Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gośćKarola
Cześć dziewczyny, ja tez się już nie mogę doczekać kiedy będą te dni płodne. @ już się skończyła i czekamy. Obiecałam sobie ze tym miesiącu nie będę się tak nakręcać, co będzie to będzie, ale czy mi się uda hmmm... zobaczymy :p Dla wszystkich chorowite duuuuzo zdrówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kobitki. Mam takie pytanko dzis 25dc czy wyjdzie coś na becie gdy pójde w sobotę? Owu przypuszczam ze była w 19dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. Kupiłam sobie wczoraj drugie opakowanie testów owu i teraz śmiało mogę testować od 13dc :) dla wszystkich dziewczyn nadal starających dużo cierpliwości kiedyś się uda :), dla wszystkich przeziębionych dużo zdrowia, a dla ciężarnych dużo dużo powodzenia oby było wszystko dobrze, aż do rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmaragdowyKamyk
Niema @. Wczoraj rano powinna być. Czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Gościu chyba za wcześnie na betę, szmaragdowy kamyk zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Ja też już zamowilam testy owu :) no ale do następnego miesiąca będą musimy poleżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje testy właśnie przyjechaly Zaczynamy testowanie dziś ....2 x. Dziennie rano i wieczorem ...o tak testy z allegro jakość nie za fajna....ale w okolicach owu be wieczorem testowała tymi z apteki bo jakościowo są lepsze...wszystko ładnie widać....testy allegrowskie takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dziewczyny a łykacie jakieś witaminki czy tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Tylko kwas i jod bo to przepisał lekarz. Reszta to dieta, warzywa, owoce - czyli jeden z lepszych zakupów ... wyciskarka wolnoobrotowa:) Soczki z marchewki, buraczka, pietruszki, szpunaku:) co mi tylko wpadnie do ręki to leci do wyciskarki. Witaminowa bomba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dobra rzecz,zbieram sie też z zakupem.warzywa najlepsze byłyby pewnie swoje z działki.ja,nie wiem czemu,nie mam ochoty ostatnio na owoce,ale pije dużo soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja brałam oravin a teraz przerzuciłam się na inofem. Do tego codziennie koktajl z kefirem lub sokiem mandarynkowym i owocami lub warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dziewczyny byłam u ginekologa Dzisiaj mnie nie badał nie ma sensu bo za wcześnie Usłyszał mój kaszel i się za głowę złapał do tego mnie op**********il ze nie biorę tego antybiotyku i że mogę sobie krzywdę zrobić tak długim i okropnym kaszlem.. Za tydzień powinno być wszystko pięknie widać o ile na prawdę sobie nic złego tym kaszlem nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Jestem umówiona w czwartek i do tego czasu chyba się zamartwie tak mnie nasyraszyl że takie choróbsko może źle na ciążę wpłynąć.. W pon chyba pójdę ma betę to mnie uspokoi jak będzie rosła. Wyniki bety i progesteronu się mu podobały , jest ok. L4 mam od rodzinnego, kazał pociągnąć do wizyty u niego i potem powiedział l4 od niego (z racji zawodu powiedział że do pracy nie ma szans) i w sumie też tak planowałam że nie będę pracować... No nic trzymcie teraz za mnie kciuki dziewczyny. Ja będę się ostro kurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata trzymamy kciuki!Na pewno bedzie dobrze,zobaczysz:) ktos keidys napisal,ze te malenstwa sa silniejsze niz nam sie wydaje:))) nic zlego sie nie wydarzy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
AgataRS90 dziś tylko nie soki z pietruszki!!! Od zbyt duzej ilosc****etruszki mozna poronic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Agata, kuruj się :) trzymam kciuki, żeby nic złego się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Na prawdę?! Ale korzeń czy nać? Bo nać chyba super zdrowa co? A ja pochłaniam kilogramami, pietruszka pływa we wszystkim co ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
