Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość JoannaAsia
Cześc dziewczyny :) kolejny ciezki dzien przede mną, do pracy na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny! to mój pierwszy wpis na forum od chyba 15lat.. Nie mam za bardzo z kim pogadać sama uważam że zwyczajnie mi już odbiło.. staram się zajść w drugą ciążę. we wrześniu odstawiłam tabletki anty.październik i listopad używaliśmy gumek a w styczniu zaczęliśmy starania więc to mój pierwszy cykl starania i zajście w ciążę. Ostatni @ miałam 28 grudnia. Cykle od odstawienia tabletek 26-27 dniowe. Tak więc wczoraj lub dzisiaj powinnam dostać okres. Jeszcze nie dostałam. Testów zrobiłam już chyba z 4.. dziś ostatni rano (niby bardzo czuły). Wszystkie negatywne. Robiłam testy owulacyjne od początku listopada. Owulacja jest ładna i regularna. Miesiączki też mam regularne. Kochamy się bardzo często. Podczas owulacji praktycznie codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Tydzień temu (17.01.) poszłam do gina. Zrobiła USG powiedziała że jest szansa, że nam się udało, ale nie może teraz potwierdzić. Na USG było widać, że jajeczkowanie było z lewego jajowodu i było widać ciałko żółte i ona właśnie czegoś tam wypatrywała chyba pęcherzyka ciążowego. Zrobiła cytologie, posprawdzała, powiedziała, że zdrowa jestem i gotowała na zagnieżdżenie. Temperatury wcześniej nie mierzyłam więc nie wiem. Bolą mnie bardzo piersi i tyle. Chciałam Was dziewczyny zapytać jaka jest szansa na to, że test wyjdzie pozytywny dopiero za kilka dni po terminie @ która nie nadejdzie? Nie chce się nakręcać. Na bete pójdę jak nie dostanę okresu po tygodniu a testy wciąż będą negatywne. Chciałam tylko wiedzieć czy są tu takie dziewczyny które też pierw miały negatywy a dopiero po terminie spodziewanej miesiączki wyszedł im test pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Umnie dziś dzień wolny, ale w sumie cały w rozjazdach. Strasznie dokuczaja mi bóle krzyża i ciągnie mnie dół brzucha. Bylam dziś z mamą w laboratorium, ależ mnie korcilo by zrobic sobie bete, jakoś się powstrzymalam. Niestety nie wytrzymałam i kupiłam 2testy ciążowe. Teraz będę się karcić za każdą chęć zrobienia testu przed spodziewana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj na becie bo nie wytrzymałam :) I w sumie test jeszcze jeden zrobiłam i wyraxne linie 2 grube. Uhhh zeby było wszystko ok. Zołza a kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martuszkin mi z moczu wychodziły dopiero w srode tydzień temu, w poniedzialek 15.01 mialam.jeszcze negatywne ,ale testy owulacyjne wychodzily pozytywne juz w sobote. Z tym ze moj organizm ma w tej chwili wszystkie objawy, bolace piersi naprzemiennie.kluja jajniki, ja wiedzialam intuicyjnie po prostu zaczelam odczuwać niezsamowity spokoj,a bete mam juz na poziomie 9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zolza987 moim zdaniem nie.ma co sie nakrecac przed terminem miesiaczki,wiele rzeczy mozesz sobie wmowic,wiem bo mialam tak w pazdzierniku. Zajmij sie czyms innym, albo idz na bete z krwi. Po co sie tak torturowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@gosiabien, dzięki za info. a ten negatywny to robiłaś przed przyjściem @ czy już jak się spóźniała? Widzę po forach, że dziewczyny robią jeszcze przed przyjściem @ a już mają dwie kreseczki, blade, ale jednak :( Ja mam już na zapas 3 testy w łazience i wiem, że to nielogiczne i totalnie bezsensu ale najchętniej robiłabym jeden co parę godzin :) Na chwilę obecną @ wciąż brak (termin wczoraj bądź dziś). Mam nadzieję, że już się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@powinnam dostać w niedzielę 28 mniej więcej. Uwierz mi że staram się nie nakrecac, ale to silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin zrób sobie bete i rozwiejesz wszelkie wątpliwości. W zeszłym cyklu wyszedł mi pozytywny przed planowaną@ ale cóż z tego jak dupa potem wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza987 tez tak mialam po prostu zajmij sie czyms innym, ciekawa ksiazke poczytaj, porzadki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas i tak upłynie. Dziewczyny ja to sie teraz.trzymam i troche drze przed kazda kolejna beta, czy wizyta u gina (mam w przyszla srode) bo pierwsze 12 tygodni sa.kluczowe i latwo o strate,ale ten błogosławiony stan mnie tak uspokaja wewnetrznie i myślę, że wszystko bedzie dobrze, moje ostatnie chwile kiedy moge spac na brzuchu a uwielbiam too!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza jak to dobrze wiedzieć, że nie tylko ja taka nakręcona jestem - trochę mi ulżyło :) Ja teraz jak na szpilkach siedzę i w myślach mam tylko "żeby nie przyszedł, żeby nie przyszedł.." @Zołza wiem czytałam :( Przykro mi bardzo. Bety nie chcę robić póki nawet dwóch kresek nie ma :( Jak będą dwie to ponowie test po paru dniach by mieć pewność, a jak okresu będzie brak przez tydzień a testy dalej będą tylko negatywne lub słaba będzie druga kreska to pójdę na Betę. Jutro rano zrobię test jak @ nie przyjdzie. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@gosiabien to skoro ja mam krótkie (26-27dc) to tym bardziej powinnam zrobić po terminie spodziewanej @ :) a ja głupia sikam na te testy jak opętana :D i nie mogę się powstrzymać to silniejsze ode mnie jest. I będzie wszystko dobrze :) tak masz myśleć :) A wcześniej nie kusiło Cię by teścik sobie zrobić jeszcze przed nadejściem @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam w czwartek 11.01 po poludniu i test byl negatywny ciazowy i w poniedzialek 15'01 po poludniu i tez byl negatywny, a w srode w poldunie juz byl pozytywny! Mialam takie testy kupione na allegro za 1zl/szt i moj chlopak jak mu powiedzialam ze cos tam mi chyba wyszlo to sam poszedl sprawdzic czy wszytsko ok z tymi testami hahaha. No jak mu wyszla 1 kreska to wtedy usiadl i bardzo powaznie to do niego dopiero dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoj pierwszy cykl , wiec spokojnie odrazu sie w ciaze nie zachodzi ... ja czekam juz ze 13 cykli i lipa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test chyba po tygodniu czekania na miesiączke. Bety nie robiłam nigdy. Nie widzę sensu też robienia jej gdy test jest biały i nie ma nawet cienia. Jest mi szkoda czasu i pieniędzy. Wolę wydać na coś innego. Jak nie ma okresu i coś ta teście wychodzi to ciąża najczęściej i doszukiwanie się czegokolwiek przed terminem miesiączki to bezsens. Wybibtakntu macie racjonalne podejście, bo na innych forach dziewczyny podwazaja wynik bety i szukają info na temat okres w ciazy albo negatywna beta w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez beta potwierdza, jak ma sie ponizej 5-to jak mozna szukac potwierdzenia na forach ze beta sie myli?!? Hehehe. Mi sie w październiku @ spozniala i w 43dniu cyklu zrobilam bete o wynik 0,1 to czego tam mialam szukac? Z drugiej strony zobaczcie dziewczyny jakie teraz jest szalenstwo niee?? Kiedys nie bylo ani betahcg ani testow ciazowych po prostu miesiączka Ci sie spozniala i tyle, nie bylo tego wariactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiabien swiruje bo mam za dużo wolnego, ale już jutro wracam do pracy i nie będzie czasu na zastanawianie się... Czekam teraz przed gabinetem na wizytę do gina...nie lubię tych wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic.sie nie stresuj,nic sie nie martw.wszystko będzie dobrze! Daj znac jak po wizycie, choc raczej nic jeszcze nie bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Hej.dziewczyny odmawiacie sobie w ciazy kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po, wiem że nawet jakby coś było to widać nie będzie. Bardziej chodziło mi o to czy wszystko się dobrze oczyscilo. Wszystko jest ładnie pięknie,także jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic.sie nie stresuj,nic sie nie martw.wszystko będzie dobrze! Daj znac jak po wizycie, choc raczej nic jeszcze nie bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ponad miesiac jestem na diecie bezglutenowej, mysle ze po części dlatego zaszlam w ciążę, bo gluten wywoluje u mnie stan zapalny, no a jak w organizmie jest wciąż stan zapakny to musi sobie z nim poradzic i eliminuje zarodek na samym poczatku. Pije wiec inke bezglutenowa, zbozowke. Kawa odwadnia i zabiera magnez, ja nie pije. Ale to kazdego indywidualna decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie zaprzestałam picia kawy, bo nie smakuje mi. Ale sa dni kiedy jej potrzebuje bo oczy same mi się zamykaja, jest to bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawe pije ale słabą, po kawie zawsze wypijam plisza z magnezem i wit. B6. MOJA BETA 67 nie jest za mała ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Asiu teraz sprawdź czy jest dobry przyrost. Jutro powtórz badanie. Najważniejsze aby przyrost był ok, być może jest to bardzo wczesna ciąża Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to będzie piękny dzień! Asiu zrób przyrost po 48h meega wczesnie u Ciebie,w moim organizmie juz z krwi wychodzilo ponad 1000 jak zrobilam bete, trzeba zobaczyc jak rosnie tak jak mowila Zołza,ale sprawdza sie to co 48h czy ladnie rosnie, nie może byc mniejszy przyrost niz 66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Gosiabien a miałaś taki bóle w podbrzuszu ? Mozna na to wziąć jakieś leki? Czy lepiej zadzwonic do swojej pani dr. ? Ogólnie powiem wam ze chyba zmienie lekarza, bo ta lekarka bardzo mnie do siebie zraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×