Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Zołza 987
gość (9:42) również jestem za tym abyś powtórzyła jutro lub nawet za dwa dni, czasami owulacja może się przesunąć, wiesz natura lubi płatać figle Ja w zeszłym cyklu faktycznie miałam bladą kreseczkę w 26dc ale test zrobiony z samego rana, i ledwo ja widziałam. Powtórzyłam test 29dc i wtedy była ciut mocniejsza...niestety skończyło się jak skończyło. Dziś jestem w24dc i czekam sobie na @...a może Natura zrobi mi psikusa i @ nie przyjdzie ... było by bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiulek
Powtorze w takim razie jutro rano zobacze co bedzie , staramy sie juz rok a mamy po 31 lat dlatego te czekanie jest najgorsze , w tym cyklu wszystkie hormony wyszly mi wpirzadku jedynie progesteron w21 dc wyszedl 14...norma niby do 15 ... mam nadzieje ze okres nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz tu z lekka panikowalam okolo pazdziernika. Testy owulacyjne podwojne kreski od niedzieli 13.01, test ciazowy 14.01 wieczorem negatywny, a 16.01 w środku dnia 2 grube krechy, poszlam do gina ale nie bylo widac pecherzyka. Tego samego dnia beta hcg z krwi-1226, po 48h 18.01 beta z krwi 2657, wizyta u ginekologa za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam tylko powiedziec ze ciężko mi sie z tym oswoic. Zaszłam naturalnie, odstawiłam hormony i tabletki ponad rok temu, mam zdiagnozowane pcos, suplementuje wit d, witamine C, selen i uwaga płyn lugola czyli innymi słowy jod. Przedtem staralam sie 2 cykle z pojedynczymi "strzalami" teraz kochalismy sie przez ponad tydzien codziennie czasem kilka razy dziennie. Zafasolkowalismy miedzy 25-2.01 po prostu od tego czasu sie widzielismy, @mialam 11.12.2017. Pozdrawiam Was dziewczyny! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ostatnią @ miałam 23.12 Ten strzał był 7.01 a kiedy doszło do zapłodnienia nie moge stwierdzic pamiętam tylko ze 9.01 mnie już jajniki zaczęły bolec. Trzymam kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JoannaAsia w ktorym dc robilas test i okazal sie pozytywny? Ja mam dzis 26 dc i negatyw.....cykle mam 28_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiabien napisz czy miałaś jakieś objawy przed testowaniem, które mogły wskazywać na ciążę Gratuluję serdecznie że masz w brzuszku upragnioną fasolkę...wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy zrobiłam 28dc i też rano no i kreska była bardzoo mało widoczna. A dzisiaj jak widac w tym 2 teście gruba kreska i dobrze widoczna. Mam wstręt do słodkiego teraz przy uważałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała mieć wstręt do słodkiego... Jestem bardzo zmęczona po ciężkiej nocy...albo syn mnie budził albo męża chrapanie. To była ciężka noc. A do tego kilka razy siusiu latalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża super, nic mi nie było...raz zaslablam na bazarku i pogotowie mnie zabrało, później bez problemu. Druga ciąża troszkę gorzej, odrobinę plamilam przez co bylam na obserwacji w szpitalu, ale większych problemów nie było. Dwa razy rodzilam naturalnie, ale początków ciąży nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizytę u gina prywatnie, nie wiem czy iść ponieważ mam też umiwiona na Nfz 2 lutego...na obie wizyty umiwilam się jak jeszcze byłam w ciąży pod koniec grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz ! Wizyta Ci nie zaszkodzi. Ja sie zastanawiam tez nas wczesną wizytąmoze mi da leki na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację, pójdę i sprawdzę czy wszystko po biochemicznej jest ok. Myślę że mój cykl będzie bezowocny. Bóle mam bardzo jak na @ No cóż, będziemy starać się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zolza987 w poniedzialek testy owulacyjne wskazywaly 2kreski a wczesniej owulacje wskazywaly na 30.12. Pojawiły sie niebieskie zyly na piersiach i bolaly. Naprzemienne kłucie w jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przede.wszystkim taki totalny spokoj,totalna luz i wyjebka na wszystko nawet.jak badalam bete hcg 2 raz stra s zona ciaza pozamaciczna (nie było widac pecherzyka przy becie 1260) to twn wewnetrzny spokoj mnie chronil bo normalnie to ze stresu rozwolnienia bym dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam uwierzyc bo mam.26lat a od kilku lat i kilku straszeniach lekarzy ze tak trudno mi bedzie" zajsc " przy zdrowej diecie i odpowiedniej suplementacji, zaskoczylo praktycznie w pierwszym cyklu. Mialam zdiagnozowane PCOS i cykle ok 46 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiabien ja juz 2 razy poroniłam.dlatego teraz sie tak stresuje, boje sie kolejnego razu. A mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiabien w takim razie jeszcze mocniej gratuluję i cieszę się że tak łatwo poszło Boję się jutrzejszej wizyty u gina, czy aby na pewno wszystko jest tak ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie badałam, więc nie mam pojęcia. Ciekawe czy jutro dr by już coś widział na usg jeżeli by była ciąża, jutro 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo ja.czuje trochę, że mam taka misję, taki byl.moj cel na 2018 zeby pomagac i wspierać inne kobiety. Organizm musi byc silny poczytajcie jak ważny jest jod w ciazy, suplementacja plynem lugola, przed i w trakcie ciazy, wit d3 i k2mk7 w duzych dawkach do jodu koniecznie selen. Mówię to ja która wcześniej miala tragiczne wyniki malo progesteronu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny czuje, że razem bedziemy to wszystko tutaj przezywac, cieszę się, że jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się ze tu trafiłam ! Mogę z wami porozmawiać, bo w realu nie mam z kim. Jeśli bym jakiejś kolezance o tym wspomniała zaraz by cala wieś wiedziała o moich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×