Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Mosabia, tylko nie szalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Oj dziewczyny wiem ze trzeba czekac, ale wlasnie to czekanie jest nagorsze. A najśmieszniejsze jest to, ze jak przychodzi @ i juz wiadomo ze cykl stracony to sobie obiecujemy ze juz koniec, ze sie nie nakręcamy, niech sie dzieje co i chce. I faktycznie takie myslenie trwa do przypyszczalnych dni plodnych a pozniej nasza psychika i mozg sa silniejsze od Nas i od nowa zaczyna sie doszukiwanie, wychwytywanie najdrobniejszych objawow, sprawdzanie na necie i roznych forach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifeisgood kiedy mialas ostatnią miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
hej,dziewczyny u mnie znowu to samo co kazdego ranka,w pracy poszlam siku i polecialo tym razem tak wiecej krwi jednorazowo i dalej plamienia brązowe,kurde co to jest,nie mam pojecia czemu tak sie dzieje,na krew dopiero w poniedzialek pójde ale jesli juz bedemiala@ to nie wiem czy nie lepiej po.czy to naprawde bez znaczenia w ktorym tyg cyklu robi sie badania na progesteron,prolaktyne itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami nie robiłam dzisiaj testu bo jak wczoraj był negatywny to wyszłam z założenia że @ przyjdzie i będę czekać. Jak do jutra by nie było @ to zrobię rabi test to bedzie moj 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia zrob test koniecznie jutro i daj znac. A wiesz moze mniej wiecej kiedy mogla byc u Ciebie owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a tak wogole to jak jest u was zaraz po owulacji, tak mniej wiecej 2/3 dni. Jak wyglada szyjka , sluz ? Ja rano Wam pisalam ze sluzu jak na lekarstwo i taki bialy kremowy wygrzebany tam gleboko, nie dajacy wogole nawilżenia bo nawet ciężko bylo mi palec wlozyc i byl opor . Teraz natomiast jest tam jakby ciut bardziej mokro i sluz nie juz az tak ze tak to nazwe "suchy" tylko bialy wymieszany jest tak jakby z sluzem podobnym do plodnego. Ogólnie poczulam ze tak jakby mi sie tam bardziej mokro zrobilo. Pare takich bialych kawalkow mi sie rozciagnelo trochę między palcami i ogólnie to biale jest takie śliskie . Gdybym sie kochala z mezem na dniach to pomyslalabym ze to resztki spermy ale ostatni stosunek mial miejsce we wtorek wieczorem no i dodatkowo rano tak jak napisalam bylo tak okrutnie sucho Strasznie mnie to zaczelo martwic. No i w dodatku boli ten jajnik i podbrzusze tak jakby piecze. A teraz doszło pobolewanie w krzyzu :-( Zwariować naprawde idzie :-( Miala ktoras z Was tak po owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dodam ze sluz plodny to napewno nie jest. Zreszta chyba byloby to niemożliwe biorac pod uwage ten pecherzyk z poniedzialku , wtorkowy bol i testy owu dodatnie. Pytanie tylko co to w takim razie ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja dokładnie taki sam śluz mam po owulacji i dniach płodnych, biały średnio gęsty pomieszany z jakby płodnym. Szczerze mówiąc to nie pamiętam czy odczuwałam owulacje ale kochalismy sie z mężem 8,10,12,14 i 17dc wiec nawet jeżeli miałabym przegapić owulacje to stosunek byl na tyle czesto ze cos tam by zawsze zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co do testu to zrobie jutro bo mamy imprezę i nie chciałabym pić alkoholu być może będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
taka sobie ja tem mialam taki sluz po owulacji bo pamietam ze tez sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnia @ pod koniec lipca:) Mosabia to może rzeczywiście coś na rzeczy.... kup sobie dzisiaj jakiś drugi test jeszcze, chyba ze masz :) ta niepewność jest najgorsza - pamietam jak moje testy wychodziły - niby nic nie ma a jednak... tez chciałam już wiedzieć. TakaSobie czekaj na spokojnie, na moje są duże szanse :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No to sluz juz mam mniej wiecej sprawe jasna. Ale te bole takie piekace podbrzusza co jakis czas i jajnika tego z ktorego byla owulacja a sporadycznie tez lewego ? Szczerze Wam powiem ze przez mysl mi przemklo ze to moze zwiastowac cos dobrego. Moze to glupie ze tak wczesnie ale gdzies czytalam ze komorka jajowa zyje 24 i wtym czasie moze dojsc do zaplodnienia a jesli do niego dojdzie to wedrowka do macicy trwa 72 godziny i w czasie tej wędrówki dochodzi do pierwszych podzialow. I tak przez nastepne 3 dni jajeczko jest w macicy szukajac dobrego miejsca do zagniezdzenia. Co tez by sie zgadzalo ze po 7 dniach od owu moze juz dochodzic do implantacji . Kurde czuje sie jak idiotka ale takie glupie mysli przez glowe mi naprawde przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
