Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

O widzisz to świetnie :) ja przed ciąża miałam powyżej tsh. Na pewno mieścisz się w zdrowych normach. No jasne, ze osobny dom to super sprawa!:) my dzielimy dom na 2 rodziny, bo jest bardzo duzy, ale wszystko w porządku (to moja rodzina) i nie ma żadnych konfliktów póki co, choć my nie spędzamy razem czasu ze sobą i mijamy się tylko we drzwiach wejściowych , jesteśmy oddzieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, całe popołudnie jestem zmęczona bo wstaje przed 5 do pracy i po powrocie do domu opadam z sił. Niedawno byłam w toalecie i jak się podtarłam zauważyłam na papierze taki lekko zabarwiony na różowo śluz... a moze mi się w oczach już mieni?!?!? Ale jak sprawdzałam śluz w pochwie to jest on kremowy, mleczny nie gęsty nie wodnisty... sama nie wiem co o tym myśleć. Denerwuje mnie to czekanie, a mialam sie nie nakrecac w tym cyklu. Bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8898
Cześć dziewczyny może znajdą się osoby w chociaż trochę podobnej sytuacji. Otóż staramy się o dzidzie jednak 4 miesiąc z rzędu niestety nic z tego w tym miesiącu powiedziałam sobie że może za bardzo chciałam więc postanowiłam zbyt wiele o tym nie myśleć. Moje cykle od 30 - 34 dni. przed spodziewana miesiączka nie odczuwam boli piersi jedynie w dzień w którym nam się pojawić @ lekkie bóle brzucha . Aktualnie jestem 5 dni przed okresem od 1.5 tyg jakos praktycznie czuje 'jak nigdy ' tkliwosc na dotyl piersi nie całych tylko od zew. Strony od tyg bóle jak na @. Dzisiaj duże skurcze też podobny ból jak na miesiączka i zauważyłam delikatnie brazowy śluz. Ogólnie sluz mam bardzo wodnisty. Mozecie jakoś ocenić ta sytuację? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1985
Cześć dziewczyny! I ja czekam na @... Narazie 2 dzień się spóźnia...i nie świrowała bym gdyby nie to że w 25-26 dc miałam delikatne plamienie.... Myslalam że @ w drodze... A tu cisza. . . Mam już jedna córeczke.. niedawno skończyła 13 mc ...Urodzona przez IVF, Teraz mam nadzieję na naturalne poczecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1985
Mosabia... Robiłam ale negatywne... Mam z Wisha ... W piątek kupię inne...Chyba że wcześniej @ przylezie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Dziewczyny u mnie już wszystko jasne. dostałam @ wiec koniec złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Załamana....tesciowa pomylila wynik zamiast 3.7 podala mi 0.37 no trudno bez okularow tak bywa....kochane co sadzicie o tym ze niektore labolatoria zle wykonuja badania.kiedy nie pojde wynik mam caly czas podobny mimo przyjmowania lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1985
Gość 1990- niestety ale wątpię żeby lab się pomyliło :/ Z własnego doświadczenia wiem że tarczyca to kawał s.... Musisz iść do lekarza po mocniejsze leki... Jakie bierzesz? Wszystko jest do opanowania...trzeba tylko czasu...Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dwa mies temu mialam 3.14 i codziennie biorac euthyrox 50 nie spadlo tylko wzroslo?niemozliwe.po drugie w tym samym lab tesciowa miala robione badanie na tzw komorki rakowe i wyszlo u nich 68 a w innym 8.5 co oznaczalo ze jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 3,7 to nie jest norma???? U mnie w przedziale normy jest aż do 5,5 :) mamiii echhhhh no bardzo mi przykro :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Miałam nadzieje ze pozytywny wynik testu bedzie super prezentem na moje urodziny... niestety nie udał sie i nie bedzie dziś radosnego świetowania. gdyby sie udało to termin porodu wypadał idealnie w naszą rocznice ślubu... Kurcze a tak chciałam wierzyć w te liczby... w rodzinie mnóstwo takich powiązań z datami... No nic może kolejny raz bedzie szczesliwy... Własnie upiekłam pierniczki :) (wrzesień a u mnie świąteczne klimaty) Synek tak bardzo mnie o nie prosił od tygodnia wiec postanowiłam na te smutki sprawić jemu przyjemnosc. Juz widze rano ten uśmiech na twarzy :) Jak dobrze że mam te moje dwa małe Skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Dziewczyny to znowu ja Kurcze moze wy mi pomożecie. Zastanawiam sie czy powodem moich problemów z zajsciem w ciaze nie jest zbyt krotki cykl? @ miałam 20.08 a kolejny 12.09. Jesli dobrze licze to dlugośc cyklu wynosi 24dni prawda? Kurcze własnie dopiero teraz sie nad tym zastanawiam. zawsze miałam co 26dni ale od dłuzszego czasu moje cykle trwają 24dni. Czy to nie za krotko? Musze zbadac hormony bo przed pierwsza ciazą miałam problem z prolaktyną (nie pamietam ile wynosiła, jutro poszukam wyników)Tsh tez sprawdze i w sumie nie wiem co jeszcze i w ogóle w ktorym dniu cyklu najlepiej zrobic badania? Tak mnie dzis naszło na rozmyślania, obliczenia że zmiast spac siedze i czytam.... U mnie to 17 cykl starań zakończony niepowodzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami tak mi przykro, przytulam mocno i nie łam się, wiem ze się latwo mowi ale chciałam napisać coś pocieszajacego. Co do krotkich cykli mozesz udac sie do gina i moze on je troche naprostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Norma 4.2 ....ale o ciazy moge zapomniec za duzo dzis ide do innego labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A po drugie czy wy nie bylybyscie wkurzone lykajac tabletki non stop miec taki sam wynik lub podobny...dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1985
Gość 1990 ale czasem tak jest...leki za słabe itp. Norma jest do 4.2 ale nie u kobiet w okresie rozrodu... Najlepiej koło 1 wyżej ponad 2 grozi poronieniem,komplikacjami itp. W ciąży też trzeba pilnować.... Wiem z doświadczenia. Mieszkam za granica...tu wszystko maja w d... Jeździłam do Polski do mojego endokrynologa.. który za głowę się złapał jak widział jakie wyniki w ciąży miałam i że nic z tym nie robią... Mami- przykro mi... Chyba każda z nas co tu pisze wiedza co czujesz. .. i że brak słów żeby pociesza ... Jedynie można powiedzieć że już masz cudowne dzieciaczki :) Ja też mam ukochaną córeczke...i zawsze już kogoś mamy.... Trzeba patrzeć na jasne str... I od następnego cyklu od nowa się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc z wydluzona faza lutealna :-( niestety dostalam okres, jak na razie tylko lekkie plamienie, ale u mnie zawsze rozkreca sie przez kilka godzin :-( no nic, nowy cykl, nowe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dowiedzialam sie w gabinecie ze nie mozliwe jest przy przyjmowaniu lekow przez tyle czasu aby byla ta sama wartosc tsh.dala mi przyklad jednej pani ktora leczyla sie na jedna z chorob i badania non stop wyhodzily jej jednkznacznie takie same badz wahaly sie wartosci setne przyszla do nich zrobila badania dokladne i wszelkie i wyszlo ze nie ma czym sie martwic wartosci byly duzo mniejsze niektore lab majac duzo klijentow nie sa w stanie dokladnie okreslic...okaze sie po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
To i ja poszukam swoich wyników TSH i Wam podrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie rozkręca się już na@,co mnie bardzo dziwi bo miało być 19 a teraz będąc w łazience zobaczyłam ciemne plamienie ale już z krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja (gosc od lutealnej)... chyba zwariuje, myslalam, ze dostalam @, ale poza rozowym plamieniem z rana, po @ ani sladu, temperatura utrzymuje sie (37 z rana i rosnie w ciagu dnia), piersi nadal Bola no i co 30 min. chce mi sie siku... nie wiem, moze przez to nakrecanie @ robi mi figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, ze szyjka macicy jest dosc wysoko (normalnie przed @ byla dosyc nisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu zrób rano test. To mi na ciążę wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
U mnie spadek temp, wiec teraz juz czekam na @. Dziewczyny, ktorym sie nie udalo, nowy cykl przed nami. Damy rade :) Powodzenia dla tych, ktore beda testowac. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
U mnie spadek temp, wiec teraz juz czekam na @. Dziewczyny, ktorym sie nie udalo, nowy cykl przed nami. Damy rade :) Powodzenia dla tych, ktore beda testowac. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie 27dc, wczoraj mialam temp 37,4 przed wczoraj 37.2 a jeszcze dzien wczesniej 37.1 czyli rośnie. Wczoraj pobolewaly mnie jajniki a dzisiaj cisza calkowita. Oprócz uderzeń goraca i napuchnietych piersi nicnnie widać. Pewnie dostane @ jutro... a przecież ten cykl się staraliśmy intensywnie. Nie mam pojęcia co jest grane. Jak nie dostane @ do jutra to z samego rana zrobię test. Jak bedzie pozytywny pojde na bete a jak nie to daje sobie spokój i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mosabia, mi to wyglada na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne3
Mi też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia to informuj nas z samgo rana,co wyszlo... Kurcze mam nadzieje,ze sie udaly te intensywne starania:))) Dziewczyny ja jednak jutro ide na badanie i zobaczymy,czy wszystko ok - oby serduszko bilo...Tak sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×