Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc Kochane. Znowu trochę mnie dłużej nie było ale mam nadzieje ze nadrobie. Powiem Wam ze u mnie marzenia ze ten cykl bedzie udany w koncu chyba prysnely jak banka myslana. No chyba ze mnie pocieszenie bo ja sama wczoraj jak mala dziewczynka plakalam. Ale od początku. Jak juz wam we wtorek pisalam 14 dc gin stwierdzila pecherzyk 25 mm zwiastujacy piekna wg niej owu i kazala sie starac przez ten 3 dni bo moze peknac w kazdej chwili. No i staralismy sie..ale nie 3 dni tylko dwa :-( Wczoraj juz ze staranek nic nie wyszlo bo maz musiał pilnie wyjechac a ja oczywiscie dobralam sobie to starsznie do glowy ze to chyba jakies przekleństwo normalnie jest. Na ten moment sytuacja wyglada u mnie tak. 14 dc - pecherzyk 25mm. Jeszcze przed wizytą u gin oraz po wizycie pojedyncze klucia prawego jajnika ( ogolnie prawej strony brzucha ) 15 dc - z ciekawości popoludniu zrobilam test owu i byl tak na wpol dodatni ( tzn wygladalo jak by obie kreski byly takie same ale to zalezy jak kto patrzy i mozliwe ze ta testowa byla juz minimalnie jasniejsza ). Również 15 dc popoludniu mialam okropne bole z prawej strony promieniujace na pachwine i prawa noga oraz na cale podbrzusze. Byly tak solne ze nawet nospa max pomogla tylko troche je wyciszyc ale niezupelnie ustaly. Wieczorem bylo przytulanko i z racji tego bolu też troche zeby musialam zacisnac ale pozniej sie rozluźnilam i sie udalo bez przerywania. 16 dc - dwa testy owu rano i wieczorem oba juz z kreska testowa jasniejsza niz kontrolna. No i brak przytulanka niestety :-( 17dc ( dzis ) - test owu negatyw. Sluz jest taki pol na pol. Choc nie jest juz tak mokro nawet przy sprawdzaniu palcem jak np 13 dc czy 14. No i troche pobolewa mnie podbrzusze. Podsumowujac staranka byly przez 3 dni ale nie tak jak kazala gin od wizyty czyli 14 dc do srody wlacznie (16 dc), tylko spontanicznie z rana w niedziele 13 dc po 3 dniach abstynencji ;-) , 14 dc wieczorem i 15 dc tez wieczorem. Myslicie ze jest jeszcze nadzieja ze mimo wszystko sie udalo a ten wtorkowy mega bol świadczył o owulacji i pęknięciu pecherzyka ? Bo ja juz pomalu naprawde zaczynam wierzyć ze ta trzecia ciaza nie jest nam dana i wczoraj nawet troche sie o to z mezem poklocilam i poplakalam. Ah no i powiedzcie mi czy ktoras z Was jest bardzo obeznana w tych testach owu i jak to z nimi jest? Dodatni tylko przed owu ? Czy w trakcie owu tez moze byc dodatni ale np slabej czy raczej juz typowo negatywny ? Czy negatywny dopiero po o***tej owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No i tak na ludzki rozum to czy mozliwe zeby pecherzyk pekl dopiero wczoraj lub dzis skoro przyrasta srednio 2 mm dziennie a w pon mial juz 25 mm. Bo ja trzymam sie tej nadzieji ze raczej powinien peknac kolo wtorku właśnie bo w innym przypadku juz raczej bylby za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie niestety nie pomogę nigdy nie robilam testow owulacyjnych, a co do wielkosc***echerzyka również sie nie wypowiem bo nie mam pojacia o tym. Alr napisZe Ci zebys sie nie martwiła i sie nie zamartwiala bo mozna oszalec przez takie negatywne myślenie. Wiem ze łatwo sie mowi ale każda z nas to przechodzi. Staramy sie i chcemy zeby sie udało i ciagle nerwy i stres. Wrzuć na luz i czekamy na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadłam na pewną sprawe. Zawsze dodawałam @ w 28dc a ostatni cykl @ przesunęla sie na 29dc bo sie spoznila o 1 dzien. No i właśnie moze sie wcale nie spóźnila tylko cykl przeskoczył na 29dniowy? Juz nie wiem jak mam sobie to racjonalnie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Pytanie tylko skad dzisiaj ten bol podbrzusza skoro od wczoraj a moze i nawet od wtorku testy owu sa negatywne no i pecherzyk byl idealny w poniedzialek a wtorkowe objawy traktowalam jako jego pekniecie, no bo co innego ? Naprawde zwariowac idzie. Ale owulacje teraz badz jutro raczej.moge na 100 % wykluczyc. W sumie to nawet byloby nielogiczne twierdzić ze owu sie przesunela skoro bylam na wizycie u swojej gin. Niby juz ktorys raz sobie obiecuje ze dam na luz i przestane o tym myslec ale uwierzcie mi dziewczyny ze naprawde sie nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam Mosabia - 14.09 Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - 19.09 Asiac93 - 19.09 Takasobie - 29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia nasz