Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Moze byc za duzo prolaktyny, a za malo progesteronu,albo za mało progesteronu ogólnie, ale dlaczego nic Ci lekarze nie reaguja wczesniej,przeciez jak sie leczysz to sa leki na podtrzymanie ciąży wlasnie wspomniana luteina czy duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin przyszły cykl będzie nasz :) Wprawdzie@jeszcze nie przyszła ale i tak wiem że przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki Siedze u fryzjera i szlak mnie trafia ... Przyszlam tylko podciac włosy a jak na razie od 15 zpstalam umyta i siedze i czekam az sie pani fryzjerka 'nagada' ....ehhhh ja wszystko rozumiem ale widze duzo straconego cZasu i jak z tego kabaretu..weszlam i wyjsc nie moge hahaha ( sama sie strzyge i chcialam cos zmienic a teraz soe wnerwiam hehehe) Wracajac do tematu... To moj 6 cykl ... 5 miesięcy przed tym bralam diane ma tradzik na plecach...ciagle jakoes bolesci ale 2 ostatnie cykle juz w miare normalne..cykle co 26/28 czyli w miare ale te bolesci coagnace sie od owulacji dpprpwadzaly mnie do szalu Staramy sie o 3 ( pierwsza dwojka w pierwszyxh cyklach) tak na marginesie ale powiem wam ze juz nerwa na to mam.. Przez te bolesxi.. Zaparcia .. Gazy... Ten cykl jakis inny... Brak bulgotania w owulacje i potem jakby w macicy.. Doslownie..a teraz nic hmmm dziwne Bol piersi od dzis... No i sprawy kibelkowe 2 razy dziennie na pstrykniecie palcem przed 9dpo ...inaczej jak wczesniej .. Czuje sie lepiej jakby 5Dpo ciagniecia klucia...bole leciutkke @ do 15 plus rozciagliwy na 5cm przezroczysto bialy. LOL 7dpo jak w 5dpo silniej 8dpo klucia leciutkoe bole ciagnoecia q pachwinie leciutkie 9Dpo jeszcze lzej Mysle ok i tak nic nie wyszlo a jak wyjdzie to bedzie niesppdzianka Czytam i widze ze robicie ta bete .. Sprawdzaxie przyrosty stresujecie sie a prawda jest ze cialo ludzkie to nie maszyna... I normy norma a orgabizm organizmem Prawde mowiac co da ten stres... Wpisywanie bety tu sprawdzanie czy ok... Moze wspomoc przyrost jesli wyjdzie nie tak jak w normie? Nie chce nikogo urazix..tez sama jestem w goracej wodzie kapana ale jak ma byc dobrze to będzie i ten stres na poczatku niczemu nie sluzy. W niczym nie pomoze naprawde Zycze kazdej z Was 2 kreseczek:) Ja podchodze z dystansem .. Uda sie to fajnie a jak nie dzos to jutro... I tak mieliśmy zaczac starac sie w czerwcu 2018 ale Mi odbilo;p Ja pierdziele 17.10 a ja z mokra glpwa siedze..nie wierze... U mnie wolny czas jak na Wage zlota i taki obslizg doprowadza mnie do szalu bo moglabym juz siedziec w dziexmi mezem o ogladac fajny film ehhhhh paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dzis 8/9dpo Umieram z głodu....a mowilam mezulkowi ze 2 h to w zyciu ..MAXimum maxa i oby mnie ladnie 'obciela' bo wyjdę z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na takiego lekarze ze teraz wyślą mnie na jakies badania genetyczne. Podszedł do sprawy dosc powaznie. Cykle raczej regularne co 30-32 dni Psm owszem zle sie czuje przed @ ... Dzisiaj chyba zadnego obchodu nawet nie bd bo sobota heh. I niczego sie nie dowiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość(18:11) jak Twoja fryzura? Asiu mam nadzieję że teraz wszystko gładko pójdzie, dowiesz się co i jak, wdrożą leczenie i urodzisz zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz opisał wszystkie moje przypadki i powiedzial ze bedzie sie starał o refundowane badania genetyczne dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza..wlasnie wrocilam do domu... Swoje musiam powiedziec fryzjer ce eh ale chociaz fryzura ok.. Przerosniety bob ale wlosy z warstwami ..zrobila mi loki wiec dojde po umyiu co i jak a ze pracowalam jako fryzjerka to trudno mnie do fryza zaciagnac lol Co do tych krwawien..z synkiem zaczelam krwawic po dzwiganiu skrzynek z piwem ( nie wiedziałm o ciazy) a potem to nawet przy nierobieniu nic mialam krawienia a raz tak silne bole brzucha ze plakalam...bylam wtedy jakos poczatek 4 miesiaca i przelezalam tydzien w szpitalu..pozniek od swojej pani doktor nawet zastrzyki dostawalam ..moze to byl progesyeron ..nie wiedzialam nic w tym temacie wtedy . zdawalam sie calkowicie na lekarza..nie siedzialam na necie i zylam tylko nadzieja oszczedzajac sie ze bedzie dobrze.. Payrzac na to z biegiem czasu ..oszczedzilam sobie wiele nerwow W 5 miesiacu czulam sie swietnie. Na weselu przetanczylam cala noc:) ..do lekarza potrafilam osc piechota pol h ..w ten skwar wrrrr Mialam w 6miesiacu podejzenie swinki..2 tyg ze szczeka jak balon i goraczka... Po 