chyba ogolnie chodzi o pietruszke, natka chyba jest gorsza od korzenia (ale pewna nie jestem)... w Polsce bardzo malo mowi sie o ziolach o dzaialaniu wczesnoporonnym... pamietam jak sasiadka zaszla w ciaze (krotko po cc) i jej mama kazala jej jesc pietruszke - dziewczyna poronila... postaram sie na dniach napisac jakich ziol i nie tylko ziol nalezaloby unikac w poczatkkowej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też dziś robiłam i też jedna kreska ale trochę jaśniejsza.umnie 6 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
A ja sobie tak myślę czy może być tak że w ciąży jestem ale jest zbyt wcześnie by ją lekarz mógł mi ostatnio wykryć i dlatego dał mi te tabletki na wywołanie okresu. dziś mija 6 dzień jak je biorę a mam brać aż 12. Ale ja się po nich dziwnie czuje... Czasami mnie kłuję w podbrzuszu. Zaczynają pobolewac mnie piersi, twarz znów mam wysypana, nie tyle co twarz ale brodęi szyję. Spuchlam na twarzy... Albo to jest spowodowane że po prostu przytyłam bo od września znów nie ćwiczę, albo te tabletki tak na mnie działają, albo faktycznie jestem w ciąży. Już nie chce sobie ryc, ale gubię się w tym wszystkim już sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja jak miałam monitorowane cykle to po owulacji miałam przepisany duphaston i po nim czułam się jak balon. Spuchnięta cała, ale jak tylko przestałam go brać wszystko wracało do normy. A lekarz nie zlecił Ci jakiś badań, żeby się upewnić, że to nie ciąża czy tak w ciemno stwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
Powiedział żebym w 3,4lub 5 dniu cyklu przyszła na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dotychczas tylko czytałam. Teraz postanowiłam wziąć czynny udział. Mam stwierdzony Zespół PCO. Od jakichś 3 mcy staramy się z chłopakiem o dziecko. Hm narazie bez ciśnienia, po prostu się nie zabezpieczamy i tak mnie nachodzą różne refleksje. Mam 26 lat. Przy moim schorzeniu podobno testy owulacyjne nie działają. Nie wiedząc o tym jakieś 3mce temu zaopatrzyłam się w arsenał testów owulacyjnych, te co maja pco to wiedzą, że w ich przypadku cykle mogą być nieowulacyjne, a testy niewiarygodne bo nam ten hormon ktory wykrywa test może skakać jak szalony. Wczesniej po wizycie w szpitalu brałam tabletki anty, od jakiegoś roku odstawiłam to dziadostwo i bez jakiejkolwiek stymualcji lekarstwami miałam cykle nawet po 45dni. Od końca sierpnia pije mieszankę ziół na płodność, w sierpniu monitorowalam cykl testami owulacyjnymi i nic nic zupełnie nic, we wrzesniu, miałam wyraźne 2 krechy (test zrobiłam w 11dc), po czym po tej informacji ze moze byc nie miarodajnie powtorzylam kilka razy za kila dni i nie było 2kresek na tescie owulacyjnym, zatem uwierzylam w wiarygodność testu, poprzedni cykl trwał po stymulacji ziołami 32dni, Kochałam się z chłopakiem w 11,12,13dc.! oczko.gif Wiem, że może za wcześnie na jakiekolwiek prorokowania i nie chce się za bardzo nakrecać bo rozczarowania w te kwestii są dotkliwe, ale czuje, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Albo gosiabien już tak nakręciłas się że masz wszystkie objawy ciąży :) Interesantka umnie 6 dc cykle nieregularne od 28 do 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lifeisgood od tygodnia bolą mnie piersi, przede wszystkim sutki, brzuch mnie boli dzisiaj z lewej strony jak na @, objawów psychicznych nie biorę pod uwagę, bo jak nie miałąm czasem okresu prawie przez 2mce to wiecie. Śluz wciąż jest teraz raczej przezroczysty, w piątek zauważyłam biały, grudkowaty bezwonny. Jeśli to @ to niech już ze mnie zejdzie to napięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×