Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Dzien dobry dziewczyny. U mnie dzis 19dc i juz odliczam czas do testowania. Cykle mam długie bo 32dni. Ale jakoś nie mam ciśnienia na testowanie w tym cyklu, tyle kasy poszło miesiac temu ze teraz wole cos sobie kupić. Życzę miłego dnia. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie 26dc licząc od krwawienia pierwszego bo od plamienia 29,ale myślę że liczy ci od krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
Ja mam jutro rano ginekologa ciekawe co mi powie. Mam nadzieję że rośnie we mnie małe szczęście :) ale nie chce się nakrecac. Ostatnio odczuwam lekki ból piersi. I wydaje mi się że ciut mi urosły. I nie wiem czy to zbiera mi się na długo wyczekiwana @ czy to jednak ciąża :) test robiłam coś ok 2 tyg. Temu i nic nie wyszło. Ale może test felerny, albo za niski poziom hormonu jeszcze był sama nie wiem... Dobrze ze jutro lekarz. Będzie wiadomo co i jak. Pierwsze obstawialam że to chyba tarczyca bo wszystko na to wskazywało ale zrobiłam badanie krwi i wyniki mam wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Ja dzisiaj zatestowalam, mąż mnie namówił i jedna kreska. Niby tam widzę jakiś cień cienia pod światło, ale nie wiem czy widzę, bo chce widzieć czy to jej po prostu wgłębienie jakby ta kreska miała rzeczywiście być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Karola a który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
GoscKarola zrób zdjęcie i pokaż ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
24dc cykle mam 28-dniowe. Nie ma po co robić zdjęcia trzeba się dobrze przyjrzeć żeby tam coś zobaczyć, wiec na zdjęciu na pewno nic nie będzie widać. Muszę czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A co z interesantka i jej testem ? Bo nagle umilkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Tylko się nie nastawiajcie na jakieś krechy bo tak jak mówię to cień cienia na zdj prawie niewidoczny... https://zapodaj.net/70955f5edc95d.jpg.html Ale jeszcze jest wcześnie mam nadzieję, że To nie moja wyobraznia plata mi figle i jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agata u mnie test pepino pokazal to samo na 5 dni przed @ ;-) Te testy jesli nie ma ciazy nie pokazuja zadnych cienie bo czesto nimi testowalam;-) Najlepiej i najpewniej bedzie jesli zrobisz bete ale mysle ze możesz mieć duza nadzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Czyli też to widzisz? To nie moje urojenia? Czekam do jutra, zrobię test i zobaczmy. bete chyba w sob bo w pt pracuje na rano... albo wt bo pon tez na rano... a przyrost się bada 2 dni przerwy? Jak zrobię w sob to potem w wt jak sprawdzę czy rośnie to będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata ja tez widze bladzioszke ale jest :) Po cichu tfuuu tffu gratki :D Ja czekam na testowanie do 27 wtedy ma byc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Tak bete najlepiej robic co dwa lub 3 dni ;-) Trzymam mocno kciuki. A jutro powtorz test. Najlepiej dwa z tej samej probki moczu. Jeden taki sam jak ten pierwszy a drugi innej firmy i zobaczysz co pokaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a przy cyklach 32 dniowychkiedy zrobic testy abybyła kreseczka? Wiem ze lepiej po spodziewanym terminie @ ale same wiecie jak człowiek słaby nerwowo i cierpliwosci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciaktorachcedzidzie - ale dlaczego nie zrobisz np. bety i dopiero z wynikiem do ginekologa? Wiesz, ze wczesnej ciazy nie widac na usg i lekarz nie stweirdzi ciazy,tylko tez sam wysle Cie na badania?:) No chyba ze jestes juz w nieco zaawansowanej i bedzie widac pecherzyk, ale to tez nie tak od razu. Na Twoim miejscu dzis chociaz wykonalabym test,albo jutro rano najlepiej. Ktory to dzien cyklu i jak dlugie masz???? Co do cienia cienia - noooo j atez widze tam cos:D:D Chyba nie plata Ci figli wyobraznia,choc koniecznie trzeba to potwierdzic.Ja tez mialam podobnie,ale mi cien wychodzil na kazdym tescie, raz slabiej, raz mocniej:) Z tymi testami to roznie, o czym juz niejedna z nas sie przekonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Gość ja mam 30dc cykle 32/33 (owulacja 18,19 lub 20dc), testuje od 28dc (czyli 3tesrt) i wynik jak na załączonym obrazku. Z niecierpliwością czekam na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Agata ja tez po cichutku Ci gratuluje. :) ja się chyba tego poniedziałku nie doczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgataRS90 dzieki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Agata mam te same testy.widze też u ciebie cień cienia jak my to nazywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
No oby jutro było coś więcej ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłam że dość często się zdarza że tasty mają cien cienia badz słaba kreskę a i tak @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
No niestety zdarza sie, że ktoś zatestuje, blada kreska jest, bo to wczesna ciąża a po kilku dniach przychodzi okres - i pronienie. Dlatego okres przychodzi, a nie dlatego, że test kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość... To znak, że się nie utrzymało ciąży a nie dlatego że test zły wynik pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Jaka tu dziś cisza...dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Nooo właśnie też to zauważyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdzis wszystkie cierpliwie czekają co będzie :D. Mnie tak bolą piersi od wczoraj, aż czuje takie ciągnięcie od pach, aż mnie pieką. Bola i brodawki i boki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też tak mam ale @ już mi się chyba rozkręca,trochę boli brzuch i zauważyłam już podczas wizyty w toalecie brunatna krew.nie wiem co z tym lutagenem czy biorąc od 10 dc niezablokuje owulacji bo czytałam że tak może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood a jak Twoje samopoczucie i objawy ? U mnie do tego co bylo doszlo poirytowanie na maksa , zero cierpliwosci i drazliwosc choc to i tak za lekko powiedziane. Denerwuje mnie nawet swiatlo ze za ciemno swieci :-D naprawde :-D Maz, dzieci, obrywaja po rowno choc nie powiem ze bez powodu. Choc wszystko i tak wybucha we mnie ze zdwojona sila. Oby to w****ienie tak jak nagle przyszlo tak nagle sobie poszlo bo nie czuje sie z tym dobrze ze nie potrafie utrzymac nerwow na wodzy A naprawde nad tym nie panuje i to nie jest tylko pretekst czy wymowka. Serio az tak to nigdy nie mialam , nawet podczas najgorszego z najgorszych PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×