Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Mamciaktorachcedzidzie
Agata serdeczne gratulacje :) to bardzo wyraźna kreska :) trzymaj się cieplutko i czekamy na relacje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie trolla wsród swojej "cudownej" grupki wsparcia ! O ja pierdziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceniam, ze stoicie na straży mojej elokwencji, dziękuje serdecznie :) zobacz, lifesgood, nie zaczęłabys dyskusji i byłaby cisza, a Ty dalej karmisz trolla :) a w Twoim stanie nie można sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę bardzo wdzięczna za zacytowanie, w którym momencie wypomniałam komukolwiek błędy ortograficzne :) bo póki co, tylko mnie wypomniano moj styl wypowiedzi (skoro nie ma sie juz innych sensownych argumentów w dyskusji, to trzeba znaleźć inna szpileczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie, jak to w dzisiejszych czasach nie można nikomu ufać, no się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na codzień nie jestem jakimś maniakalnym strażnikiem ortografii i interpunkcji, nie wpadam w czarną rozpacz, jak nie postawię gdzieś kropki, ale staram się nie kaleczyć polskiej pisowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a Ty nie masz widelek na wyniku bety??? Bo ja na moim mialam wlasnie takie widelki, ile jest charakterystyczne do ktorego dnia ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dziewczyny najlepiej nie reagować na wpisy tego ,,gościa,, ja przeczytałam to wszystko to aż śmiać misie chce, najpierw coś pisze,potem się tego wypiera i jak tylko ktoś zareaguje to zaraz dostaje wiązankę,olejmy tą kobietę,szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Dokładnie, po co się mamy denerwować. Widać ze ona nie jest stabilna skoro wchodzi komentuje wątek który ja w ogóle nie dotyczy i denerwuje kobiety w ciąży. Jakim trzeba być czlowiekem żeby denerwować kobietę w tym stanie i czerpać jeszcze z tego satysfakcję, bo tak wnioskuje po jej wpisach. Uczepiła się jak rzep psiego ogona takiejsobie i mówi nam żebyśmy zluzowały, a tym czasem sama powinna wyciągnąć kija z d**y i za przeproszeniem g****o ją to powinno obchodzić czy ktoś badając swoją szyjkę macicy robi sobie krzywdę bądź nie. Ciocia dobra rada się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4dzien @ lekkie plamienie i po okresie....krótko....za około 10 dni trzeba brać się do pracy....jak tam mija niedziela u was...u mnie strasznie leniwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja ogarnęłam dom po wczorajszej imprezie i chyba wybierzemy się na spacer do lasu,żeby promile wywietrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka to teraz odetchnij sobie troszeczke,a za 10 dni mile starania:D Juz teraz zycze powodzenia!!!:) magdzis mam nadzieje,ze imprezka sie udala... Zycze milego spacerku na lepsze samopoczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wredne babsko, kobiety w ciąży denerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanaeia mnie jedna rzecz....dlaczego moja @ w tym cyklu taka krótka....zaczęło się w czwartek około 17 plamienoem pt sobota normalnie a dziś już po @ gdzie zawsze trwa 7 dni bite i jeszcze w 8 DC potrafię plamić....ja to muszę gina odwiedzić znowu bo na okrągło jakieś cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka oby to nie było coś nie tak z cyklem...Ech...Ja też zawsze miałam długie (6,7 dni),wiec na pewno byłoby to dla mnie dziwne, gdyby @trwał 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
U mnie cykle długie średnio 32dni a miesiączka coraz krótsza. Zaczęła się w nocy 12 a dziś już koniec. Interesantka, pierwszy raz miałaś miesiączkę krótsza niż zwykle? Magdzis u nas też niedziela dniem trzeźwienia ;) w tym cyklu z tego co pamiętam będziesz używać testów owulacyjnych. Wedlug ulotki w moich testach powinnam zacząć testować od 15dc. Agatka, jak tam u Ciebie. Jak zareagował partner na powiększenie rodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
15 DC to trochę nie za późno merry? Ja mam tych testów sporo,jak tylko skonczy mi sie@ będę je robić codziennie,zacznę dwa dni po odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
Mery877 to mamy takie same cykle u mnie tez 32 dni, testowałam od 5 dc i byłam w szoku jak test był pozytywny w 11dc gdzie zawsze wychodził + w 18dc. Ten cykl przytulanki codziennie od 6dc a @ u mnie trwa 4 dni. Zobaczymy co przyniesie los. Dziś 21 dc, cyce pełne, śluz kremowy. Z testami zaczekam do 23.10 jak wytrzymam hee Fajnie ogląda się dwie kreseczki u innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
O masz. To już nie wiem. Łącznie mam 15 testów. 5szt z rosmana i 10 szt z apteki. Może i racja żeby testować wcześniej. A co lepsze czytałam ulotki z obydwu testów. W jednym jest zapis żeby testować nie z rana i nie pić przez 2 godziny. A w drugim że lepiej rano... Co opakowanie to inny sposób użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż się ucieszył, moja mama nie zaskoczyła od razu a teście też - W szoku ale szczęśliwi. Jedyny syn i pierwszy wnuk. Nikomu innemu nie mówimy, czekamy na kartę ciąży:) Ja też miałam długie cykle, testowałam od 13dc, pierwszy pozytyw 18 dc i tak do 20dc. 21 już blada kreseczka. Przesyłam fluidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dodało mi bez podpisu;( Mąż się ucieszył, moja mama nie zaskoczyła od razu a teście też - W szoku ale szczęśliwi. Jedyny syn i pierwszy wnuk. Nikomu innemu nie mówimy, czekamy na kartę ciążyusmiech.gif Ja też miałam długie cykle, testowałam od 13dc, pierwszy pozytyw 18 dc i tak do 20dc. 21 już blada kreseczka. Przesyłam fluidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Spróbuję od 15dc. We wrześniu śluz płodny zauważyłam u siebie gdzies od 18-19dc. No zobaczymy :) Agatka gratulacje :) magdzis i interesantka walczymy dalej. Lifeisgood i takasobie rosnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
no wlasnie dziewczyny i ja nie wiem,czytalam ze rano testy owulacyjne najlepiej robic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
nie dodaja sie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
o są ale po dłuższym czasie,no wlasnie cisza pewnie z powodu poniedzialku,praca,szkola,dzieci itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość___
Drogie Mamusie i starające się być mamusiami, powiedzcie mi jak jest z tym progesteronem. Miałam owulację, wskazywały na to obserwacje śluzu i temperatury, w 21 dc czyli mniej więcej 7 dni po owulacji temperatura spadła i do dziś jest na niskim poziomie (a jest 26dc). Poradzono mi, ze chodzi o progesteron. Jak to się leczy, czy leczenie polega na braniu hormonów, czy jest sposób, zeby podnieść poziom jakby raz na zawsze? Powiedzcie co wiecie, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Z tego co mi wiadomo progesteron jest potrzebny podczas zagnieżdżania się zarodka oraz do podtrzymania wczesnej ciąży. Zbyt niski progesteron powoduje, że taka ciąża się nie utrzyma. Dlatego przepisywany jest duphaston lub luteina. Ale to czy da się go jakoś na stałe unormować to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm najlepiej jak udasz się do lekarza i on po badaniach przepisze Ci odpowiednie lekarstwo z progesteronem :) musisz jednak zaznaczyć, ze starasz się o dziecko, bo czasem hormon podawany w 1.polowie cyklu właśnie zaburza owulacje. Może najpierw zrób badanie progesteronu bez żadnej konsultacji, żeby już z wynikiem iść do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×