Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
A Ty jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie przyjmuje kwas foliowy od początku cylku i magnez zaczęłam pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Również czuję się dobrze, kwas foliowy też biorę już prawie 3 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Hej dziewczeta. U mnie 44dc , denerwuje sie bo wizyta u ginekologa za tydzien. Ogolnie czuje sie dosc dobrze tylko,tylko czasi lekko pobolewa mnie brzuch.bol jakby z prawej strony cos podobmwgo do tego gdzy bylo owulacja,takie jakby pokluwanie. Piersi wieksze ,sutki wrazliwe na dotyk. Mam.nadzieje ze ten tydzien szybko przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Hej dziewczeta. U mnie 44dc , denerwuje sie bo wizyta u ginekologa za tydzien. Ogolnie czuje sie dosc dobrze tylko,tylko czasi lekko pobolewa mnie brzuch.bol jakby z prawej strony cos podobmwgo do tego gdzy bylo owulacja,takie jakby pokluwanie. Piersi wieksze ,sutki wrazliwe na dotyk. Mam.nadzieje ze ten tydzien szybko przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Gość rzeczywiście - ja miałam baaaardzo długo jasna kreskę (niewidoczna prawie) :) zrobiłam betę i nie było watpliwosci. Tak to już z nami jest, ze testujemy szybko... A często bywa tak, ze zapłodnienie kończy się fiaskiem po kilku dniach, nawet jak na teście wyszło ok (to naturalna sprawa, dlatego tez ginekolodzy ostrzegają, żeby wcześnie nie robić testów i badań, by nie mieć nadziei, gdy coś później pójdzie nie tak). No ale kto przemówi kobiecie, która chce mieć dziecko???:) Znam to z autopsji, dlatego tez nikogo nie oceniam, a wręcz doskonale rozumiem :) ja robiłam testy różnych firm i wszystkie wychodziły baaardzo podobnie, nawet po kilku dniach i w dniu spodziewanej @:) A brzuch bolał mnie dokładnie jak przed @ (zawsze cierpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mam 31dc, bete mnie korci zrobic i ja po 2 dniach powtorzyc by sprawdzic co i jak... a znowu brzuch zaczął bolec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czyjesz że powinnaś to zrób, też będę o tym myślała...zobaczymy Mam nadzieję że wczoraj było u mnie zagnieżdżenie-ten dziwny ból brzucha Nawet by pasowało po około 7 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku wszystko ok, potem takie bóle jak teraz i az przyszedl "okres" ale spodziewałam sie ze przyjdzie bo jak poszłam na bete to była juz 6.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zrobiłam test i praktycznie wgl nie widac tej linii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra koniec marudzenia, ide jutro na bete i tyle nie bede sie zamartwiała :) test kosztuje kolo 15zł a beta 30 i masz pewnosc wiec chyba nie ma co sie zastanawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dość intymne Jak wygląda współżycie na początku ciąży? Od pozytywnych kresek normalnie się kochacie cxy troszkę zwolniliscie W zeszłym cyklu (biocgemiczna), było bardzo często i dość intensywnie. Może to było przyczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie my sie za często nie kochamy bo mój duzo wyjeżdża w delegacje i często go w domu nie ma więc za bardzo Ci nie doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie pisze zeby w 2 cyklu kiedy mialo by nastapic zagniezdzenie i implantacja nalezy spowolnic troche. Czytalam ze nawet ograniczac sporty, wygrzewanie w saunach , gorące kapiele , współżycie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiulek
Poczytaj nawet jak kaza lekarze ogranicz ac sie jak kobiety maja inseminacje.... ale podobno jest na poczatku woz albo przewoz czyli albo bedzie dobrze albo niestety sie nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprzyklad mam dzis 27 dc , objawy identyczne jak twoje , jajniki bola kluja czuje ciagnienie w pachwinach czuje jakbym milaa zakwasy na udach.....cykle mam 28_29 ... wczoraj 26 wieczorem zrobilam test i negatyw. Bardzo sie zalamalam znowu bo staramy sie z mezem juz prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem nie ma co robic :) lepiej odczekac. Ja juz testów nie kupuje bo w końcu wypłaty będzie mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (8:28) Wieczorem może być za małe stężenie hcg, najlepiej robić rano test Asiulek tak czytałam że powinno się zwolnić tempo, dlatego pytam jak to wygląda u Was Mnie też boli od rana brzuch, ciągnie tak jakby. Piersi nie są powiększone ale tak jakby szczypaly, rwaly...Dziś w nocy zaczęłam wstawać częściej na siku...ale przed @ też tak miewalam A jeśli chodzi o fotkę to faktycznie widać kreskę Czemu dziś nie zrobisz bety tylko dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
To zdjęcie pojazuje piękną drugą kreseczke Super gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiększamy grono przyszłych mam Ja będę wiedziała dopiero w przyszłym tygodniu, ale szczerze watpie żeby coś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
No teraz widać ładną kteseczke :) Te jasne są z Quixx testów a ta mocna z bobo testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze pezy cyklach28 , test w 26 dc nawet wieczorem pokazal by nawet blada kreske , a co wy myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×