organizm plata nam straszne figle. Jak juz kiedys pisalam, ja gdybym nie poszla na ta wizyte w poniedzialek popoludniu bylabym swiecie przekonana ze owu mam jutro albo w sobotę czyli kolo 18/19 dc. Bo ostatnio tak to u mnie wygladalo i testy owu tez tak pokazywaly . Sluz tez wg mnie wcale nie wygladal na plodny a moja gin bo zbadaniu twierdzila cos zupełnie innego. Wiec jak to wytlumaczyc ? Bo z dwojga zlego to chyba raczej moja gin sie nie pomylila az tak.W efekcie @ tez chyba powinnam spodziewac sie wczesniej skoro ostatnio przy owu 18/19 dc mialam po 32 dniach. To teraz pewnie bedzie 3/4 dni wczesniej. Sama juz nie wiem . Choc tak logicznie myslac to wydaje mi sie ze ten okres byl krotszy ciutke i mniej obfity niz poprzednie, wiec moze to tez przyczyna podobno wczesniejszej owulacji. Sama juz glupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasobie doskonale Cie rozumie, ja tez miałam dać sobie spokój, wrzucić na luz a tu takie świrowanie :D Ja w ramach pocieszenia dzisiaj robie sobie nową fryzure i koloryzacje :) Napiszcie co myslicie o tym ze to mozliwe przesunięcie cyklu z 28 na 29 d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
żeby tak może nie myslec o staraniach to bedziemy sobie stawiac inne cele,np która z nas najdłużej będzie biegac? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie z bieganiem raczej kiepsko, nie lubię tego, męczy mnie to i ogolnie jestem na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
szczerze to i ja nie lubie biegać mam wrazenie że piersi mi opadną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia tak jak Ci wyzej napisalam. Takie przesunięcie jest jak najbardziej mozliwe i nawet nie wiem czy taki jeden dzien jest tarktowany jako przesuniecie jakies okropne. A jak Wy dziewczyny myslicie ? Jakie mam szanse ze jednak @ nie przyjdzie , biorac pod uwage to wszystko co wyzej opisalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po wizycie i uffffff jest piękne serce mojego maleństwa :))) widziałam nawet , jak maluszek się ruszał - co za przeżycia :) pierwsze tego typu w moim życiu :) wszystko Ok, poród na początek maja! Teraz mogę odetchnąć z ulga:) Mosabia może ten 1 dzień się przesunęła, ale to tez świadczyłoby o tym, ze sam test mogłaś wykonać za szybko.... :) co do historii takasobie o owulacji - kurczę szkoda, ze nie poszłaś zobaczyć , czy pecherzyk pękł... bo miałam podobnej wielkości przed sama owu, ale po 2 dniach skontrolowałam czy pękł (czasem rośnie, rosnie i zanika , co oznacza brak owu). Jeśli pękł to na bank miałaś bardzo blisko wizyty owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood tak sie ciesze! Świetne wiadomości :)pamietam jak dziś jak zobaczyłam serduszko po raz pierwszy takie to wzruszajace bylo myślałam ze sie rozplacze :) cudowna chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeis good nie mialam jak skontrolowac bo gin szla juz na urlop niestety. a myslisz ze te okropne bole jajnika mogly wlasnie oznaczac pęknięcie? No bo mi sie wydaje ze skoro według gin pecherzyk byl idealny do owu a test owulacyjny jeszczs we wtorek wyszedl dodatni to chyba raczej sa ogromne szanse ze jednak pekna ? Bo gorzej by bylo gdyby byl pecherzyk a nie bylo wyrzutu lh. W sumie nie znam sie fachowo na tym ale raczej chyba na tym to polega ? Sprawdzalam jeszcze niedawno sluz i ciezko mi nawet palca wlozyc tak suchutko, i nusze tam gleboko gleboko pogrzebac zeby cokolwiek bylo na palcu wiec moze to co widzialam rano na palcu to moze jeszcze resztki tych 3 przytulanek uzbieranie :-) hihi Jak myslicie dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
I tak jeszcze dodajac do poprzedniego postu w kwesti pekania pecherzyka to ja sobie tlumacze to tak ze skoro wedlug gin endometrium bylo ksiazkowe jak na 14 dc to raczej nie mam zadnych problemów z hormonami. Chyba.... Poza tym gin stanowczo stwierdzila ze niedomogi lutealnej tez napewno nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Ah no i z wrazenia zapomnialam Ci lifeisgood pogratulowac. Cieszd sie ze wszytsko ok i ze mozesz już byc spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgood cieszę sie ze wszystko dobrze,który to juz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Heh presje napewno nie....ale podejrzewaja u niego cukrzyce i non stop by spal czy idzie do pracy czy nie pada jakby kaminie przerzucal caly czas.a co do dni plodnych