Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
Mi tez od kilku dni strona nie chciala sie załadować,zainstalowalam sobie druga przeglądarkę i jakoś dawałam radę:) może to wkur.... To na @ mami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Agusia a nie mami,sorki za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Jestem po testowaniu. Wyszły dwie kreski Druga ciut jaśnjejsza ale nie mam wątpliwości. To żaden cień cienia tylko kreska. Jestem taka szczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Agusiabedziejejnaimie, gratuluję!!! Bardzo się cieszę z tak dobrych wieści z poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia gratulacje ! Oby bylo takich dobrych wiadomosci coraz wiecej ;-) Dbaj teraz o siebie zwlaszcza przy tym przeziebieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Magdzis o tym w****ie to ja :-P Na @ raczej nie bo za wczesnie. Dzis mamy dopiero 18 wrzesnia czyli moj 21 dc a @ ma byc 29 wrzesnia. Moze to byl taki poprostu chwilowy spadek formy spowodowany przemeczeniem. Jeszcze obaj synkowie chorzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Taka jestem z rana rozgarnięta;) Agusia gratuluję,bardzo się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama u mnie pozdrowieli idzis zawiozłam ich do szkołyale pogoda jest tak okropna,leje, wiatr,zero słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia kochana gratuluje! Bardzo sie ciesze że Wam sie udało :) teraz dbaj o siebie i oczywiście nie uciekaj od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a jak tam u Was wogole . Ktory dzien cyklu i jak samopoczucie ? U mnie 21 dc. Samopoczucie bez jakis wiekszych zmian . Podbrzusze i krzyz pobolewa od czasu do czasu. Jedyne co to dzis doszedl mi bol piersi jakbym doslownie jakies zakwasy miala . Nawet jak odkurzalam to srednio to bylo komfortowe i jak mocniej sie np oparlam o stol bo chcialam sie naciagnac zeby cos wziac to tez zabolaly dolem. Coraz bardziej sie przygotowywuje na to, ze ten cykl rowniez bedzie stracony. Nie wiem jak to sensownie wyjasnic ale poprostu to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 7dc, zaczelam w tym miesiacu pic olejek z wiesiolka i lykam niepokalanka... staram sie wrzucic na luz, zobaczymy co bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 4dc, ten cykl bedzie bezowocny bo dni płodne i owulacja wypada w takie dni gdzie z mezem sie nie będziemy widzieć więc nici z tego, chyba ze bedzie jakis cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze dziewczyny ja nigdy nie zrozumiem jednego. My sie staramy i co miesiac przezywamy takie rozczarowanie a co niektorzy maja tak wielkie szczescie i nie potrafia tego docenic. Nawet dzis widze niektore tematy i mi sie serce kraje bo PANIE niezadowolone bo zaliczyły wpadke małżeńska. A powody niezadowolenia doprowadzaja mnie do szalu bo albo dopiero co zaczely szukac domu do kupienia albo mieszkanie nie takie albo co starsze dziecko powie i jak zareaguje na rodzeństwo... nie pojmuje..... :-( Ehh przygnebia mnie mysl ze znowu bedziemy musieli sie starac od przyszłego miesiaca i nie wiadomo czy wogole sie wstrzelimy w dni plodne bo to zależy jak mi wypadna nocki w pracy :-( Niby wiem ze nie wszystko u mnie stracone bo sama lifeisgood mowila ze szanse w tym cyklu mam ogromne. Jednak moj organizm i intuicja podpowiadaja mi cos zupelnie innego.. :-( A nie myla sie nigdy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
U mnie dzisiaj 10dc. Nadal łykam sobie Ovarin i nie wiem czy faktycznie tak na mnie działa, czy to efekt placebo, ale moje libido wzrosło i to chyba o 100% ;P Owulacja gdzieś dopiero za tydzień, ale działania są na "luzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mi już chyba kończy się @ i teraz licząc od 16.09 to trwała 3 dni ale licząc od plamień z poranną krwią to byl 13.09 .no i kiedy byl mój pierwszy dzień cyklu?? Już zgłupiałam zupełnie w tym cyklu,wszystko się trochę rozpierdzieliło nieładnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama też natknęłam się na te tytuły forum i problemy innych kobiet,no niestety tak jest,każdy ma inne cele,czegoś się nie docenia a ktoś inny o tym marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaSobie a czemu zakladasz,ze nieudany???Troszeczke optymizmu:) a moze to wkurzanie sie to wlasnie przez podniesione hormony?Albo stres z tym zwiazany... Wszystko bedzie dobrze:) dziewczyny te cykle to przez pogode i choroby teraz tak sie rozregulowaly, ja dopiero co wyszlam z chorobska i tak sie ciesze,ze juz sie nie mecze...!!!:)Kurcze Mosabia szkoda,ze ten cykl to taki kijowy z tym Twoim widzeniem sie z mezem... Ale to moze dobrze,ze sobie jeden na lajcie odpoczniesz,nie bedziesz myslala o tej presji choc w tym cyklu...:* Agusiabedzie.. SUPER!GRATULACJE! Ktory to tydzien (liczac od 1 dnia meisiaczki, bo tak licza lekarze)???? :))) Ja oczywiscie