Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Martuszkin
@Zołza mam właśnie piersi bolą mnie bardzo przed okresem wczesniej jakos mnie tak nie bolały. Czuje sie tak jak pamiętam jak mojego syna karmiłam piersią miałam nawał to właśnie podobnie bylo. Spać mi się chce bardzo ale teraz taka aura za oknem że to normalne. Huśtawki nastrojów..miałam pare takich ze sama siebie zaczęłam sie bać :D podbrzusze czuje jak na okres czyli czuje ze cos się dzieje leciutko nie mam jakiś mocnych skurczy. A test zrobiłam dzis rano to juz uzależnienie Negatywny. Na jutro już czeka w łazience :D czytałam ze nawet po 7 dniach może wyjść dopiero @Zołza zapewne zajdziemy jak przestaniemy tak to przeżywać jak to my kobity uwielbiamy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy powinno byc widac pęcherzyk na usg ? Czytam ze od 4 tyg. U mnie jest 4tydz. 5d.. i lekarz powiedział ze nic nie bedzie ;) Tak jutro powtarzam bete ^^ Mdłości rano straszne i zgada i teraz mam uczucie jakbym miała zaraz zwymiotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ostatnio @ 11.12 :) wiec 6,5tygodnia.od ostatniej miesiaczki natomiast ja owulacje mialam z testow owulacyjnych 30.12 ginek mowil ze testy sa niewiarygodne i mam sie nimi nie sugerowac i ze szkoda pieniedzy, ja natomiast bylam u rodzicow i widzielismy sie dopiero 25.12 i od tego czasu przytulalismy sie codziennie az do Nowego Roku. Czyli między 15-22 dniem cyklu. Smiem twierdzic ze owulacja byla pozniej zatem fasolka jest ciut mlodsza niz standardowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin poczekaj jeszcze z dwa dni o dopiero zrob test, mowie Ci :) jest jeszcze czas zeby sie pokazalo mi sie tez pokazalo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Asia ja tez sie naczytalam o tym kiedy to powinien byc widac pecherzyk, bo ja bedac.tydzien temu przy becie 1226 nic nie bylo widac na usg. Lekarz powiedział ze mam obserwowac bete ze jak urosnie.co najmniej.1,5raza w ciagu 48h to ryzyko ciazy pozamacicznej jest jak 1:30 000 nie nalezy sie sugerowac tygodniem ciazy, bo to sa wyznaczniki daty ostatniej miesiaczki fasolka jest standardowo o 2tygodnie mlodsza, ale nie wszystkie kobiety maja standradowo owulacje 14dnia:) znalazlam informacje ze ciaza moze nie byc widoxzna na usg nawet do wartosci 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Ja na pierwszej wizycie bylam 16 stycznia czyli w 4 tygodniu I lekarz jeszcze nie badajac mnie powiedzial ze nie bedzie raczej nic widac. Faktycznie nie mogl potwierdzic coazy bo bylo widac tylko lekki zarys pecherzyka 7mm .kazal sie traktowac jak kobiete w ciazy I przyjsc ze spokojem 30 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie natomiast zastanawialam czy to jest w porządku ze tak rosnie u mnie : 17.01: 1226 19.01: 2657. 23.01: 9206 a potem przeczytalam.ze powyzej 6000-juz tak szybko nie rosnie. Wiec dziewczyny bez stresu nie mamy juz na to wplywu co sie dalej stanie bo jest WCZESNIE. Pozostaje tylko czekac na wizyty najblizsze u gina, sluchac swojego organizmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za tydz będzie 5t 4d. To też chyba za wcześnie na cokolwiek ;) No nic :) A zapytam ile u was gin bierze za wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Mi ginekolog moja powiedziała że dopiero w piątym cos można zobaczyć. @JoannaAsia wiec nie masz czym sie przejmować trzymam kciuki za Twoją betę jutro na pewno będzie duży przyrost :) a tescik zrobię i jutro i pojutrze. Jak negatywne będą oba to się poddam i czekam na @ :) jak to mówią studenci nie ma spiny są drugie terminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
U nas w Szczecinie ok 100-150zl ja mam z pracy opieke medyczną w Luxmed i tu sobie znalazłam ginekolog ale ona właśnie tyle bierze. Milego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmieniepiersiawum
Szanowni Państwo, Jestem studentką medycyny i wspólnie z kolegami z koła naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzamy badanie, które ma nam pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi zmagają się matki w pierwszych miesiącach po porodzie. Celem badania jest zidentyfikowanie przyczyn niemożności bądź odstępowania od karmienia piersią. Narzędziem badawczym jest stworzona przez nas krótka ankieta. Aby badanie było wiarygodne, musimy zebrać jak największą próbę badawczą. W tym celu zwracamy się do Państwa o udostępnienie tej ankiety na Państwa profilu, co w znaczący sposób przyczyniłoby się do realizacji naszego projektu. Z góry dziękujemy za pomoc! Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxkRt9A6PDuI2_Eq21IG105G35-dgCFdGNL6GRp5Vd1_Q5oQ/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Zaraz uciekam do pracy. Jakie w Waszej pracy jest podejście do ciężarnych? U mnie w zazwyczaj proszą o przekazanie obowiązków(jeśli to możliwe) i delikatnie dają do zrozumienia żeby iść na L4. Po macierzyńskim czeka miejsce na pracownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szczerze to nie wiem jakie jest podejscie, zmieniłam prace 2tyg. Temu. Jestem na okresie próbnym dlatego chyba nawet nie wspomne o ciąży. Chyba ze lekarz potwierdzi ją i za dużo ode mnie będą wymagać. Pracuje w sklepie wiec czasem trzeba soe z towarem namęczyć... Dzisiaj się czuje jak nowonarodzona, troszke zgage mam no i lenia zeby wstać do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w domu, choc już dawno chciałam iść do pracy bo brakuje mi ludzi :) tak więc jestem w procesie rekrutacyjnym od listopada,ale jest juz nadzieja bo bylam na rozmowie tydzień temu i zatrudniają od lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Zołza to moja druga ciaza I w pierwszej tez.nie mialam mdlosci. Piersie sa.nabrzmiale ale jakos nie specjalnie bola.moze jedynie sutki sa tkliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości ja też nie miałam w pierwszych ciazach. Ogólnie chyba nie miałam żadnych problemów bo nic nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
No i nici z ciąży dziewczyny.. @ przylazła dziś rano :( eh... no trudno czekam do następnego cyklu :) a za Was trzymam kciuki :) @JoannaAsia jak Twoja beta dzisiaj ?Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin miałeś właśnie pytać co u Ciebie? Nic straconego, kolejny cykl przed Wami. JoannaAsia może to nic groźnego, a jak Twoja beta dziś? Miałaś powtórzyć?????Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam prace! Jeju jakims rzutem na tasmie! Tzn wiecie dziewczyny siedzialam w domu i juz mi na glowe odwalalo non stop w dresie:) mam nadzieję,że jak najdluzej dam rade pracowac, praca spokojna przy komputerze,zero dzwigania, blisko 10min autema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×