taka sobie to dobrze ze nie jestem sama bo tez czasami tak sie czuje zadając wam te wszystkie głupie czasami pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja nadziei na ciążę z tego cyklu już nie mam.plamię na brązowo od 13.09 i do tego codziennie rano jest troche krwi,dzis bylo troszkę więcej ale tez nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood prosze przypomnij mi jak to było z Twoimi testami i kiedy je robilas? :) Test mam drugi w domu bo kupilam dwa ale jest czułość 25 wiec szkoda ze nie 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Magdzis a moze u Ciebie to problem z progesteronem faktycznie. Jakie mialas endometrium na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szybko skocz gdzieś dokupić jeden p czułości 10:) ale w sumie - mi każdy wychodził tak samo, czy 25 czy 10. Gdzieś w okolicy dnia spodziewanej miesiączki codziennie robiłam testy i dzień w dzień wychodziły tak samo - niby nic, ale taki delikatny cień się pojawiał. Dużo naczytałam się na forach, ze bardzo często to się zdarza. Mój mąż najpierw się ze mnie smial(no wariatka, nic tam nie ma:D), potem jednak jak czytał ze mną to mówił : kurczę może rzeczywiście???? Ale mówię. Testy wychodziły tak, jakby naprawdę ciąży nie było i osoba, która nie wzięłaby go pod lupę, w życiu by nie pomyślała, ze coś tam jest ;p zrobiłam badanie hcg i to rozwiało moje watpliwosci, ale długo się męczyłam, bo miałam wyjazd i problemy z wykonaniem hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny ja zeby sobie za bardzo nie wkrecac postanowilam w aptece kupic femisept uro z zurawina. Bo te bole podbrzusza mnie martwia. A teraz na wieczor po calym dniu doszedl okropny bol krzyza promieniujacy na nogi. No i wzdecia a w sumie nie ma z czego bo dzis jadlam tylko lekkie sniadanie. Niby nie mam zadnych objawow typu pieczenie przy sikaniu czy ogolnie czeste sikanie ale profilaktycznie nie zaszkodzi. Juz naprawde staram sie chwycić czegokolwiek byleby sobie nie wmawiac ze ten bol moze byc spowodowany potencjalnym zapłodnieniem bo w koncu naprawde zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Właśnie przyszedł @ tzn powoli sie rozkręca, więc cykl stracony. Dla przypomnienia Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - 19.09 Asiac93 - 19.09 Takasobie - 29.09 Mosabia - 13.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Aktualizacja: Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - 19.09 Asiac93 - 19.09 Takasobie - 29.09 Mami3 - 05.10 Mosabia - 13.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia tak mi przykro :( kolejny cykl i kolejne nadzieje przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze Mosabia. Myslalam ze jednak @ nie przyjedzie do Ciebie. Przeraza mnie to wszystko pomalu. Mam dwije dzieci ktore zistaly poczete za tzw pierwszym i jedynym razem a tutaj nagle takie problemy. Jesli u mnie w tym miesiacu znowu sie nie uda to naprawdę chyba pograze sie w rozpaczy :-( Staram sie o tym nie myslec ale nie potrafie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Mosabia bardzo mi przykro...Tylko prosze nie zalamuj sie:* wiem,ze sobie zalozylas, ze ten cykl bedzie Twoj, ale nie poddawaj sie... Kurde dziewczyny teraz to Wam zazdroszcze,ze juz teraz mozecie ogladac swoje pociechy:)Wiekszosc z Was jest juz matkami,ja jestem na poczatku drogi... Czesc z Was pisala,ze z pierwszym dzieckiem to latwiej poszlo; ciekawa jestem, czy jest jakas zaleznosc z tym zwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dlaczego posty sie nie wyswietlaja ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama endometrium było zgodne z fazą cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
To dziwna sprawa u Ciebie Magdzis. A jest możliwość ze mogła byś byc w ciazy ? U mnie dziewczyny bez jakis wiekszych zmian. Dzis 19 dc. Z tym sluzem to dziwna sprawa. Bo raz nie ma go praktycznie wcale i znajduje go gdzies tam gleboko, taki bialy zbity gesty, a raz jest wiecej i wlasnie bialy wymieszany z takimi (wybaczcie opis ) glutkami podobnymi do sluzu ciazowego. Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dziś znowu krew na papierze.dół brzucha boli więc spodziewam się chyba dziś @ a jeśli nie przyjdzie to już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Możliwość jest bo staramy się ponad rok,ale wiem że nic z tego bo to raczej już @,3 dni wcześniej,piersi przestały boleć,tylko dół brzucha boli dosyć mocno.i teraz powiedzcie mi czy z tym badaniem krwi zaczekać do drugiej połowy tego następnego cyklu czy jak?progesteron wtedy podobno najlepiej badać.kurde czuje się jak babulka,ciągle lekarze,s jeszcze laryngolog i neurolog w tym mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ten cykl będzie raczej bez starań takich wiecie przykladnych.neurolog napewno mi da skierowanie na prześwietlenie głowy a tegobw ciąży robić nie można,więc ja dziewczynki odpuszczam narazie,muszę wykluczyć pewne chorobska i zaczniemy wtedy na nowo starania (hehe ciekawe czy tak będzie faktycznie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×