musialam zaplacic za te badania,przez moja prywatna wizyte u gin:( teraz zapisalam sie na prenatalne - samo USG 250 zl, pani mowila jeszcz eo mozliwosci zrobienia biochemicznych badan za 200, ale to chyba w przypadku jak cos nie tak na USG wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tytulow tych okropnych postow, to bylam swego czasu na jednym (wtedy,gdy sama nie bylam jeszcze do konca pewna mojej ciazy) - tam autorka pisala o tym,jak planuje aborcje.Niby najpierw sie wahala,ale potem stwierdzila,ze pierdzieli i chce swoje normalne zycie(ma 30 lat, prace, partnera,ktory chcial jej pomoc). Duzo tam pisalam, chcialam ja jakos od tego odciagnac,ale nie udalo sie (mieszka w panstwie,w ktorym wystarczy 1 rozmowa z jakas polozna i umowienie sie jak do dentysty, tylko z terminami lepiej..). Echhhh no szkoda pisac...Do mnie pozniej ta autorka wypisywala,ze jestem desperatka,bo wpatruje sie w cien cienia na tescie (chyba mnie przespiegowala na kafeterii i znalazla moj temat), no dwa inne swiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood tez widzialam ten o aborcji. To byla jakos kompletna idiotka. Moze za ostro ale to co ona tam wypisywala i powody dla ktorych nie chciala ciazy byly chore. A co do moich założeń ze nic z tego nie bedzie ? Po pierwsze gin kazala nam sie kochac przez 3 dni od wizyty czyli pon,wt, sr. Sroda odpadla i wyszlo tylko pon i wt. No i ta wczesniejsza niedziela. Wiec stracilismy srode, a gdyby owu byla jednak w czwartek to prawdopodobnie nic z tego. Dodatkowo moje przeczucie mowi mi ze niestety ale sie nie udalo :-( A ono malo kiedy sie myli na moje nieszczescie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Niestety dziewczyny tak to już jest. Niektórzy marzą o świetnej pracy, przepięknym mieszkaniu czy cudownym partnerze. A my o potomku, małej istocie, która zmieniłaby cały nasz świat :) tylko tak się zastanawiam... a jak mi się nigdy nie uda zostać Mamą? No i tu zdałam sobie sprawę, że ogólnie trzeba cieszyć się tym co przynosi nam życie :) Będzie co ma być :) chyba jesień jeszcze nie nadchodzi bo jestem coś dziwnie optymistyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A u mnie wlasnie jesien juz chyba z tydzien temu przyszla bo mam takie podejscie ze tragedia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Jest mozliwe krwawic a nie miec typowy okres wraz ze zluszczaniem blony śluzowej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood a tak wogolr to przypomnij mi jak to bylo u Ciebie. Czy mialas jakies pierwsze objawy. Jesli tak to jakie i kiedy. I kiedy zrobilas ten pierwszy test ktory pokazal cień cienia. W ktorym dc i ile dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czemu sie tak wiesza ta kafe ??? :-/ :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
TakaSobie ale nawet - przy sprzyjających warunkach plemniki mogą do kilku dni przeżyć, a na pewno 72godziny :) hmmmmm No zobaczymy jak tam z Twoimi przeczuciami. Obyś się myliła ten pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch bolał jak na okres... Pamietam dokładnie - dlatego myślałam, ze dostanę , ale testy robiłam tak 2,3 dni przed @ ten najwcześniejszy ;p dopiero jak już betę zrobiłam to zaczęły mnie mocno piersi bolec (do teraz...), ból brzucha już prawie przeszedł, teraz od czasu do czasu zaboli lekko:) wiec charakterystyczny był tylko ból brzucha jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood Wedlug ostatnich cykli okres powinnam dostac 29 wrzesnia czyli za 10/11 dni. Ale skoro owu sie przesunela to jestem jakis tydzien po niej i do @ mam rowniez jakis tydzien. I juz sama nie wiem który termin brac pod uwage. Piersi bola glownie dolem zwlaszcza jak zbiegam po schodach . Nawet stanik luzowalam bo myslalam ze to on mnie cisnie ale nie. W dodatku dzis calutki dzien mi sie odbija. Nie wazne czy sie napije soku, herbaty, czy cos zjem. Poprostu calutki dzien mnie meczy ale tak po cichu, nawet nie musze buzi otwierac. Brzuch czasem zaboli ale to tak typowo jak na okres. Te piersi to napewno PMS bo co innego tak wczesnie. Niby nigdy mi tak przed okresem nie bolaly. Pamietam ze w tamtym cyklu nawet czasem specjalnie szybciej schodzilam po schodach zeby sprawdzić czy bola i byla cisza. A tu tak wczesnie. Myslicie ze taki dokuczliwy PMS moze przyjsc tak nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wlasnie przez te objawy jestem prawie pewna ze z ciazy nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Agusia Wielkie GRATULACJE!!!! super wiadomosc. dbaj o siebie i soją kruszynke. wypoczywaj zeby choróbsko szybko mineło. TakaSobie tak staramy sie o trzecie dziecko.Cudnie byloby miec córeczke do kompletu ale tak naprawde niewazne co ważne zeby było zdrowe :) U mnie dziś 7dc i nadal mam@. a zatk naprawde to za chwile owulacja skoro moje cykle mają 23dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×