2tyg.. Druga strona i to samo.... Leki leki leki ...badania .. I ze to po prostu oslabiony organizm..powiekszone wezly..przewialo mnie ..to byly wakacje ... Takze fajny epizod ... No a cora wszystko cacy . lekarza wiedzialam 2 razy Zaznacze ze kazde krwawienie Plamienie trzebaa konsultowac z lekarzem !! Bez wzgledu na to jak to wygladalo u kogos innego...kazdy z nas jest inny ... Trzebaa starac sie myslec pozytywnie..walczyc..i nie rozkladac wynikow na czynniki pierwsze w necie czy dolowac sie wyczytanymi informacjami w necie..z reguly szuka sie ukladanki ktora by pasowala do Nas..oszczedzic sobie nerwow ktore nam nie pomogą.. A jesli cos nas niepokoji uderzac do lekarza.. Ja mam nadzieje Joasia ze skonczy sie to dobrze i trzymam kciuki za Ciebie! Oszczedzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg znowu nic nie widac, beta wynosi 900. Jutro maja powtorzyc bete.. mozliwe ze ciaza jest pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu sama nie wiem o co chodzi...Może ciąża jest tak wczesna że nie widać jej na usg...nie mam pojęcia Pisz o wszystkim co się dowiesz od lekarzy A co z krwawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje leki i troche ustało, jutro znowu bhcg wiec wyniki we wtorek rano zapewne. Ale strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że się boisz, też bym się bała. Musisz być dobrej myśli, odpoczywaj moja droga, może będzie wszystko ok Dziś czekam na@ ale ni widu ni słychu, susza totalna. Może dopiero jutro przyjdzie. Dziś 29dc, czasami zaboli brzuch jak na @ do tego kłucie w pochwie i zatwardzenie. Piersi nie bola i ogólnie czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Mnie dzis chwycilo okropne przeziebienie. Katar masakryczny zapychajacy zatoki juz zolty czyli bakteryjny, bol gardla.Lekki kaszel I ogolne zmeczenie. Jutro ide do lekarza I poprosze zwolnienie do konca tygodnia. W pracy musze duzo mowic wiec jak lekko mnie swedzi gardlo to zaraz mam kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa81 dużo zdrówka dla Ciebie. W aptece lub w Rossmann możesz sobie kupić syrop dla kobiet w ciąży. Ja go nie mogłam pić, bo ten zapach mnie odrzucal, ale Ty może dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Zołza jak tam u Ciebie z @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Zwolnienie do piatku narazie bez antybiotyku. Mam nadzieje ze mi przejdzie przez te kilka dni.milego dnia zycze dziewczeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano usg, lekarz powiedział ze zarys sie tworzy ale nie wiem gdzie bo pozniej powiedział ze macica jest pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3dni wstaje w nocy na siku co mi sie nigdy nie zdarza. A mdlosci dzis mam takie jakby mi ktos co chwile sciskal zoladek. Chce mi sie wymiotować ale nie wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od fryza Joanna a ktory to tydzien?? Ja teraz 24dc ...niby 11dpo ... Nastawiona jestem na @ ale kto wie... Szyjka w tym cyklu jakas inna Zaywardzenie nie dokucza jak zawsze przed okresem...tylko te bolesci..wrrrrr. Piersi takie sobie..i cos mi utknelo w gardle.. I w ogole juz mnie nic nie boli ...oszalec mozna Od kad sie nie 'zabezpieczamy' ijestdo 'srodka' to czuje sie tak jakby maz moj wlasny aplikowal mi ' trucizne' heeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac ze wczoraj rano jak i dzis wyskoczylam z lozka taka bylam rozpalona....ja nalzeze do zmarzluchow!!! Czas pokazs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@JoannaAsia życzę zdrówka trzymaj się dzielnie niech Ci wszystkie badania zrobią byś była spokojna. @Zołza dokładnie :) i już nie kupuje testów :) mam jeden w zapasie i zrobię go nie szybciej niż w 29 dc (tak właśnie dostałam teraz okres gdzie moje cykle to 26-27 dni..) Tak sobie postanowiłam by nie świrować. Ale obserwuję co tam u Was dziewczynki. @Aa81 kuruj się Kochana i oszczędzaj. A tak na marginesie. Mój syn też z pierwszego cyklu lecz nie była to planowana ciąża, a teraz jak człowiek zaplanował to niestety.. takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "od fryza" kiedy planujesz strzelić tescik? Ty nie masz zatwardzen a ja wręcz odwrotnie, zawsze przed @ ekegancko leciało a teraz aż mi oczy wychodzą:) Martuszkin do mnie jeszcze @ nie przyszła, dziś 30dc musiała mu sie owulka przesunąć, bo normalnie bym już wczoraj a nawet w sobotę dostała Gosiabien ja prawie zawsze wstaje w nocy na siku, czy ciąża czy na@, tak już mam. W środę chyba madz usg z tego co pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×