jestem juz wg mojego kalendarza juz po ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) dostałam dziś od gin tyle czasopism do studiowania, ze chyba nie zasnę. TakaSobie nie znam się na testach owu, ale szczerze myśle, ze skoro pokazały owulacje to nie ma powodu się denerwować i na pewno pękł :) w sumie nawet nie ma przyczyny, by podejrzewać, ze nie pękł - nie masz żadnych problemów z hormonami to i dlaczego miałby w sumie nie pęknąć?:D na pewno był gotowy do pęknięcia i dojrzały :) a przepisała Ci luteinę? ja skończyłam 7 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No wlasnie luteiny nie dala bo powoedziala ze nie ma takiej potrzeby. Wiadmo ze z jednej strony wolałabym wziac zapobiegawczo a z drugiej mam nadzieje ze wie co robi. Powiedziała natomiast ze jesli szczęśliwie uda mi sie zajscw ciazy czy to teraz czy w najblizszym czasie to jak bede bardzo sie upierala to najwyzej wtedy mi przepisze luteine. Ona jednak mimo wszystko twierdzi ze nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słuchaj pani doktor :) mi pewnie dali przez ta prolaktyne .... Oj żeby nie było tak, ze przeze mnie będziesz się upierać na luteinę, lekarz pewnie wie co robi :D hihi... W takim razie szanse masz duże i nic, tylko trzymać kciuki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Staram sie myslec pozytywnie. Bardzo . Czas pokaze co i jak. Jednak czarne mysli w glowie tez sie zbieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood przy drugiej ciazy mialam luteine ale to tez mi dala tak profilaktycznie bo pobolewal mnie brzuch ale nie mialam zadnych plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A tak wogole to co z Nasza Topciaqq. Przestala tu zaglądać? U mnie dzis 18 dc. Sluzu ilosc znikoma a jak jest cokolwiek to typowo bialy nieplodny. A co za tym idzie mam potwierdzenie ze w Tym miesiacu wyliczenia mojego kalendarzyka nie potwierdzily sie kompletnie i napewno ani dzis ani jutro nie wypadalaby owulacja. Co mnie martwi to to, ze przed domniemana owulacja mialam strasznie spuchniety brzuch no i ten bol jajnika ktory trzymal az do wtorku. W srode opuchlizna zeszla, wczoraj bylo ok. A dzis na nowo zaczyna sie dawac we znaki prawy jajnik a czasem nawet i lewy, pachwiny i brzuch znowu podpuchnal :-( Jak by obrac za dzien owulacji wtorek to dzis jest juz 4 dni poniej. PMS to raczej tez nie jest bo nigdy nic podobnego sie u mnie dzialo. A jesli brzuszek puchnal ta górą na dzien, dwa przed okresem. Jak myslicie Co moze byc tego przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza, tak wchodze i zaglądam czy ktoś coś napisał i cisza. To mój 29 dc na razie cisza @ nie widać, śluz mam taki bialy ale raczej wodnisty i mam uczucie mokra, na bieliznie zostaje slad taki kremowy. Nie wiem co o tym myśleć. Brzuch dołem jakos tak inaczej pobolewa, czasami odezwie sie jakis jajnik ale nic szczególnego. Czekam na ten @ jak na zbawienie a moze raczej na jej brak? Juz sama nie wiem. Wiem tylko ze jak bym juz dostala to bym miala spokój i spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Lifeisgood ogromne gratulacje :) stresowałam się razem z Tobą :) ale najważniejsze, że wszystko jest okej :) co do owulacji. Zazwyczaj czuję jajnik jeden lub drugi, że mnie tak dziwnie ciągnie chociaż pamiętam, że raz jak byłam na monitoringu to wg nic nie czułam a gin mi powiedział, że pęcherzyk pękł... Także różnie to bywa. Ja wychodzę z założenia, że trzeba poczekać do terminu @ a jak nie przyjdzie to wtedy zrobić test. Nie ma co się nakręcać niepotrzebnie bo rozczarowanie wtedy bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia moze akurat jednak bedzie dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
lifeisgood super wiadomosc. gratuluje pieknego serduszka. dbaj o was kochana i nie uciekaj stąd :) dużo zdrówka wam zycze Mosabia cos mi sie wydaje ze na @ bedziesz czekać okm1oku :) oby tak było. dzis pewnie nie robiłas testu? wybierasz sie na bete? teraz weekend to w sumie tylko testy zostały i czekanie. trzymam mocno kciuki Agusia co u Ciebie? czekamy a wiesci. wiele wskazywało ze u Ciebie duże szance na maluszka w tym cyklu. odezwij sie TakaSobie niestety musisz uzbroic sie w cierpliwosc. mysle ze wszystko jest na dobrej drodze i nie analizuj za bardzo wszystkiego bo łapiesz stresa niepotrzebnie. niestety trzeba troche poczekac. trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×