z tego przytulanka. Wtedy 7 dni później miałam to jednodniowe plamienie. Wczorajsze badanie szyjki wyglądało tak samo - cała rozpulchniona jakby taka gąbka a gdzieś tam w środku ukryta szyjka. I nie wiem czy sobie wkręcam czy na prawdę jest coś na rzeczy ale wczoraj przyjrzalam się moim piersiom. I nie wiem czy tyle żyłek miałam wcześniej czy pojawiły się teraz na dniach. Pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Teraz pora przeziębień,mój młodszy syn też się meczu z katarem,na niego źle wpływają takie mokre wilgotne pogody,od małego na alergię na pleśnie zewnętrzne,teraz i tak jest dużo lepiej bo obywa się bez antybiotyków i szpitali.z wiekiem się uodparnia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Agusia trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja wybieram się na grzyby,uwielbiam je zbierać s w tym roku urodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja w tamtym cyklu miałam takie żyłki nigdy wczesniej nie zwrocilam na nie uwagi i co okres i tak przyszedl :/, w tym cyklu mam takie same wiec u mnie to nie jest wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, to moj drugi cykl staran... temperatura na razie wyzsza niz zwykle (37,3) 26 dc, okres powinnam dostac jutro (dostaje zawsze 13 dni po owulacji). Piersi troche Bola i sa zylaste, ale w zeszlym cyklu tez takie mialam a @ przyszla ... Jesli do czwartku nie bedzie @ to zrobie test (chyba, ze nie wytrzymam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie co do tej temparatury to nigdy jej nie mierzylam ale wczoraj sprawdziłam bardziej tak z ciekawości i 23dc 37,1st i dzisiaj 24dc 37,2st. Nie sugeruję sie tym absolutnie bo temp nie mierzylam od poczatku cyklu. Powiedzcie czy mierzycie? Jak.to się kształtuje u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wam cielaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
denerwuje mnie to plamienie,z wkładka do samej@,ciagnie mnie trochę lewy jajnik,pobolewa,to brązowe plamienie z takimi jaby niteczkami brązowymi,nie wiem czy to faktycznie skutek niskiego progesteronu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Hej dziewczyny Nie pisałam bo ten weekend jakis taki pesymistyczny. od piątku dzieci mi kaszlą i smarkają a ja dostałam zapalenia pecherza i totalna załamka w zwiazku ze straniami. boje sie czy to bedzie miało jakis wpływa na ewentualna ciąże :( choc prawde mowiac zero oznak zeby sie udało i raczej czekam na @ niestety. Zero objawow i tylko temp utrzymuje sie wyzsza ale to sie moze zmienic i w ciagu kilku godzin spadnie i przyjdzie @. wtorek środa mam termn @ wiec jutro zrobie test z czystej ciekawosci. choinka smutno mi ze nic nie czuje i ze bedzie kolejny nieudany cykl :( A wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Moj mąż twierdzi że wyglądam inaczej. Że jestem jakaś taka blada ale policzki mam różowe i pytał czy czasem mnie coś nie bierze. On nic nie wie o moich objawach. Nie chce go rozczarować tym bardziej że do tej pory widać jak przeżył stratę naszego maleństwa w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, nie jestes sama. Ja tez nie mam zadnych objawow! Nic a nic :( Mi gin kazala testowac 17 jezeli @ nie bedzie, ale 14 dni od owylulacji przypadaja 14.09 Nie wiem czy nie zrobie testu 14, bo juz cos powinno wyjsc. Moze jak zrobie to przynajmniej nie bede sie meczyc w niepewnosci. Ja jestem z was najstarsza i dla mnie to juz jest ostatni dzwonek. Az mi sie plakac chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Malahala - moj m mi dzis powiedział: zobacz o kazdego synka musielismy sie dlugo starac i łatwo nie było to myslisz ze teraz bedzie łatwiej? Przeciez jestesmy coraz starsi a nie młodsi wiec raczej to działa na naszą niekorzysc. Kurcze niestety musze sie z nim zgodzic? Ale tak mi sie smutno zrobiło. Ja mam wielki zapas testów i na pewno bede od jutra testowac. m twierdzi ze bez sensu bo humory mam okropne czyli stanard na kilka dni przed @. i jeszcze ten pecherz. musiałam ratowac sie Furaginum bo juz z bolu nie mogłam wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia na pewno nie szybciej niz @ czyli czwartek. Zobaczymy co wtedy test przyniesie. Ja tez przeziebiona mam zolty katar, jeszcze dobrze sie wrzesień nie rozpoczął a ja chora... od dzisiaj tez rzucam palenie, trzymajcie kciuki za moje postanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia oczywiście że trzymam kciuki i za rzucenie palenia i za dwie kreski na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×